prosba o pomoc

Banky, bankové účty, presun financií na SK, otvorenie účtu v UK banke...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
sanaya
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Sob Okt 06, 2012 6:05 pm

prosba o pomoc

Poslať od sanaya » Sob Okt 06, 2012 6:44 pm

ahoj mozno budem dakovat bohu ze som nasla tuto stranku , mam strasne velku prosbu a milion otazok len neviem kam ich mam zaradit . Popisem Vam co sa mi stalo a ak budete mat snahu mi pomoct budem Vam do smrti vdacna, Mala som kamaratku zamerne vravim mala pred asi 7 rokmi som jej bola tu na slovensku rucit na pozicku ktoru zobrala v stavebnej sporitelni . Jej splacanie tu nebudem opisovat nezvladala ho ale odisla do anglicka zarobit peniaze lenze tam otehotnela a porodila dieta miesto zarabania penazi a zije tam doteraz . jedneho dna mi prisla exekucia samozrejme nie len tak vybavila som jej aj splatkovy kalendar ktory chvilu dodrziavala a poblokovali mi vsetko co mohli musela som za nu zaplatit neuveritelnych 320 tisic korun a teraz som konecne u nas na svk vyhrala sud dlzi mi ukrutne vela penazi 10500€ plus uroky viem ze je v londyne viem ze zije novy zivot viem ze sa vydala za cernocha ale neviem ako zije ... Potrebujem vediet ci mam moznost ak oslovim anglickeho exekutora vymahat ten dlh s pravoplatnym rozsudkom z svk aj v londyne (tu mi povedali ze ano) ak ju najdem je mi do placu ze to musim pisat vam ale neviem co mam robit . Neviem anglicke zakony neviem ak by s muzom nezila ako chrania v anglicku matky s detmi samozivitelky neviem nic a musim nieco urobit ak chapete. Vraj jej za dieta neplati nic co neverim a nezije s nou ako ju mozem najst prosiiiim . Aj ja potrebujem dostojny zivot . Neviem do akej temy to hodit preto pisem rovno sem alebo to pre istotu hodim do kazdej? Potrebujem vasu pomoc vela ludom narobila problemy na svk a skryla sa nevinim ju ale ako tu citam nikto tu neuteka pred zodpovednostou . Ako je to v londyne s pozickami? Kolko tam musite mat ucet a ako dlho tam musite byt aby vam nejaku dali??? Dakujem za kazdu odpoved ked to niekde hodite vela to pre mna znamena. dakujem Jana

mrvik
Member
Member
PríspevkyCOLON 76
RegistrovanýCOLON Pon Jan 23, 2006 1:23 am
BydliskoCOLON BARNET

Re: prosba o pomoc

Poslať od mrvik » Pia Okt 12, 2012 11:39 am

Tak ja len tolko ze vymahacske agentury nepracuju systemom ze prosim vymohnite mi dlh u mojho dlznika a za tento servis nieco zaplatis. Ty im svoju pohladavku musis odpredat a odvtedy ty uz nemas narok na vobec nic , uz ti nikto nic nedlzi. To za kolko im tu pohladavku odpredas je vzdy dohoda medzi predavajucim (tebou) a kupujucin (agentura) a oni si velmi dobre vedia zvazit ze kolko ti budu ochotni za tvoju pohladavku zaplatit a ci sa im to vobec oplati a urcite nebudu kupovat ziadne pohladavky o ktorych niesu 100% presvedceni ze su vymohnutelne. A samozrejme kupna cena tvojej pohladavky bude ovela mensia ako samotna pohladavka a co si oni vymozu to zostava im.
Musim ale podotknut ze nemam ziadne skusenosti s tym ako to presne chodi a toto je moj osobny nazor a pozorovanie - prosim opravte ma ak je tu niekto fundovanejsi.

BUTTON_POST_REPLY