PoA: Je dôležitý dátum výpisu z účtu zo slovenskej banky?

Banky, bankové účty, presun financií na SK, otvorenie účtu v UK banke...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
emilia_novakova
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9
RegistrovanýCOLON Str Aug 04, 2004 10:04 am

PoA: Je dôležitý dátum výpisu z účtu zo slovenskej banky?

Poslať od emilia_novakova » Pia Aug 13, 2004 3:23 pm

Nikde to tu nevidim a zaujima ma to. Je DATUM uvedeny na vypise z uctu dolezity? Lebo si planujem urobit vypis z uctu na Anglicku adresu este pred odchodom zo Slovenska a vziat si ho osobne. A myslim si, ze to bude trocha blbe ked budem mat v pase peciatku povedzme zo Septembra(pricestovanie) ale vypis z uctu na tu Anglicku adresu bude uz z Augusta.

Nemozu mi v Anglickych bankach potom oznamit, ze som to zfalsovala resp. privelmi spekulovala(vzhladom na datum vystavenia)? Viem ze by som im mohla dat iba obciansky preukaz a nie pas ale vidim ako to je negativne tak by som rovno pri ziadosti o ucet v ANGLICKEJ banke poodovzdavala vsetko co mam(obciansky, pas, kr.karty, vypis uctu, dusu ...).

Ak by som bola uspesna s vybavenim uctu v anglickej banke, vyplati sa poslat si hned vypis z uctu tejto anglickej banky na vlastnu anglicku adresu ako novy proof of address? Alebo uz dalsi proof of address nebudem potrebovat?

Dakujem za odpovede.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Re: datum vypisu na Proof of Address

Poslať od jaro » Pia Aug 13, 2004 4:03 pm

emilia_novakova píšeCOLONNikde to tu nevidim a zaujima ma to. Je DATUM uvedeny na vypise z uctu dolezity?
Myslim, ze nie. Nevsimol som si, ze by niekedy kontrolovali aj ine veci ako je samotna andresa a meno.
emilia_novakova píšeCOLONA myslim si, ze to bude trocha blbe ked budem mat v pase peciatku povedzme zo Septembra(pricestovanie) ale vypis z uctu na tu Anglicku adresu bude uz z Augusta.
Tak potom blbe bude, ze v pase nebudes mat vobec ziadnu peciatku, ako ju nemam ani ja! :-)
emilia_novakova píšeCOLONAlebo uz dalsi proof of address nebudem potrebovat?
Budes este pri vybavovani NIN potrebovat dokaz adresy, inac uz asi nie, nespominam si na ine.

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Pia Aug 13, 2004 6:24 pm

. A myslim si, ze to bude trocha blbe ked budem mat v pase peciatku povedzme zo Septembra(pricestovanie)
Krajiny EU si medzi sebou pasy NEPECIATKUJU!!! :-)
Nemozu mi v Anglickych bankach potom oznamit, ze som to zfalsovala resp. privelmi spekulovala
Nemozu, teda za predpokladu ze si ho fakt nesfalsovala - v UK, hlavne na miestach ako banky atd.. nikdy neobvijuju z veci ktore nedokazu dokazat. :-)

Mam taky pocit ze prisli vela spekulujus nad vecami nad ktorymi spekulacie nie su potrebne. :-).

BUTTON_POST_REPLY