internet banking register

Banky, bankové účty, presun financií na SK, otvorenie účtu v UK banke...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
jesper21
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 11
RegistrovanýCOLON Ned Dec 07, 2008 11:17 pm

internet banking register

Poslať od jesper21 » Uto Aug 10, 2010 8:47 pm

Zdravim ako si mam vyplnit formular internet banking v lloyds banke niektore polozky mi nie su dostatocne jasne . Prosim nejaky podrobnejsi popis . Dakujem.

grief
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 432
RegistrovanýCOLON Sob Jún 23, 2007 7:54 pm
CONTACTCOLON

Re: internet banking register

Poslať od grief » Uto Aug 10, 2010 9:25 pm

asi by bolo lepsie napisat comu presne nerozumies, akym polozkam, lebo neviem kto ma doma ich formular aby ho teraz vytiahol na stol a zacal ti prekladat z neho polozku za polozkou, co by bola aj zbytocna robota kedze staci vysvetlit len to, comu nerozumies, lenze nevieme vlastne comu hmm...

krtek
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 762
RegistrovanýCOLON Uto Aug 07, 2007 2:47 pm
BydliskoCOLON London HA2

Re: internet banking register

Poslať od krtek » Str Aug 11, 2010 4:49 pm

jesper21 píšeCOLONZdravim ako si mam vyplnit formular internet banking v lloyds banke niektore polozky mi nie su dostatocne jasne . Prosim nejaky podrobnejsi popis . Dakujem.
tak to je docela jednoduche, vezmes si slovnik a zacnes prekladat.

Name: najdes si ve slovniku slovo NAME a zjistis ze to znamena jmeno, takze do te kolonky napises jmeno. Ale pozor ted to zacina byt tezke. Nesmis tam napsat jen tak ledajake jmeno, ale primo to svoje vlastni.

Address - to si take najdes ve slovniku a to zase znamena adresa, pozor tam nepis adresu svoji banky, ani svoji emailovou adresu, ale svoji postovni adresu. Vyplati se tam psat adresu v UK a uplne nejlepsi je tam napsat adresu kde skutecne bydlis.

No a takhle budes pokracovat dal az dokonce kde najdes Signature a tam musis napsat 3 krizky, nejak takhle "xxx"

BUTTON_POST_REPLY