Problem s otvorenim osobneho uctu v Nationwide

Banky, bankové účty, presun financií na SK, otvorenie účtu v UK banke...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
lubo
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 373
RegistrovanýCOLON Str Apr 07, 2004 12:10 am
BydliskoCOLON SW1A 1AA
CONTACTCOLON

Re: American Express Travellers Cheque Card

Poslať od lubo » Sob Máj 28, 2005 4:38 pm

jaro píšeCOLONMaly problem je to, ze Nationwide vyda debetnu kartu len cloveku, ktory zije v UK minimalne 3 roky. Tak mi bolo dnes povedane v pobocke na Station Rd v Readingu.
To urcite nie je pravda, skus inu pobocku. Druha najlepsia moznost je Nationwide credit card.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Re: American Express Travellers Cheque Card

Poslať od jaro » Sob Máj 28, 2005 5:27 pm

lubo píšeCOLONTo urcite nie je pravda, skus inu pobocku. Druha najlepsia moznost je Nationwide credit card.
Ziadali sme o otvorenie uctu s debetnou kartou v Nationwide. Napriek tomu, ze uz mame dva ucty s debetnymi kartami (NatWest/Maestro a Barclays/Visa), ze mame kreditne karty Barclaycard Visa, ze sme si zaroven chceli otvorit savings account a hned vlozit na ucet slusnu sumu penazi, ze mame dobry kreditny profil (Experian), ze sme na zozname volicov, ze mame nadpriemerne prijmy, ze mame zdokladovane zodpovedne zaobchadzanie s peniazmi za posledny rok, nam Nationwide aj napriek spomenutemu pozitivnemu hodnoteniu z Experianu neotvoril bezny ucet. Dovod: v UK sme 1 rok a oni vyzaduju aspon 3-rocny pobyt. Voci rozhodnutiu sa odvolame, ak nam napokon vyhoveju, dam vediet.

Do inej pobocky nepojdem, pretoze uz prebehol credit history search a ziadost bola zamietnuta.

lubo
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 373
BydliskoCOLON SW1A 1AA
CONTACTCOLON

Poslať od lubo » Sob Máj 28, 2005 5:56 pm

Tak potom tam maju dvojaky meter. Poznam cloveka, ktory nemal nic z toho co vy, dokonca ani jeden bill, bol iba tri mesiace v UK a ucet mu otovrili (s cash kartou, bez debetnej). Mne otvorili ucet so vsetkym po dvoch rokoch tu (so slabou kreditnou historiou, bez zapisu v electoral roll, biednymi prijmom, atd).

Nechcem ich obranovat, ale Nationwide je building society a nie banka, neviem aky je tam presne rozdiel, ale svojich zakaznikov si zrejme moznu vyberat podla prisnejsich kriterii. Urcite sa ale odvolajte, odmietnut vas mozu, ale kvoli hentakej blbosti urcite nie.

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Sob Máj 28, 2005 9:08 pm

ale svojich zakaznikov si zrejme moznu vyberat podla prisnejsich kriterii. Urcite sa ale odvolajte, odmietnut vas mozu, ale kvoli hentakej blbosti urcite nie.
S Jarom sme trochu na tuto temu prave debatili a chcem verejne napisat len to ze podla mojho nazoru im ucet bol odmietnuty z dovodu casteho prehladavania ich Credit File - za jediny rok to mali dost "rusne". Standardne akceptovany dobry credit profile pre jednu banku sa nerovna dobry credit profile pre inu financnu instituciu.

Tiez je moj nazor ze by som sa neodvolavala - nema zmysel sa s nimi natahovat, uz len z principu. Je jasne ze Nationwide nechce dobrych zakaznikov (savers) akym Jaro podla mojho nazoru je (len skoda ze nemozem ponuknut taku debet kartu ako Nationwide).

