Zrušenie Lloyds karty zo Slovenska

Banky, bankové účty, presun financií na SK, otvorenie účtu v UK banke...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
jale
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Str Feb 13, 2008 12:51 pm

Zrušenie Lloyds karty zo Slovenska

Poslať od jale » Str Feb 13, 2008 12:59 pm

Ahojte, Vie mi niekto poradiť akým spôsobom sa dá zrušiť účet v Lloyds banke zo Slovenska? Mal som Select Account a určite som v debete, pretože som sa náhle vrátil z Anglicka v septembri a nestihol som ho zrušiť v Anglicku a momentálne sa tam ani tak skoro nechystám vrátiť. Ak nezrušim účet sú nejaké sankcie? Ďakujem vopred za odpovede.

krtek
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 762
RegistrovanýCOLON Uto Aug 07, 2007 2:47 pm
BydliskoCOLON London HA2

Poslať od krtek » Str Feb 13, 2008 5:04 pm

Posles normalne dopis manazerovy banky s tim ze chces zrusit ucet, ale ze se momentalne nenachazis na uzemi UK.
Prevedes si vsechny penize domu a oni ti ho zrusi.
Jinak rusi automaticky ucet na kterem je minimum penez (nevim presne castku ale v radech liber) a rok na nem nebyl zadny pohyb.

kazisvet
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 498
RegistrovanýCOLON Pia Mar 03, 2006 1:31 pm
BydliskoCOLON BA - Petrzalka/Southsea
CONTACTCOLON

Re: Zrušenie Lloyds karty zo Slovenska

Poslať od kazisvet » Str Feb 13, 2008 10:39 pm

jale píšeCOLONAhojte, Vie mi niekto poradiť akým spôsobom sa dá zrušiť účet v Lloyds banke zo Slovenska? Mal som Select Account a určite som v debete, pretože som sa náhle vrátil z Anglicka v septembri a nestihol som ho zrušiť v Anglicku a momentálne sa tam ani tak skoro nechystám vrátiť. Ak nezrušim účet sú nejaké sankcie? Ďakujem vopred za odpovede.
Neviem aky je to select account, teda ci sa za neho platia nejake meacne poplatky. Ak sa nic neplati, nema zmysel to rusit, moznos ati ten ucet este niekedy zide. Akurat si zrus zasielanie vypisov a poziadaj o znovunevidanie novej karty a je to OK.

Ja mam v UK este stale ucty v troch bankach a nestoji ma to ani penny (na rozdiel od slovenskych bank, ktore ma zdieraju z koze). Je pravda, ze mam na tych uctoch pohyby, nech mi ich nezrusia, ale ved ak ma clove viacero uctov a internet banking, tak si moze par libier tocit dookola medzi svoimi uctami a pohyby tam bude mat vzdy :)
nerob inym to, co nechces, aby ini robili tebe :)

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
RegistrovanýCOLON Sob Mar 25, 2006 2:24 am
BydliskoCOLON Reading

Re: Zrušenie Lloyds karty zo Slovenska

Poslať od qth » Pon Feb 18, 2008 5:24 pm

Plus ak si poziadas o zmenu adresy a ako novu uvedies SVK adresu, tak ti vypisy muozu chodit na SVK adresu (overene pri natwest basic accounte, neviem ako dalsie banky).

BUTTON_POST_REPLY