ako dostať peniaze z daní na účet sk

Banky, bankové účty, presun financií na SK, otvorenie účtu v UK banke...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
andrea22
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Sob Feb 06, 2010 10:56 pm

ako dostať peniaze z daní na účet sk

Poslať od andrea22 » Sob Feb 06, 2010 11:06 pm

Z daňového úradu v Londýne som dostal oznámenie, že mi vracajú 209 libier. Oznámenie mi prišlo na moju adresu na Slovensku keďže som už doma rok. V Londýne som zrušil účet keď som odchádzal domov. Potrebujem poradiť ako dostanem späť refundáciu daní na slovenský účet.Poslali mi v liste aj nejaký šek na ktorom je napísané že si ho mám dať preplatiť vo svojej banke po dobu 6 mesiacov. myslím si však, že tou bankou mysleli anglickú banku. Prosím o radu ako dostať refundáciu daní na slovenský účet. Ďakujem.

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284
RegistrovanýCOLON Uto Sep 05, 2006 1:04 pm
BydliskoCOLON Hamm Tun/Bedeford

Re: ako dostať peniaze z daní na účet sk

Poslať od carfaxcat » Sob Feb 06, 2010 11:56 pm

Na Slovensku sa to da aj cez slovensku banku, platili sa tam vsak vzdy dost vysoke poplatky a ked som to pred desiatimi rokmi urobila, trvalo to tri tyzdne. Mozno sa to zmenilo, skus sa informovat vo svojej banke. Ak sa do 6 mesiacov dostavis do UK, dalo by sa to aj v malych obchodikoch typu Cash Converters, kde ponukaju sluzbu vyplaty sekov na pockanie. Budes vsak potrebovat az tri dokumenty na identifikaciu (dokonca aj proof of address) a neviem, ci sa ti to podari, resp. ci ti ich uznaju.

BUTTON_POST_REPLY