Dusan
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 229
RegistrovanýCOLON Ned Jún 20, 2004 2:09 pm
BydliskoCOLON Sheffield
CONTACTCOLON

Poslať od Dusan » Sob Máj 28, 2005 10:16 pm

Skuste sa pozriet na svoju akoze "Credit history".
http://www.moneysavingexpert.com/cgi-bi ... 7660,24962,
Ja som sa sa tam zaregistroval, ale zle som odpovedal na kontrolne otazky a zablokovalo mi to login :( Ale co citam forum, tak to funguje.
Otazka je, co vam to bude platne ked budete poznat svoju credit history?

pripajam zopar dobrych free liniek na kadeco:
http://forums.moneysavingexpert.com/sho ... post519938

lubo
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 373
BydliskoCOLON SW1A 1AA
CONTACTCOLON

Poslať od lubo » Sob Máj 28, 2005 11:19 pm

Statutarnu kreditnu historiu dostanes za £2. To ani nestoji za to, aby som vobec uvazoval, ze sa kvoli tomu budem volakde registrovat.

Experian
Equifax

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Ned Máj 29, 2005 9:25 am

Mam podozrenie, ze v mojich kreditneych zaznamoch je nejaka chyba. Viem, ze sa to da napravit, dokonca sa da k reportu pridat vysvetlenie niektorych javov, ktore mozu byt rusive... Snazil som sa objednat svoj report. Bohuzial Experian mal vcera problem so serverom - detaily o mojej kretinej karte zobral (poplatok £2 ako pise Lubo) a potom sa zablokoval :(

Co sa tyka mnozstva searches v credit reporte, ako pise Gina - skoda ze v reporte nevidno, ze okrem jedneho boli vsetky ostatne vyhladavania uspesne.

Odvolam sa uz len z principu - narazky Nationwide na ochranu ich spolocnosti pred zlymi klientmi a ochranu nasich committments beriem ako urazku. :)

hlohovcan
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Pon Aug 16, 2004 7:57 pm
BydliskoCOLON Manchester ==> Toronto

Poslať od hlohovcan » Ned Máj 29, 2005 11:05 am

Mne bola zamietnuta ziadost o tvorenie uctu v HSBC, napriek podobnym skutocnostiam ako opisal Jaro. Dovod bol, ze si neboli schopny overit moje zamestnanie, aj ked som uviedol cislo na sefa. Potom sa ma "sympaticka" slecna spytala naco si vlastne chcem otvorit ucet v HSBC, ked pracujem pre inu financnu instituciu...
Aj ked HSBC ma asi najlepsie sluzby co sa tyka medzinarodneho bankovnictva, tak ma vytocili ze si o ich budovu uz ani len bicykel neopriem, nieze by som bol ich zakaznikom...
Inak Experian a Equifax maju v credit reportoch chyb ako maku. Napriklad vo frajerkinom mene bola chyba, ale ked im napisala list tak to hned aj opravili a poslali aj novy credit report....
Credit searches, ci uz uspesne alebo nie, sa z reportu vymazavaju automaticky po 1 roku. Inak kazdy credit search ma vplyv na credit score, aj ked ho znizi len o par bodov, ale aj tak...
Ak chcete vediet zadarmo svoje credit score, ktore ma najvacsi vplyv na rozhodnutie o credit application, skuste sa zaregistrovat na www.zopa.co.uk, vid Dusanov link. Treba ale spravne odpovedat na otazky, a Equifax score mate zadarmo. Uzitocne by ale bolo vediet ake je minimum credit score potrebne aby bola credit application uspesna, ale toto si urcite kazda spolocnost dobre strazi. Alebo ma niekto nejaku "insider information"? :-)

lubo
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 373
BydliskoCOLON SW1A 1AA
CONTACTCOLON

