Na SK mi nechcú dať výpis z účtu na UK adresu, čo s tým?

Banky, bankové účty, presun financií na SK, otvorenie účtu v UK banke...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
matusko
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9
RegistrovanýCOLON Uto Júl 19, 2005 11:51 am

Na SK mi nechcú dať výpis z účtu na UK adresu, čo s tým?

Poslať od matusko » Uto Júl 19, 2005 12:03 pm

Zdravim,moze mi niekto pomoct.Docital som sa u Vas,ze si treba pred odchodom do UK zaobstarat vypis uctu v anglickom jazyku resp. s adresou na ktorej budem v UK byvat.Chcel som to,ale v banke mi povedali,ze to nie je mozne pokial tam nemam trvale bydlisko.Nestaci mi len potvrdenie o zostatku na ucte?To mi dali v anglickom jazyku.Mam VUB.Vdaka za rady.

Marcella
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 80
RegistrovanýCOLON Sob Aug 07, 2004 6:33 pm
BydliskoCOLON Tottenham, London
CONTACTCOLON

Re: Vypis uctu na slovensku

Poslať od Marcella » Uto Júl 19, 2005 3:00 pm

matusko píšeCOLONZdravim,moze mi niekto pomoct.Docital som sa u Vas,ze si treba pred odchodom do UK zaobstarat vypis uctu v anglickom jazyku resp. s adresou na ktorej budem v UK byvat.Chcel som to,ale v banke mi povedali,ze to nie je mozne pokial tam nemam trvale bydlisko.Nestaci mi len potvrdenie o zostatku na ucte?To mi dali v anglickom jazyku.Mam VUB.Vdaka za rady.
To je pekna blbina. Iba si natrafil na velmi ochotneho pracovnika v banke. Treba im povedat, ze to chces len kvoli adrese a zalozeniu uctu v UK. Ty chces predsa len vytlacit vypis z uctu a nie, aby ti tie vypisy kazdy mesiac posielali do UK. Skus ich ukecat, ale radsej chod za nejakym inym pracovnikom, alebo do inej pobocky.

Katka26
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 119
RegistrovanýCOLON Str Mar 09, 2005 2:45 pm
BydliskoCOLON Rugby

Poslať od Katka26 » Ned Júl 24, 2005 5:42 pm

Matusko,
ja viem presne kde si urobil chybu, ja som to tiez pomotala vo VUB, povedala som ze chcem zmenu adresy na vypise z uctu a povedali mi to iste, ze nemam tam trvale bydlisko. Potom som sa nejako vykoktala a oni pochopili, ze len potrebujem jeden vypis z uctu, kde bude korespondencna adresa anglicka. Za dva dni som si pre ten vypis z uctu isla a hned som si zmenila korespondencnu adresu na povodnu slovensku. Tiez mali problem pochopit, ale nakoniec som z banky odchadzala s vypisom kde bola anglicka adresa a bola som stastna, pretoze mi to tu velmi pomohlo, ked som otvarala ucty v Barclays banke. Katka

mavi
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 103
RegistrovanýCOLON Pon Sep 20, 2004 9:45 am

Poslať od mavi » Sob Júl 30, 2005 7:43 pm

určite by ti to mali dať, len neviem, či ti to na niečo bude...mne to zo Slov. Sporitelne poslali, ale aj tak to na založenie účtu nestačilo...

Marcella
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 80
CONTACTCOLON

Poslať od Marcella » Pon Aug 01, 2005 9:50 am

Alebo ak mas slovensky vodicak, vymen si ho tu za uk vodicak a mas proof of address. Ale o tom sa viac docitas uz v inom fore.

mavi
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 103

Poslať od mavi » Pon Aug 01, 2005 12:27 pm

bomo píšeCOLONTak si nebol vytrvalý.

S týmto proof of address ti bez väčších problémov otvoria účet v UK. Dôkazom sú stovky Slovákov, ktorí si takto bez problémov otvorili účet.
bol som tam 3 krát ... ináč, jedná sa o NatWest

Danniel
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Sob Sep 11, 2004 3:41 pm
BydliskoCOLON Reading,Lower Earley

Poslať od Danniel » Pon Aug 01, 2005 3:33 pm

Ja som si pred odchodom kvoli vypisu zalozil ucet v Unibanke.Potom som ho asi po pol roku zrusil a neboli ziadne probleny a teraz mam ucet tu v NatWest.

Marcella
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 80
CONTACTCOLON

Poslať od Marcella » Pon Aug 01, 2005 3:36 pm

Katka26 píšeCOLONZa dva dni som si pre ten vypis z uctu isla a hned som si zmenila korespondencnu adresu na povodnu slovensku.
Mozes mi prosim ta povedat, preco im trvalo dva dni vytlacenie jedneho vypisu z uctu, kde bolo treba prepisat len adresu?
Niektore veci na Slovensku su smiesne a asi ich nikdy nedokazem pochopit.

mavi
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 103

Poslať od mavi » Uto Aug 02, 2005 4:10 pm

bomo píšeCOLON
mavi píšeCOLON
bomo píšeCOLONTak si nebol vytrvalý.
bol som tam 3 krát ... ináč, jedná sa o NatWest
Trikrát v jednej pobočke jednej banky?

Tak to si sa rýchlo vzdal :) Musíš vyskúšať viac pobočiek a viac bánk.
Veď to som aj urobil, preto sa mi nakoniec ten účet aj podarilo otvoriť (v Barclays). Ja som len písal, že ten papier zo Slov. sporiteľne mi nepomohol. Jednoducho, neakceptovali to ako proof of address.

BUTTON_POST_REPLY