uz som na SK, ale peniaze mam v UK banke

Banky, bankové účty, presun financií na SK, otvorenie účtu v UK banke...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
hal_sk
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9
RegistrovanýCOLON Ned Jan 03, 2010 12:57 am

uz som na SK, ale peniaze mam v UK banke

Poslať od hal_sk » Ned Jan 01, 2012 6:54 pm

Zdravím. Už som skoro rok na Slovensku, ale v UK som si ponechal účet v Barclays s niekoľko sto librami. Aká je možnosť vybratia si peňazí zo Slovenska, v prípade že náhodou stratím debetnú kartu k tomu účtu. Plus raz som čítal o automatickom rušení účtu v prípade dlhšej neaktivity. Týka sa to len prázdnych účtov?

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Re: uz som na SK, ale peniaze mam v UK banke

Poslať od xaxa » Pon Jan 02, 2012 9:24 am

Pouzi prevod cez Online Banking. Myslim, ze v barclays OB sa daju uz robit aj medzinarodne prevody.

hendon
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 27
RegistrovanýCOLON Pon Júl 04, 2011 7:47 pm

Poslať od hendon » Uto Jan 03, 2012 5:19 pm

Ja som s uctom v Nationwide nehybal 6 rokov a nezrusili mi ho.Na rozdiel od slovenskych zlodejskych bank v UK banky neuctuju poplatky az na vynimky ako napr. prevody do zahranicia.Takze po 6 rokoch som mal na ucte stejnu sumu.

Pumaxxl
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 12
RegistrovanýCOLON Sob Mar 10, 2012 10:47 pm

Poslať od Pumaxxl » Sob Mar 10, 2012 11:00 pm

Je to uplne jednoduche. Cez onlinebanking posli peniazedo Opal transfer. Zavolaj im a oni ti urobia prevod penazi na slovensky ucet. Peniaze ti prevedu zo Slovenskeho uctu v banke Unikredit banka takze nebudes platit ani poplatky za medzinarodny prevod. Stoji to iba £3 a prevod trva jeden den.
Ziadne poplatky naviac. Pozri si sstranku www.opaltransfer.com alebo su uz aj na Facebooku.
Rychle, easy, a iba za £3 bez ohladu na to kolko posielas.

BUTTON_POST_REPLY