Poslať od lubo » Ned Máj 29, 2005 11:34 am

jaro píšeCOLONSnazil som sa objednat svoj report. Bohuzial Experian mal vcera problem so serverom - detaily o mojej kretinej karte zobral (poplatok £2 ako pise Lubo) a potom sa zablokoval :(
Zaujime, to iste sa stalo aj mne (asi pred pol rokom). Vsetko som vyplnil, ale potom to nejak spadlo, par dni sa nic nedialo, tak som poziadal znova... a vsetko ok, na co mi dosli 2 reporty a stiahli mi samozrejme 4 libry. Zeby sposob tahania penazi z ludi?
hlohovcan píšeCOLONUzitocne by ale bolo vediet ake je minimum credit score potrebne aby bola credit application uspesna, ale toto si urcite kazda spolocnost dobre strazi. Alebo ma niekto nejaku "insider information"? :-)
Nemam, ale som si takmer isty, ze ziadne univerzalne "skore" neexistuje. Kazda banka si ho vytvara sama, a zahrna do neho aj svoje vlastne informacie o klientovi.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Ned Máj 29, 2005 1:27 pm

hlohovcan píšeCOLONAk chcete vediet zadarmo svoje credit score, ktore ma najvacsi vplyv na rozhodnutie o credit application, skuste sa zaregistrovat na www.zopa.co.uk, vid Dusanov link.
POZOR! Ziskavanie info o kreditnom skore cez Zopa.co.uk je sice zadarmo, ale prebieha tak, ze ty formalne ziadas o pozicku, dostanes report od Experianu a potom svoju ziadost stiahnes. Problem je, ze sa ti to do kreditnej historie zapise ako dalsie vyhladavanie. Takze radsej tie £2 obetovat a neuskodit si, kedze vypisy credit reportu sa nezapisuju.

lubo
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 373
BydliskoCOLON SW1A 1AA
CONTACTCOLON

Poslať od lubo » Ned Máj 29, 2005 2:19 pm

jaro píšeCOLONTakze radsej tie £2 obetovat a neuskodit si, kedze vypisy credit reportu sa nezapisuju.
Zapisuju sa aj tie, ale ako "generic check," cize nemaju ziadny vyplyv na historiu ani skore.

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Uto Máj 31, 2005 1:14 pm

Aj ked HSBC ma asi najlepsie sluzby co sa tyka medzinarodneho bankovnictva, tak ma vytocili ze si o ich budovu uz ani len bicykel neopriem, nieze by som bol ich zakaznikom...
Presne taky "nazaujaty" postoj mam ja k Natwest. :-).

hlohovcan
Member
Member
PríspevkyCOLON 64

Poslať od hlohovcan » Uto Máj 31, 2005 10:22 pm

Pri registracii na Zopa.co.uk sa nezaznamenava credit search, ale iba generic check. Takze to vlastne nikto neuvidi. Mam to cierne na bielom, po tom ako som sa zaregistroval na Zopa.co.uk som si dal poslat credit report z Equifaxu.
Inak za 2 libry dostanete len Statutory Credit Report, nato aby clovek zistil svoje Experian Credit Score musi byt zaregistrovany a zaplatit este k tomu nieco navyse...

lubo
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 373
BydliskoCOLON SW1A 1AA
CONTACTCOLON

Poslať od lubo » Str Jún 01, 2005 12:21 pm

hlohovcan píšeCOLONPri registracii na Zopa.co.uk sa nezaznamenava credit search, ale iba generic check. Takze to vlastne nikto neuvidi. Mam to cierne na bielom, po tom ako som sa zaregistroval na Zopa.co.uk som si dal poslat credit report z Equifaxu.
Ten generic check, co mas na tvojom reporte je z Equifaxu, nie zo Zopy, nikto iny generic check nemoze robit. Nezabudaj, ze sa tam zaznamenava aj to, ze poziadas o statutary credit report. Keby to bolo tak ako pises, mal by si tam mat generic checky dva... Nepises, ci si sa vlastne dostal k svojmu skore, ak nie, tak ten check nebol spraveny.

hlohovcan
Member
Member
PríspevkyCOLON 64

Poslať od hlohovcan » Str Jún 01, 2005 6:28 pm

Zo Zopa.co.uk mam na credit reporte Identity verification. Poslali mi aj list vysvetlujuc, ze tento zaznam nebude viditelny inymi, podobne ako generic check, takze na Score nema nijaky vplyv.
K svojmu skore som sa dostal, bol som automaticky presmerovany na Equifax stranku s mojim Credit Score...

