Da sa v HSBC banke ulozit Euro?

Banky, bankové účty, presun financií na SK, otvorenie účtu v UK banke...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
michal
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 134
RegistrovanýCOLON Ned Nov 21, 2004 8:21 pm

Da sa v HSBC banke ulozit Euro?

Poslať od michal » Ned Dec 07, 2008 5:15 pm

Ma niekto skusenosti ale vie ci sa daju ulozit libry v HSBC na Euro?Ci by sa to neoplatilo tiez ked tak libra rychlo pada dolu voci Korune aj Euro?

ubeno
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 377
RegistrovanýCOLON Sob Nov 12, 2005 10:22 pm
BydliskoCOLON naspat v Bratislave

Re: Da sa v HSBC banke ulozit Euro?

Poslať od ubeno » Pon Dec 08, 2008 2:40 am

michal píšeCOLONMa niekto skusenosti ale vie ci sa daju ulozit libry v HSBC na Euro?Ci by sa to neoplatilo tiez ked tak libra rychlo pada dolu voci Korune aj Euro?
Da sa u nich otvorit foreign currency saver, ale neviem ci to ma nejaky zmysel. Po zbeznom prestudovani vidim, ze min depozit je 10000EUR a uroky dost mizerne kedze ECB aj BoE skresali zakladnu sadzbu.

Preco uspory neprevedeis na SK? Tam je mometalne lepsie urocenie (zatial).

bajka
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 345
RegistrovanýCOLON Pia Sep 10, 2004 3:14 pm

Re: Da sa v HSBC banke ulozit Euro?

Poslať od bajka » Uto Dec 09, 2008 9:45 pm

Ja som mala Euro ucet v HSBC asi pred dvomi rokmi. Minimalny depozit tam nebol. Boli tam nejake mesacne poplatky za vedenie uctu. Ked som sa pytala na moznost vyberu penazi, tak som zistila, ze by som musela platit uplne sialeny poplatok az okolo 15% zo sumy, co som mala na ucte, lebo HSBC peniaze nezamiena, ale robi to pre nich externa firma. Velmi si to cele uz nepamatam, ale radsej si zisti aj to, ze akym sposobom si mozes potom peniaze vybrat, alebo s akym kurzom previest na iny ucet.

BUTTON_POST_REPLY