Ako je to mozne?

Banky, bankové účty, presun financií na SK, otvorenie účtu v UK banke...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
jarinka01
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
RegistrovanýCOLON Štv Mar 20, 2008 10:23 pm

Ako je to mozne?

Poslať od jarinka01 » Pia Jún 06, 2008 11:34 am

Ahojte vsetci ktori sa rozumiete bankovym uctom o nieco viac ako ja :-D mam takyto problem: mam ucet v Barclays mam k nemu visa kartu a hovorili mi ze za vedenie vraj neplatim nic. V septembri som si zobrala poslednu vyplatu a sla som domov na slovensko a odvtedy som nic nevyberala nekupovala nehybala s uctom. a dnes som len tak nahodou pozrela ze kolko je na ucte cez slovensky bankomat a napisalo mi ze -760 ????? vie mi to niekto vysvetlit ze ako to je mozne? dakujem velmi pekne uz dopredu

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284
RegistrovanýCOLON Uto Sep 05, 2006 1:04 pm
BydliskoCOLON Hamm Tun/Bedeford

Poslať od carfaxcat » Pia Jún 06, 2008 12:46 pm

Len taky napad - zrusila si vsetky platobne prikazy (direct debit/standing order)? Mam v Barclays ucet, rovnaku kartu a okrem Additions Plus, ktore som z urcitych dovodov chcela, neplatim za vedenie uctu nic.

jarinka01
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5

Poslať od jarinka01 » Pia Jún 06, 2008 12:48 pm

carfaxcat píšeCOLONLen taky napad - zrusila si vsetky platobne prikazy (direct debit/standing order)? Mam v Barclays ucet, rovnaku kartu a okrem Additions Plus, ktore som z urcitych dovodov chcela, neplatim za vedenie uctu nic.

No kym som bola v UK tak mi za nic nestrahavali tak preco by to teraz robili ale aj tak sa mi to zda prilis velka suma no nechapem vobec

andrejg
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 17
RegistrovanýCOLON Str Sep 08, 2004 9:48 am
BydliskoCOLON Coventry

Poslať od andrejg » Pia Jún 06, 2008 1:16 pm

...treba si len pozriet vypis z uctu a tam zistis, kedy a za co Ti strhli tie vsetky peniaze. Ale ak nemas internetbanking a nemas cestu do Anglicka, tak asi Ti len ostava volat do Barclays...

mavi
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 103
RegistrovanýCOLON Pon Sep 20, 2004 9:45 am

Poslať od mavi » Pia Jún 06, 2008 4:08 pm

ked si si zriadila ucet, nekupila si si aj poistenie?

krtek
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 762
RegistrovanýCOLON Uto Aug 07, 2007 2:47 pm
BydliskoCOLON London HA2

Poslať od krtek » Pia Jún 06, 2008 4:23 pm

Tak jednak bych u bankomatu tomu neveril, buh vi jak to maji propojeny, takze se rozhodne podivej pres internetovske bankovnictvi.

Napadlo me, nemuze to by prepocet na slovenske koruny, to by pak bylo cca -20 liber a to uz by se ti tam nejak mohlo stat.

jarinka01
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5

Poslať od jarinka01 » Pia Jún 06, 2008 6:30 pm

krtek píšeCOLONTak jednak bych u bankomatu tomu neveril, buh vi jak to maji propojeny, takze se rozhodne podivej pres internetovske bankovnictvi.

Napadlo me, nemuze to by prepocet na slovenske koruny, to by pak bylo cca -20 liber a to uz by se ti tam nejak mohlo stat.

No tak zahada je vyriesena bola som sa na to pytat u nas v banke ze co a je to v slovenskych korunach prepocitane ...Takze fuuuuuuuuu velky vydych tych 20 libier uz skor poriesim ..dikes vsetkym za pomoc

mavi
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 103
RegistrovanýCOLON Pon Sep 20, 2004 9:45 am

Poslať od mavi » Sob Jún 07, 2008 10:22 am

tak to mi bolo hned jasne, ze je to v Skk ked si to pozerala na slovenskom bankomate, ale povedali ti, ze preco tie peniaze musis platit?

BUTTON_POST_REPLY