Dadka
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 143
RegistrovanýCOLON Str Okt 06, 2004 5:15 pm

Poslať od Dadka » Pon Jún 20, 2005 1:41 pm

Takze ja sa s Vami podelim o svoju neskutocnu nightmare s Nationwide najme pobockou na Walthamstowe. Do E17 som sa odstahovala uz je to tomu skoro 3 mesiace. Hned v prvom mesiaci som zmenila adresu a zrusila jednu ako aj dala prikaz k druhej standing order. Aspon som si myslela ze tak moja banka urobila. Moje problemy zacali tym ze mi po prvom mesiaci banka stahla £25 za to ze vraj na ucte neboli nacas peniaze na ubytovanie. No zavolala som tam a ze oni mi to cancel a peniaze vratia - dovod chyba banky - napisali wrong date na standard order. Druhy mesiac mi znova zvonia z lettings agentury ze dom nie je zaplateny. Zvonim do banky a oni ze tam mam -£125 poplatkov za neukutocnene a vratene transakcie. No proste v skratke ty "xxx" nielen ze nezmenili moju adresu, ale ani nezrusili prvu standing order - oni ju vraj zrusili ale nevymazali zo systemu takze peniaze netransferovali do starej agentury ale poplatky za to ze to robili a ono sa im to vracalo naspat veselo brali a okrem toho mi ani nemohli zaplatit byt pretoze tam samozrejme nebolo dostatok penazi (ked mi vzdy za nieco zaratali bez mojho vedomia) a ja som nedostavala ich listy. Ako som to vyriesila - jednoducho - zasla som na branch v Kensingtone (lebo tu pracujem a odmietam stat v sobotu 2 hodiny v rade iba preto aby som stratila svoju trpezlivost) a ziadala som si hned managera. Na moje stastie to bola zenska ktora pracovala a i zila na E17 a dobre si pameta na ten bordel tam tak mi pomohla napisat nielen staznost ale aj vratit vsetky poplatky ako aj dat vsetko do spravnej miery. A okrem toho mi musia este preplatit i uroky ktore mi lettings agency zobrala z creditky za rentu lebo moja banka je neschopna vykonat single transaction. Pokracujem banking s Nationwide ale uz si kontrolujem kazdy statement a este cakam na ospravedlnujuci dopis z mojho branchu. :-(

jancci
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Pia Júl 08, 2005 9:16 am
BydliskoCOLON Bognor Regis

Poslať od jancci » Štv Okt 13, 2005 2:58 pm

lubo píšeCOLONSpravna odpoved ja Nationwide

Komu sa nechce citat, zhrniem. Pri debetnej karte nie su poplatky ziadne, ani pri vytahovani penazi z bankomatu v zahranici. Pri kreditke sa plati min 1.5% v bankomatoch, v obchodoch samozrejme zadara. Pouzivam obe, mozem potvrdit, je to naozaj tak. Btw., vymenny kurz som naposledy dostal priblizne 20h od stredoveho=lepsie ako devizovy v nasich bankach:)

Ako sa tu tak pohybujem a snazim sa dozvediet nieco o tejto teme,tak mi pripada najschodnejsia a najlacnejsia cesta, ako dodstat peniaze z UK do SR jednoducho si zriadit ucet v Nationwide pockat si nejaky cas na debitnu kartu a jednoducho ked budem doma tak si ti prachy vytiahnut z bankomatu. Alebo sa mylim?

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Štv Okt 13, 2005 3:41 pm

jancci píšeCOLON...mi pripada najschodnejsia a najlacnejsia cesta, ako dodstat peniaze z UK do SR jednoducho si zriadit ucet v Nationwide...
Ano, problem je vsak to, ze zriadit si ucet v Nationwide nie je az tak jednoduche. Vyskusat to vsak mozes, mozno sa ti postasti.

