Zákonné odvody v UK

Banky, bankové účty, presun financií na SK, otvorenie účtu v UK banke...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Anjelik
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 15
RegistrovanýCOLON Pon Máj 24, 2004 2:39 pm

Zákonné odvody v UK

Poslať od Anjelik » Str Júl 21, 2004 8:06 am

možno sa tu o tom už diskutovalo, ale ja som to naozaj nikde nenašla...
Zaujímalo by ma či mi viete niekto povedať koľko percent Vám zamestnávateľ strhne z platu (brutto) za socialne, zdravotne poistenie a dane.... Cize kolko Vam vlastne zostane (netto). Na Slovensku je to dohromady 23%, ale neviem sa dopátrať koľko je to v Uk....

vďaka

anjelik

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Re: Zákonné odvody v UK

Poslať od jaro » Str Júl 21, 2004 9:23 am

Anjelik píšeCOLONZaujímalo by ma či mi viete niekto povedať koľko percent Vám zamestnávateľ strhne z platu (brutto) za socialne, zdravotne poistenie a dane....
Gina je asi na dovolenke. Ked sa vrati, urcite ti da fundovanu odpoved. Ja len tolko poviem, ze mne strhavaju z platu 23.7%, ale predpokladam, ze to zavisi od vysky platu.

Oli
Member
Member
PríspevkyCOLON 57
RegistrovanýCOLON Str Júl 21, 2004 12:49 pm
BydliskoCOLON London NW2

Re: Zákonné odvody v UK

Poslať od Oli » Str Júl 21, 2004 1:18 pm

Anjelik píšeCOLONmožno sa tu o tom už diskutovalo, ale ja som to naozaj nikde nenašla...
Zaujímalo by ma či mi viete niekto povedať koľko percent Vám zamestnávateľ strhne z platu (brutto) za socialne, zdravotne poistenie a dane.... Cize kolko Vam vlastne zostane (netto). Na Slovensku je to dohromady 23%, ale neviem sa dopátrať koľko je to v Uk....

vďaka

anjelik
Ahoj,
Ak chces vediet presne kolko ti maju ztrhnut z platu, chod na http://money.msn.co.uk/tax/ a pozri sa na TAX CALCULATOR - musis ale mat payslip code (tento rok by mal byt nejako 474L).
Inac dane na tento rok su nasledovne: Prvych £4,745 rocne je bezdannych, dalsich £2,020 je 10% rocneho zarobku, £2,021-31,400 je 22% a vsetko nad je 40%. K tomu sa plati National Insurance (uplne nezrozumitelne, ale malo by byt okolo 8% ??). Dobra stranka je www.inlandrevenue.gov.uk/rates

Anjelik
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 15

....

Poslať od Anjelik » Str Júl 21, 2004 3:02 pm

dakujem, konecne mi na to niekto odpovedal....

a.

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Uto Júl 27, 2004 9:50 pm

konecne mi na to niekto odpovedal....
Ak by si si pozorne pozrela vsetky prispevky na tomto fore, odpoved by si si nasla. Niektory ludia ale potrebuju vsetko naservirovane na taniery. :-(((. A to si na odpoved cakala nejaky pol den!! :-((((.

Anjelik
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 15

Poslať od Anjelik » Str Júl 28, 2004 5:40 pm

Gina:

zle si ma pochopila, ja som to nemyslela tak, ze VY (niekto z fora) mi konecne odpovedal ..... :-(
myslela som to tak, ze som sa na to pytala uz viacerych ludi aj v agenturach ale nikto mi nevedel dat jasnu odpoved.... :-(

Tak sa este raz ospravedlnujem za to nedorozumenie a velmi pekne dakujem za odpoved - naozaj....

A. :-)

BUTTON_POST_REPLY