Môžem si vymyslieť dočasnú adresu v Londýne?

Banky, bankové účty, presun financií na SK, otvorenie účtu v UK banke...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
ameixa
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
RegistrovanýCOLON Uto Nov 22, 2005 2:01 pm

Môžem si vymyslieť dočasnú adresu v Londýne?

Poslať od ameixa » Uto Nov 22, 2005 2:08 pm

Ahojky,

zatial som v stadiu, ze si hladam pracu a navazne na to byvanie (a je v celku mozne, ze to bude zo zaciatku hostel). V Londyne nemam nikoho znameho, na ktoreho adresu by som si mohla dat v slovenskej banke vystavit vypis z uctu. Co mozem v tomto pripade robit?

Asi by bolo podozrive na druhy den adresu menit.
Overuje banka tuto adresu?
Ake dokumenty anglicka banka zasiela pri zalozeni?
Diky vopred za radu,
A.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Re: docasne vymysliet adresu v Londyne?

Poslať od jaro » Uto Nov 22, 2005 2:21 pm

ameixa píšeCOLONAke dokumenty anglicka banka zasiela pri zalozeni?
Je toho viac. Poslu ti platobnu kartu, pin kod, sekovu knizku, online banking login a online banking pin kod - vsetko zvlast. Samozrejme, zavisi to od konkretnej banky, moze sa to lisit, ale je toho vzdy viac ako len 1 list - napriklad karta a pin kod sa nikdy neposiela spolu z bezpectnostnych dovodov.

ameixa
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
RegistrovanýCOLON Uto Nov 22, 2005 2:01 pm

Re: docasne vymysliet adresu v Londyne?

Poslať od ameixa » Uto Nov 22, 2005 2:33 pm

jaro píšeCOLON
ameixa píšeCOLONAke dokumenty anglicka banka zasiela pri zalozeni?
Je toho viac. Poslu ti platobnu kartu, pin kod, sekovu knizku, online banking login a online banking pin kod - vsetko zvlast. Samozrejme, zavisi to od konkretnej banky, moze sa to lisit, ale je toho vzdy viac ako len 1 list - napriklad karta a pin kod sa nikdy neposiela spolu z bezpectnostnych dovodov.
diky, no samozrejme, asi ako vsade pri zalozeni uctu, to bola skor kontrolna otazka.

Co ma viac trapi, je adresa v londyne, ktoru by som mala uviest a ktoru bohuzial nemam. Momentalne som dlhodobo v zahranici a na slovensko pridem tyzden pred Vianocami a potom zase odchadzam a je pravdepodobne, ze dovtedy si pracu nenajdem (do londyna pridem 31.1.)
Mate niekto skusenosti s vymyslenim adresy, napr. kadernictvo? to si ale fakt robim srandu

mary326
Member
Member
PríspevkyCOLON 52
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 2:37 pm
BydliskoCOLON London-Warlingham

Poslať od mary326 » Uto Nov 22, 2005 2:44 pm

daj si zaslat vypis uctu zo slovenskej banky na nejaku anglicku adresu...Mne zaslali vypis na adresu kde som au pair+pas a otvorili mi ucet

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Uto Nov 22, 2005 3:22 pm

Alebo sa vykasli na vypis zo slovenskej banky a proof of address si zozen po prichode do UK a nasledne si otvor ucet v banke.

monika
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 206
RegistrovanýCOLON Pon Nov 15, 2004 3:52 pm
BydliskoCOLON England

Re: Môžem si vymyslieť dočasnú adresu v Londýne?

Poslať od monika » Sob Nov 26, 2005 2:49 pm

My sme to riešili tak, že na slovenský výpis sme dali adresu hostela, v ktorom sme prvé dni mali bývať (a aj bývali) a po presťahovaní sa do bytu, sme nahlásili banke novú adresu.Nikde s tým nemali žiadny problém.

BUTTON_POST_REPLY