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 4:14 pm
BydliskoCOLON Le Plessis Pate, France
CONTACTCOLON

hmm

Poslať od sidzej » Štv Okt 13, 2005 5:15 pm

Ako to tak cele citam, tak sa zacinam obavat, ze o par dni mi pride list so zamietnutim mojej ziadosti o credit card. Som tu len 2.mesiac, dostal som k uctu v NatWest samozrejme len Solo kartu, no kedze casto cestujem, tak potrebujem aj credit card pripadne nejaku slusnu debet card (Visa). Ak mi ziadost zamietnu len kvoli tomu, ze som tu v UK kratko, tak jedinu moznost vidim v poziadani o company credit card pripadne o vydanie karty na Slovensku k mojmu uz takmer neexistujucemu (nepouzivam ho velmi) uctu vo VUB.

jancci
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Pia Júl 08, 2005 9:16 am
BydliskoCOLON Bognor Regis

Poslať od jancci » Str Okt 19, 2005 4:09 pm

Ano, problem je vsak to, ze zriadit si ucet v Nationwide nie je az tak jednoduche. Vyskusat to vsak mozes, mozno sa ti postasti.
Mam teraz cerstve zalozeny ucet v HSBC,samozrejme len len zakladny a po troch mesiacoch. by vraj nemal byt /podla slov pracovnika banky/ problem dostat debetnu kartu.Vzapati po prelistovani tychto stranok som bol v Nationwide a pan na recepcii /vystrihnuty bankovy uradni s naskrobenym usmevom/mi povedal, ze by nemal byt problem s otvorenim zakladneho uctu,ked ako proof of address pouzijem vypis z uctu z HSBC a po troch mesiacoch sa mi mozu podivat,ci mi vydaju debetku alebo nie.Este jedna mozna stupidna otazka,co vlastne vsetko skumaju a co posudzuju ci kartu vydaju alebo nie.Moze mat vplyv na to to,ze mam zamestnavatela /agenturu/ a ta ma vyplaca cash kazdy tyzden a ja vzapati idem kazdy tyzden do banky a ten cash tam vlozim.Mozna si poviete preco to tak pracne provozujem,ale mam k tomu urcite dovody

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Str Okt 19, 2005 4:23 pm

Jancci, vyskusaj a uvidis. Ja som bol v lepsej situacii ako ty (dlhsi pobyt v UK, 2 bezne ucty, 2 debetne a 1 kreditna karta, permanent job so slusnym prijmom...). Credit check dopadol pozitivne, no zastavil to nejaky pracovnik a nepomohlo ani odvolanie.

Rely
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 81
RegistrovanýCOLON Pia Sep 10, 2004 9:11 am

Poslať od Rely » Str Okt 19, 2005 5:19 pm

Možná trochu off-topic:

jaro, proč jsi vlastně uvažoval o Nationwide? Nabízejí něco, co mi ušlo?

Nedávno jsem si pročítal starší příspěvky fóra (speciálně ty z finančního sektoru), a právě tato věc mě zarazila, a až teď jsem se konečně dokopal k tomu, abych se zeptal :-). Osobně mám Barclays a jsem very happy. Ty jsi ji měl taky (jak jsi zde uváděl), tak proč vlastně ta Nationwide?

Díky moc a omluv mou zvědavost :-).

lubo
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 373
BydliskoCOLON SW1A 1AA
CONTACTCOLON

Poslať od lubo » Str Okt 19, 2005 5:34 pm

Rely píšeCOLONjaro, proč jsi vlastně uvažoval o Nationwide? Nabízejí něco, co mi ušlo?
Odpoviem za jara:
viewtopic.php?t=238

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 4:14 pm
BydliskoCOLON Le Plessis Pate, France
CONTACTCOLON

poplatky

Poslať od sidzej » Str Okt 19, 2005 5:40 pm

Ak sa ti to nechce citat, tak v skratke ide udajne o velmi dobre karty, pri ktorych ti Nationwide neuctuje poplatky za pouzitie v zahranici, na rozdiel od Barclays, Natwest a pod....

Rely
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 81
RegistrovanýCOLON Pia Sep 10, 2004 9:11 am

Poslať od Rely » Štv Okt 20, 2005 9:38 am

Díky za odpověď.

