Paypal ucet v UK,posielanie eur na SVK

Banky, bankové účty, presun financií na SK, otvorenie účtu v UK banke...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
michal
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 134
RegistrovanýCOLON Ned Nov 21, 2004 8:21 pm

Paypal ucet v UK,posielanie eur na SVK

Poslať od michal » Štv Aug 05, 2010 2:27 pm

Da sa poslat z paypallu anglickeho uctu na slovensky ucet uz? alebo si musime este pockat.

grief
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 432
RegistrovanýCOLON Sob Jún 23, 2007 7:54 pm
CONTACTCOLON

Re: Paypal ucet v UK,posielanie eur na SVK

Poslať od grief » Pon Aug 09, 2010 9:41 pm

ved podla mna sa aj dalo, len daky davno sa nedal paypal prepojit so slovenskymi bankami, takze co si mal na paypal slovenskom ucte, neslo vybrat do banky... paypal uz dnes plnohodnotne fici v cechach a na sk pomerne dlho... ja ho mam dlhe roky ale je to zrut, ze je zadarmo je pekne, ale z penazi si necha slusne percento, preco neskusis moneybookers? dakych 30 centov za prevod... paypal je dobry tak na ebay... ak nepodnikas, penize by som si domov cez PP neposielal...

michal
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 134
RegistrovanýCOLON Ned Nov 21, 2004 8:21 pm

Poslať od michal » Uto Aug 10, 2010 6:29 am

Dik , Mal som, Vyskusal som, Zrusil som.

Pumaxxl
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 12
RegistrovanýCOLON Sob Mar 10, 2012 10:47 pm

Poslať od Pumaxxl » Ned Mar 11, 2012 12:33 am

Ja mam s Paypalom otrasnu skusenost. Predal som Ipad cez paypal. Dostal som peniaze na ucet. Odoslal som balik doporucene na adresu ktoru som mal.
Po dvoch tyzdnoch od odoslania Ipadu mi Paypal oznamil ze musim vratit peniaze lebo zakaznik sa stazoval ze sa mu niekto hackol na jeho paypal ucet a zrealizoval kupu Ipadu. V tom case uz samozrejme mal moj Ipad doma.
Myslel som ze o je nechuny zart. Az po pol roku ked som Paypal zazaloval za pokus o fraud prestali s nezmyselnymi poziadavkami. Mal som stastie ze som vedel kde sa mam obratit o pravnu radu.
Som presvedceny ze takymto sposobom Paypal ukradne rocne obrovske peniaze od ludi ktori mu zveria svoje udaje a nevedia sa branit.
Paypal - Nikdy Viac!

BUTTON_POST_REPLY