IR mi robí problémy s vrátením dane, čo s tým?

Banky, bankové účty, presun financií na SK, otvorenie účtu v UK banke...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
hugo2004uk
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 33
RegistrovanýCOLON Uto Máj 10, 2005 3:06 pm
BydliskoCOLON Prešov(SR)--Dover/Kent(UK)

IR mi robí problémy s vrátením dane, čo s tým?

Poslať od hugo2004uk » Pia Júl 01, 2005 8:37 pm

dobry den mam taku otazku ohladom inland revenue.este vo februari som vyplnil tlaciva na navratenie dani nedostal som nic dostal som list z ilnand revenue list domov na SR momentalne som doma ze bla bla dakuju pre pouzitie p45 a p86 asi? a dalej bolo ze im chybaju papiere tie ked sa odchadza z UK myslim ze p86
jeden som mal tak som ho poslal druhy nemam myslim ze si ho zobrala ked som vyplnoval v office v inland revenue tam my povedala ze vsetko je ok a ze peniaze pridu na ucet ale nic nedoslo.rovnako v ten isty den zyplnila aj moja frajerka rovnake papiere a uz ma asi dva mesiace dan naspat preco ja nie.Myslite ze to robia narokom lebo poznam 10 ludi a iba dvaja maju naspat dan tazke to vyzera tak ze niekomu daju aby sa nepovedalo ale vetsinou nie preco by aj pocitaju s tym ze nikto sa toho asi domahat nebude.
Ma niekto s tymto skusenost a ako postupovat lebo ram kde som vyplnil papiere v Doveri/kent tak list prisiel z ineho mesta tak neviem ci mam potom ist tam kde som to vsetko vyplnil alebo ci moze aj ambasada pomoct kedze sluzi aby pomohla ludom vtedy ak budu potrebovat .Dik za nejake rady.adios amigos

elle
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 28
RegistrovanýCOLON Sob Feb 26, 2005 1:58 pm

Poslať od elle » Sob Júl 02, 2005 10:26 am

Tusim mam podobny problem
viewtopic.php?t=1675

Mozno tiez patris k tym "stastnym" 10% ktore overuju.

hugo2004uk
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 33
RegistrovanýCOLON Uto Máj 10, 2005 3:06 pm
BydliskoCOLON Prešov(SR)--Dover/Kent(UK)

Konecne som dostal spat tax

Poslať od hugo2004uk » Štv Aug 04, 2005 5:56 pm

Poviem vam ze uz som ani nedufal ze mi vratia tax,ale predsa som sa dockal.Musia tam mat poriadny bordel a asi este len budu mat kedze cim viac ludi prichadz tak aj viac bude ziadat tax naspat.To bude potom sranda .Inak z 10 ludi co poznam mame dan iba 4 do dnesneho dna takze asi mrzne tam kde sa to spracuva.

BUTTON_POST_REPLY