Tému jsem samozřejmě četl, jen jsem si to nějak nedal do souvislosti :-). Jestli je to teda skutečně tak, pak tedy ok. Osobně se mi totiž celá Nationwide zdá stejně podezřelá jako třeba Abbey National (čistě soukromý názor), proto ta otázka.

motor
Member
Member
PríspevkyCOLON 76
RegistrovanýCOLON Str Máj 19, 2004 5:28 pm
BydliskoCOLON Beal Feirste and Caerdydd soon

WELCOME TO THE UK. LAND OF GREED, HOME OF THE BEREFT

Poslať od motor » Ned Apr 30, 2006 5:37 pm

zdravim. akoby ste nikde predtym na londyn.sk necitali ze je to tu kocurkovo. ze su ine podmienky v inych bankach, inych pobockach tych istych bank a dokonca v inych ludoch aj tej istej pobocky banky.

Moja kamaratka si pocas druheho leta v UK ako aupairka, daky housekeeping a nejake stanky a newsagents part-time, kadejako bez nejakeho riadneho prijmu, zalozila ucet v Nationwide. co som vtedy pocul od par ludi, ze sa tam bez riadnych billov zalozi ucet lahsie. ze staci menej. nepamatam si uz presne co a ako.

to na margo Nationwide.

ohladom bank v UK a credit scoring, hmm. pokial clovek neplati bills, nema nejaky kontrakt na mobil, nema kreditku, tak sa moc credit score nezlepsuje. neviem ako to vsetko presne funguje. ale ide o to ze clovek moze mat XY papierov, zavazkov riadne platenych atd, a nemusi dostat kartu ci len dalsi ucet. standardne taki Bank of Scotland, NatWest ci aj ine, vedia odmietnut. len preto, ze je clovek novy. Halifax BOS ponukne cashcard a/c.
to iste aj Lloyds. a s riadnou VISA debit je problem ako sa spominalo.
Barclays som si bol otvarat ucet dva roky spat, ale som zaspal appointment. heh. a potom lenivy.
mal som v NatWest ucet OK v Londyne. hned ako som mal papiere co treba. Solo - Maestro compatible.
HSBC tiez robi Maestro dost lahko. NatWest ani neponuka VISA ci MC debitky beztak.

na margo NatWest a Switch/Maestro (co ma aj cheque guarantee), rok od zalozenia uctu mi dosla na adresu karta Servicecard 100 aka povodne nazyvana Switch. nic som nepytal. Ale 2x mi volali ci nechcem poziadat o Credit card. ja ze nie dakujem.
oni ked vidia dost penazi na ucte a savings, ze tam je prebytok, clovek ma prijem nad 10 ci 11k pa, nie je tak tazke.

ono zalozil som si dakedy v sept ci okt ucet v Lloyds. cashcard. nepouzivam ho vobec. dlho som mal 0 GBP. teraz som tam daco hodil a jeden direct debit ze nech sa nepovie. ale ako vidim, ktovie kedy budem mat UK VISA DEBIT. iba co az budem mat permanent FT job tak s Barclays ci ako.. Halifax aka tu v Skotsku hlavne ako Bank of Scotland, mi zamietli ziadost o bezny ucet a na ten cashcard som im vtedy kaslal.

all in all, dobre ak sa to cloveku podari.
ja ked som ziadal v inej pobocke NatWest, tak ma odkopli ze mam ist ziadat tam kde mam pracu alebo byvanie.. tiez trosku drzost. ak je cloveku nejaka pobocka pohodlna z nejakeho dovodu, nemuseli by byt takito kreteni. HBOS ci Lloyds im to je to dost jedno co viem.

inak na margo absudnosti, s takym istym papierom ako som pouil ja, este nez to sprisnili pred dvoma rokmi, siel do HSBC a NatWest kamarat. a odkopli ho z roznych dovodov vsade..

a tie ich kretenske otazky, ze naco je cloveku ucet v inej banke ked uz maju. to uz nemam slov. politika bank je celkovo pritiahnut zakaznikov. aj v tych ich papieroch mi diktovali ze ked presuniem standing order a direct debit zavazky a prachy, ze mam ten povodny ucet ZRUSIT. no uz ste ma videli, dievcata..

BUTTON_POST_REPLY