recenzia na opaltransfer

Banky, bankové účty, presun financií na SK, otvorenie účtu v UK banke...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
opal
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Str Jún 29, 2011 2:17 pm

recenzia na opaltransfer

Poslať od opal » Štv Jún 30, 2011 10:50 am

...
Naposledy upravil 1 dňa opal, celkovo upravené 0

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Re: recenzia na opaltransfer

Poslať od jaro » Štv Jún 30, 2011 11:38 pm

Uzivatelka s menom "opal" odporuca firmu "opal transfer". Zatial 4 prispevky vo fore a vo vsetkych klame - vydava sa za zakaznicku spominanej firmy, pricom jednoznacne je priamo z tej firmy.

Ja osobne by som klamarom svoje peniaze nikdy nedal. Proste nedoverujem takym ludom.

grief
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 432
RegistrovanýCOLON Sob Jún 23, 2007 7:54 pm
CONTACTCOLON

Poslať od grief » Pia Júl 01, 2011 3:12 am

jaro píšeCOLON Zatial 4 prispevky vo fore a vo vsetkych klame - vydava sa za zakaznicku spominanej firmy, pricom jednoznacne je priamo z tej firmy.

zatial 4 lebo par hodin predtym ako si toto napisal som mu vymazal predosle spamy:

viewtopic.php?p=47835#47835

pomazeme a kto chce kam...

renata12
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pia Júl 01, 2011 10:36 am

Poslať od renata12 » Pia Júl 01, 2011 10:43 am

po spamovani fora spolocnostou opaltransfer.com som sa rozhodla ze ich vyskusam a teda chcem sa s Vami podelit o moju skusenost. Poslala som na ich ucet 300£, hned na to som volala na cislo pre slovensko a cesko kde mi zdvihla slovenska, pozadovali odo mna par udajov, registrovali ma a cele to trvalo len par minut. Poplatok bol naozaj len 3 libry a kurz bol celkom fajn. Dnes som pozerala slovensky ucet a peniaze tam uz su takze to ozaj trvalo len 2 dni ako mi povedali.Ziadne problemy....

Prajem pekny den vsetkym v tejto slnecnej krajine :D

S pozdravom Renata

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284
RegistrovanýCOLON Uto Sep 05, 2006 1:04 pm
BydliskoCOLON Hamm Tun/Bedeford

Poslať od carfaxcat » Pia Júl 01, 2011 11:25 am

renata, a to si si zalozila, predpokladam, dnes novy profil, aby si sa podelila s nami s dalsim podobnym prispevkom. Tvoj prispevok je pisany dokonca rovnakym stylom ako prispevok spammera.
Po spamovani som sa rozhodla, ze spolocnost opaltransfer mam totalne na haku a jej sluzby urcite nevyuzijem.
Prajem krasny den vsetkym.
Yawl adda goo deyn oigh street in Artlenock en ava look at that noo pep shop yent arf shaarp if yu dunt.

grief
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 432
CONTACTCOLON

Poslať od grief » Pia Júl 01, 2011 11:43 am

renata12 píšeCOLON Dnes som pozerala slovensky ucet a peniaze tam uz su takze to ozaj trvalo len 2 dni ako mi povedali.

S pozdravom Renata
takze vcera rano si si tu napisal tie dristy
ked si si ich precital, hned si sa registroval a poslal peniaze
dnes rano ti akoze tie peniaze prisli
to je rozdiel 24 hodin
ale prevod trval dva dni hej?
podla mna umyselne poskodzujes firmu opal ;]

Pumaxxl
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 12
RegistrovanýCOLON Sob Mar 10, 2012 10:47 pm

Poslať od Pumaxxl » Ned Mar 11, 2012 12:03 am

Caute, ja som zamestancom firmy Opal Transfer.
Rad Vam odpoviem na vsetky otazky ak Vas nieco zaujima.
Opal Transfer je na trhu uz 9 rokov a doteraz bola zamerana hlavne na krajiny byvaleho sovietskeho zvazu.
Prevod trva jeden pracovny den (napr. ak peniaze poslete v utorok, v stredu ich mate na ucte doma).
Prevod je len £3 bez ohladu na to kolko penazi posielate.
Ak sa cudujete preco tak malo a ze preco nemusite platit poplatok za medzinarodny prevod ako cez ine spolocnosti, tak je to preto ze peniaze su na vas ucet prevedene zo slovenskeho/ceskeho uctu v Unikredit banke.
Vidim tu nejakych ludi co sa rozculuju ale chapem ze chcu vyjadrit svoj nazor. Toto je vorum na pomoc nasej komunite slovakov a cechov aby bol ich zivot v UK jednoduchsi a vyhodnejsi.
Ak niekto chce posielat peniaze domov cez Western Union alebo MoneyBookers nic im v tom nebrani :) to ze su aj vyhodnejsie a lepsie sposoby vam poradia ludia ktori tu uz ziju dlhsie a maju viac skusenosti ako sa tu "pohybovat".
A ti co su otvoreni a nemyslia si ze vsetko vedia a vsade boli sa kludne mozu pozriet na stranku www.paltransfer.com alebo zavolat na linku so slovensky/cesky hovoriacim operatorom.
Daniel

grief
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 432
CONTACTCOLON

Poslať od grief » Pon Mar 12, 2012 1:14 am

grief píšeCOLONA ti co su otvoreni a nemyslia si ze vsetko vedia a vsade boli sa kludne mozu pozriet na stranku http://www.paltransfer.com alebo zavolat na linku so slovensky/cesky hovoriacim operatorom.
Vy ste sa z toho spamovania tak unavili, ze neviete napisat spravne ani len url adresu vlastnej firmy.

BUTTON_POST_REPLY