ucet v Llyods tsb

Banky, bankové účty, presun financií na SK, otvorenie účtu v UK banke...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
ironman
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 34
RegistrovanýCOLON Štv Mar 11, 2010 9:38 am

ucet v Llyods tsb

Poslať od ironman » Str Júl 21, 2010 5:17 pm

Zdravim, chccel by som sa opytat ci by mi vedel niekto poradit ako a kde na internet bankingu v Lloyds tsb mozem robit prevody, nikde tam neviem najst button, na zadanie druheho uctu a sumy aku chcem previest na moneybookers napriklad....

dannyeko
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 15
RegistrovanýCOLON Pon Okt 13, 2008 5:37 pm

Re: ucet v Llyods tsb

Poslať od dannyeko » Str Júl 21, 2010 5:33 pm

Po prihlaseni si na uvodnej stranke Your accounts.
V tom istom riadku ako mas current account mas sumu ma ucte a hned vedla je Make a payment.Dostanes sa na dalsiu stranku,kde hladaj To:Set up a new recipient.
Na dalsej stranke klikni Pay a person
Ostatne by si uz mal zvladnut :)

ironman
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 34

Poslať od ironman » Štv Júl 22, 2010 8:45 am

dakujeme presene toto som spravil a vypise mi toto:

Set up a new recipient - authorisation needed

To make this arrangement, we will need to call you to ask for your authorisation. We’re sorry but we’re unable to call you on the number(s) that you have provided us. This could be because you have recently updated your contact details.
Please contact us on 0845 300 2752 (from abroad +44 1733 347 636) so we can complete this for you - we’re open 24/7 (calls may be recorded).

alexj
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Štv Dec 25, 2008 9:32 am

Poslať od alexj » Štv Júl 22, 2010 9:28 am

Nemas tam zadane ziadne tel. cislo. Chod na Change details a vyber si kolonku Change phone number a zadaj tam cislo na mobil.
Ono, ked zadavas prevod cez IB, tak banka ti zavola, ohladne potvrdenia.

ironman
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 34

Poslať od ironman » Pia Júl 23, 2010 5:57 pm

alexj píšeCOLONNemas tam zadane ziadne tel. cislo. Chod na Change details a vyber si kolonku Change phone number a zadaj tam cislo na mobil.
Ono, ked zadavas prevod cez IB, tak banka ti zavola, ohladne potvrdenia.
Skusal som, mam tam tel. cislo, ale nefunguje to aj tak..:((

lcmya
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 24
RegistrovanýCOLON Sob Jan 30, 2010 11:16 am

Poslať od lcmya » Pia Júl 23, 2010 9:57 pm

Ahoj Ironman, v tom predchadzajucom prispevku v anglictine je predsa napisane, ze im mas zavolat inak sa to neuskutocni a ze aj by Ti zavolali, ale tel. c., ktore si im dal asi nefunguje alebo si ho zmenil. Mozes im volat kedykolvek, poskytuju sluzby nonstop.

ironman
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 34

Poslať od ironman » Pia Júl 23, 2010 10:55 pm

Ok. moje cislo funguje,, kazdy den z neho volam aj iny mne,, dneska som im tam volal.. po 15min som nic nevybavil...chcem si previest prachy na moneybookers, a oni ani nevedia co to je. A to mam akoze volat vzdy do banky ked chccem spravit prevod?? ved to je chore, musim sa ist osobne opytat do banky..:(strasneee

ubeno
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 377
RegistrovanýCOLON Sob Nov 12, 2005 10:22 pm
BydliskoCOLON naspat v Bratislave

Poslať od ubeno » Sob Júl 24, 2010 1:05 am

ironman píšeCOLONOk. moje cislo funguje,, kazdy den z neho volam aj iny mne,, dneska som im tam volal.. po 15min som nic nevybavil...chcem si previest prachy na moneybookers, a oni ani nevedia co to je. A to mam akoze volat vzdy do banky ked chccem spravit prevod?? ved to je chore, musim sa ist osobne opytat do banky..:(strasneee
Ak som to spravne pochopil, tak oni ti chcu zavolat len pri definovani noveho prijemcu. Takze to by malo byt len raz. Ked budes chciet prevadzat peniaze dalsi krat, prijemca (Moneybooers) uz bude definovany a malo by to ist bez autorizacie.

Si si isty ze mozes v IB vobec robit prevody? (teda definovat nejakeho prijemcu?). Aky mas typ uctu? Lloyds mala dakedy v ponuke Cash account ku ktoremu bol IB len na zobrazenie stavu uctu ale prevody sa tam robit nedali...

ironman
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 34

Poslať od ironman » Pon Júl 26, 2010 8:17 pm

Diku "Ubeno", no ja mam classic account, tak neviem ako to funguje, musim sa opytat priamo v banke, ale keby IB bol iba na pozeranie tak na co by tam boli vsetky tie kolonky, ze Transfers & Payments? Je to cudne...ach jaj...

ironman
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 34

Poslať od ironman » Uto Júl 27, 2010 2:42 pm

zdravim,, tak uz to nakoniec vsetko funguje, je to tak ako si povedal ubeno, staci to raz potvrdit a potom uz mozem robit prevody hoci-kedy...Akurat sa chcem opytat jednu vec.
Chcem poslat moeny na moneybookers ltd. Vsetko mi tam dobre zadali, cislo uctu, sort-code, reference, akurat nazov napisali MONEYBOKERS LTD. s jednym o, to by nemal byt problem ze?Pokial je tam spravne cislo uctu, sort-code a moje reference number tak no problem ze?

ubeno
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 377
RegistrovanýCOLON Sob Nov 12, 2005 10:22 pm
BydliskoCOLON naspat v Bratislave

Poslať od ubeno » Str Júl 28, 2010 10:06 am

ironman píšeCOLONVsetko mi tam dobre zadali, cislo uctu, sort-code, reference, akurat nazov napisali MONEYBOKERS LTD. s jednym o, to by nemal byt problem ze?Pokial je tam spravne cislo uctu, sort-code a moje reference number tak no problem ze?
To je OK. Pre istotu skus na skusku poslat £5 a uvidis ci vsetko sedi....

ironman
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 34

Poslať od ironman » Str Júl 28, 2010 3:28 pm

Tak nakoniec je vsetko ok, dnes som poslal prachy, uvidime ci pridu na ucet Moneybookers...uz mam aj opravene meno aj vsetko, tak dakujem za rady...majte sa

kinkerr
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Uto Dec 23, 2008 8:25 pm

Poslať od kinkerr » Ned Sep 05, 2010 3:10 pm

Kratke knowhow k pridavaniu recipienta u Lloyds. Tiez som mal problem s verifikaciou tel. cisla. Aktualizoval som ho na slovenske a pri pridani recipienta hadzalo hlasku ze cislo neni valid. Tak som klikal na kdeco a po x-tom pokuse pripisalo aj poznamku ze "...it will be 14 days before we can call you to authorise new recipients on any new numbers you enter." Cize novy banking maju mierne rozhaseny. No po 14 dnoch abrakadabra, pridam recipienta a za par sekund mam hovor na Sk cislo, setko automaticky, len natukat do mobilu kod co vidis na obrazovke. A je to :)

BUTTON_POST_REPLY