internet banking a security number v HSBC

Banky, bankové účty, presun financií na SK, otvorenie účtu v UK banke...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
deept
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pon Dec 01, 2008 2:38 pm

internet banking a security number v HSBC

Poslať od deept » Pon Dec 01, 2008 2:46 pm

Moja mama ma učet v HSBC basic account. Ma knemu aj internet banking ale ten sa aktivuje cez internet. Na internete vsak pozaduju security number ktrory vsak nedostala. Bola na pobocke tam jej povedali ze musi zavolat aby ho dostala, tak to aspon pochopila , suhlasi to aj s tym co je napisane na strankach HSBC že security number sa nastavuje cez telefon ale ak som ja volal tam mi povedali ze musi ona ist na pobocku. Volal som ja kedze ona nevie skoro vobec po anglicky len mne ho neumožnia nastaviť tak ako na to??

michal
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 134
RegistrovanýCOLON Ned Nov 21, 2004 8:21 pm

Re: internet banking a security number v HSBC

Poslať od michal » Uto Dec 02, 2008 4:31 pm

Tak si vybav ty novy ucet v HSBC a internet banking a ten mamin potom zrus.
Alebo vybav ucet v inej banke nez HSBC a povedz mame pristupove cisla.

deept
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pon Dec 01, 2008 2:38 pm

Poslať od deept » Štv Dec 04, 2008 8:07 pm

To asi nepojde. Ja by som potreboval vediet postup aktivacie internet bankingu v HSBC presnejšie ako ziskat security kod , ak ma nie HSBC banku a aktivny inte. banking a pameta si to pomohol by mi.

ProfiUK
Member
Member
PríspevkyCOLON 61
RegistrovanýCOLON Pia Dec 05, 2008 2:50 am

Poslať od ProfiUK » Sob Dec 06, 2008 11:35 pm

Ok jednoducha odpoved .Nech mama zavola na to cislo (daj hlasny odposluch a rad jej co ma povedat ked velmi dobre nerozprava) popripade ale je to nelegalne nejaka zenska ktorej veris Oni sa jej spytaju zakladne udaje cislo uctu a bla bla potom ju prepoja a bude musiet na telefonej klavese natukat najmenej 6 cisel od nula do 9 potom ich natuka este raz a to je vsetko....

BUTTON_POST_REPLY