zrusenie uctu - budem platit? SURNE, SURNE

Banky, bankové účty, presun financií na SK, otvorenie účtu v UK banke...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
peter_SX
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 26
RegistrovanýCOLON Uto Sep 19, 2006 11:01 pm

zrusenie uctu - budem platit? SURNE, SURNE

Poslať od peter_SX » Pia Sep 05, 2008 5:48 pm

caute all.

ja uz som doma na SK, ale dostal som jednu velku haluz. Odkedy som odisiel z UK, zanechal som prazdny ucet v LLoyds. Teraz som nan len tak pozrel a mam tam 181 DR libier . neviem co ta skratka "Dr" znamena, ale asi je to minus, teda ze idem do minusu. Ale ja uz samo ze tento ucet nepouzivam, a teda sa pytam: BUDU CASOM ODOMNA VYMAHAT TU SUMU, ALEBO TO POJDE DALEJ AZ ZRUSIA UCET? aK ANO, TAK HO CHCEM SAMOZREJME ZRUSIT CIM SKOR, ALE CO STYM MINUSOM?

Ak mi vie niekto poradit v danom probleme, velmi pekne dakujem vopred. som zufali.....

monika
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 206
RegistrovanýCOLON Pon Nov 15, 2004 3:52 pm
BydliskoCOLON England

Re: zrusenie uctu - budem platit? SURNE, SURNE

Poslať od monika » Pia Sep 05, 2008 9:15 pm

ja uz som doma na SK, ale dostal som jednu velku haluz. Odkedy som odisiel z UK, zanechal som prazdny ucet v LLoyds. Teraz som nan len tak pozrel a mam tam 181 DR libier .
Zoznam skratiek pouzivanych v Lloyds podla ich stranky:
BGC Bank Giro Credit
BP Bill Payment
CD Card *
CHG Charge
CHQ Cheque
COMM Commission
COR Correction
CPT Cashpoint
CSH Cash
CSQ Cash/Cheque
DD Direct Debit
DEB Debit Card
DEP Deposit
DR Overdrawn Balance
EUR Euro Cheque
FPI Faster Payments Incoming
FPO Faster Payments Outgoing
IB Internet Banking
MTU Mobile Top Up
PAY Payment
PSV Paysave
SAL Salary
SO Standing Order

monika
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 206
RegistrovanýCOLON Pon Nov 15, 2004 3:52 pm
BydliskoCOLON England

Poslať od monika » Pia Sep 05, 2008 9:23 pm

An overdraft is where we lend you money when you would otherwise not have money available to make a payment. Dalej je to najdes na http://www.lloydstsb.com/current_accoun ... Overdrafts

peter_SX
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 26
RegistrovanýCOLON Uto Sep 19, 2006 11:01 pm

Poslať od peter_SX » Pia Sep 05, 2008 10:35 pm

monika píšeCOLON
ja uz som doma na SK, ale dostal som jednu velku haluz. Odkedy som odisiel z UK, zanechal som prazdny ucet v LLoyds. Teraz som nan len tak pozrel a mam tam 181 DR libier .
Zoznam skratiek pouzivanych v Lloyds podla ich stranky:
BGC Bank Giro Credit
BP Bill Payment
CD Card *
CHG Charge
CHQ Cheque
COMM Commission
COR Correction
CPT Cashpoint
CSH Cash
CSQ Cash/Cheque
DD Direct Debit
DEB Debit Card
DEP Deposit
DR Overdrawn Balance
EUR Euro Cheque
FPI Faster Payments Incoming
FPO Faster Payments Outgoing
IB Internet Banking
MTU Mobile Top Up
PAY Payment
PSV Paysave
SAL Salary
SO Standing Order

chapem to spravne?, budem musiet zaplatit ten ich minus, lebo mi to stale narasta? ako by som to mohol zriesit? vdaka

PS: je to nechutne, lebo som si spravil ucet v lloyds spolocne s kamosom (ale fakt naozaj a v tom istom case) a on nema problem ale ja mam asi velky....:-(((((

EDIT: al aj tak dakujem. pls pomozte vsetci :)

kazisvet
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 498
RegistrovanýCOLON Pia Mar 03, 2006 1:31 pm
BydliskoCOLON BA - Petrzalka/Southsea
CONTACTCOLON

Poslať od kazisvet » Pon Sep 08, 2008 10:19 am

peter_SX píšeCOLONcaute all.

ja uz som doma na SK, ale dostal som jednu velku haluz. Odkedy som odisiel z UK, zanechal som prazdny ucet v LLoyds. Teraz som nan len tak pozrel a mam tam 181 DR libier . neviem co ta skratka "Dr" znamena, ale asi je to minus, teda ze idem do minusu. Ale ja uz samo ze tento ucet nepouzivam, a teda sa pytam: BUDU CASOM ODOMNA VYMAHAT TU SUMU, ALEBO TO POJDE DALEJ AZ ZRUSIA UCET? aK ANO, TAK HO CHCEM SAMOZREJME ZRUSIT CIM SKOR, ALE CO STYM MINUSOM?

Ak mi vie niekto poradit v danom probleme, velmi pekne dakujem vopred. som zufali.....
Ahoj, ucet sa obvykle da zrusit aj z SK, musel by si napisat pisomnu ziadost na zrusenie.
Ale ked mas debet, urcite ti to nezrusia bez vyrovnania debetu.
Takze moja rada, najprv zistit za co mas ten debet, ake operacie sa udiali, najlepsie z vypisu (ak sa k nemu vies dostat). Ak si myslis, ze tie operacie nie su tvoje, musis ich reklamovat, lebo inak sa ti bude debet len zvysovat a zvysovat.
Ak su to tvoje operacie, najlepsie to co najskor vyrovnat, lebo sa ti ten debet dostane do astronomickych cisel a mozes mat neskor problem.
Nepocitaj s tym, zeby oni sami tvoj ucet zrusili a zlikvidovali debet, v tomto musis byt aktivny sam. A cim skor, tym lepsie.
nerob inym to, co nechces, aby ini robili tebe :)

BUTTON_POST_REPLY