dotazník na využívanie platobných kariet

Banky, bankové účty, presun financií na SK, otvorenie účtu v UK banke...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
tomasko
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Sob Mar 08, 2008 2:44 pm

dotazník na využívanie platobných kariet

Poslať od tomasko » Sob Mar 08, 2008 2:48 pm

Dobrý deň,

týmto príspevkom sa na Vám obraciam z dôvodu výskumného projektu na tému platobné karty ako progresívna forma platobného styku
Bol by som rád, keby ste mi pomohli pri mojom výskume a vyplnili mi prosím nasledujúci dotazník. Tento dotazník je založený na využívaní platobných kariet a zároveň dopad na ich využívanie v prípade zavedenia európskej menovej jednotky EUR.

odkaz na dotazník je tu : http://dotazniky.euke.sk/?d=52

Ďakujem za spoluprácu

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
RegistrovanýCOLON Sob Mar 25, 2006 2:24 am
BydliskoCOLON Reading

Re: dotazník na využívanie platobných kariet

Poslať od qth » Pon Mar 10, 2008 11:48 am

Dotaznik vyzera byt postaveny na SVK trh, takze nie som si isty ci udaje s UK trhu budu pouzitelne.

Vysku mam uz nejaky ten rok za sebou, takze presne definicie si nepamatam, ale mam taky pocit ze v statistike sa hovori aj cosi o validite udajov, co v tomto pripade muoze byt otazne.

Rozhodne by som autorovi dotaznika odporucil ho skonzultovat s diplomovym veducim, rovnako ako aj udaje ziskane z dotaznika.

ps: vela stastia s diplomovkou!

def
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 238
RegistrovanýCOLON Ned Aug 20, 2006 4:42 pm
BydliskoCOLON Hounslow, TW3

Poslať od def » Pon Mar 10, 2008 2:08 pm

Ja jsem byl take celkem prekvapeny, ze kazda druha otazka byla o euru a embosavane karte :-)

krtek
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 762
RegistrovanýCOLON Uto Aug 07, 2007 2:47 pm
BydliskoCOLON London HA2

Poslať od krtek » Pon Mar 10, 2008 3:24 pm

No to je zase jeden takovej dotaznik a diplomova prace, ze ktere pohuzel nakonec nejde delat zadne zavery.
Protoze kdyz zacnou odpovidat tady lidi z anglie, tak z toho vyjde to ze kazdej druhej clovek ma 3 karty (pochopitelne vsechny embosovany), k tomu nejakou tu kreditku a temer hotove penize nepouziva.
Coz je pochopitelne velmi daleko tomu co je realita na slovensku (v cechach to same).

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
BydliskoCOLON Reading

Poslať od qth » Uto Mar 11, 2008 12:56 pm

krtek píšeCOLON Protoze kdyz zacnou odpovidat tady lidi z anglie, tak z toho vyjde to ze kazdej druhej clovek ma 3 karty (pochopitelne vsechny embosovany), k tomu nejakou tu kreditku a temer hotove penize nepouziva.
Coz je pochopitelne velmi daleko tomu co je realita na slovensku (v cechach to same).
Prave preto by si mal tomasko upresnit bazu udajov (ake udaje a s kade ich bude
brat) daneho dotaznika.

tomasko
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3

Poslať od tomasko » Uto Mar 11, 2008 9:09 pm

tak to som si neuvedomil, ja som dal túto tému nie iba na toto forum, ale aj na slovenské, tzn, hlavne pre ľudí, ktorí žijú na slovensku, aký majú postoj k platobným kartám a pripravovanom vstupe do jednotnej menovej únie...neuvedomil som si nevhodnosť témy a položených otázok.
.
...ospravedlnujem sa za nevhodnosť témy, poprosím admina aby danú tému uzavrel, alebo zmazal ak to uzná za vhodné...

..ospravedlňujem sa...pekný deň prajem..

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
BydliskoCOLON Reading

Poslať od qth » Str Mar 12, 2008 4:36 pm

tomasko píšeCOLONtak to som si neuvedomil, ja som dal túto tému nie iba na toto forum, ale aj na slovenské, tzn, hlavne pre ľudí, ktorí žijú na slovensku, aký majú postoj k platobným kartám a pripravovanom vstupe do jednotnej menovej únie...neuvedomil som si nevhodnosť témy a položených otázok.
.
...ospravedlnujem sa za nevhodnosť témy, poprosím admina aby danú tému uzavrel, alebo zmazal ak to uzná za vhodné...

..ospravedlňujem sa...pekný deň prajem..

Nevadi, chyby robi kazdy. Rozhodne nebolo nasim planom ti vynadat alebo ta
oznacit za sprosteho. Skuor to bola snaha (aspon z mojej strany) o radu...

Vela stastia s diplomovkou (hoci dufam ze stastie nebudes potrebovat :))!

tomasko
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3

Poslať od tomasko » Pia Mar 14, 2008 1:50 am

..ďakujem za pochopenie,...

BUTTON_POST_REPLY