Posielanie penazi na Slovensko-devizovy ucet

Banky, bankové účty, presun financií na SK, otvorenie účtu v UK banke...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Katarinka
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 13
RegistrovanýCOLON Pia Mar 04, 2005 5:53 pm
BydliskoCOLON Bagshot

Posielanie penazi na Slovensko-devizovy ucet

Poslať od Katarinka » Štv Jún 15, 2006 8:30 pm

Ahojte,rada by som poprosila o info-kedze budem novacik v posielani penazi na SK cez ucet-v pripade,ze mam na SK devizovy ucet,ake peniaze mi vlastne pridu na Slovensko-GBP alebo SKK?Vopred sa ospravedlnujem ak sa niekomu tato otazka bude zdat primitivna :-)

Adda
Member
Member
PríspevkyCOLON 63
RegistrovanýCOLON Str Mar 16, 2005 10:37 pm
BydliskoCOLON London

Poslať od Adda » Štv Jún 15, 2006 8:33 pm

Zalezi na tom, v akej mene mas ten ucet. Ak v GBP tak ti tam pripisu GBP, ak v niecom inom (napriklad EUR), tak to v tvojej SK banke skonvertuju podla svojho kurzu, ale pozor - budu to prepocitavat 2krat najskor z GBP na SKK a potom na menu toho uctu, takze to bude v konecnom dosledku dost nevyhodna transakcia.

lubo
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 373
RegistrovanýCOLON Str Apr 07, 2004 12:10 am
BydliskoCOLON SW1A 1AA
CONTACTCOLON

Poslať od lubo » Ned Jún 18, 2006 1:19 pm

Len pre upresnenie, ak mas GBP ucet a posielas libry, tak to bude bez dvojitej konverzie.

opal
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Str Jún 29, 2011 2:17 pm

Re: Posielanie penazi na Slovensko-devizovy ucet

Poslať od opal » Str Jún 29, 2011 2:19 pm

...
Naposledy upravil 1 dňa opal, celkovo upravené 0

durike
Member
Member
PríspevkyCOLON 67
RegistrovanýCOLON Sob Jún 18, 2005 3:33 pm

Re:

Poslať od durike » Str Jún 29, 2011 6:18 pm

Zial, nie je to tak.

Vlastna skusenost s posielanim penazi z natwest...
lubo píšeCOLONLen pre upresnenie, ak mas GBP ucet a posielas libry, tak to bude bez dvojitej konverzie.

grief
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 432
RegistrovanýCOLON Sob Jún 23, 2007 7:54 pm
CONTACTCOLON

Poslať od grief » Štv Jún 30, 2011 6:13 am

opal píšeCOLONnajvyhodnejsi, najbezpecnejsi a najjednoduchsi prevod penazi z/do ceska a slovenska...1% ak si zákazník praje vyzdvihnúť peniaze, alebo £3 za prevody priamo na nominovaný bankový účet, bez obmedzenia minimálnej sumy prevodu. Doba prevodu uz do 1 dna. Mozne vykonat z pohodlia domova alebo priamo na pobocke.
Viac info:
http://www.opaltransfer.com

opal ak budes hladat ostatne prispevky, vymazal som ti ich ja
zalozil si 6 roznych tem a do kazdej nakopiroval to iste, pricom nick si si zalozil jedine za ucelom reklamy - ta je vitana na hlavnej stranke a plati sa za nu
nedavno som skumal ako by mi najlepsie posielali peniaze zakaznici zo Slovenska priamo na ucet v UK a jednoznacne vyhrava SEPA prevod, ktory robia SK banky za cenu domaceho prevodu, cize cena je od 0 € do 0,12 € a moja UK banka prijme platbu zadarmo
da sa teda povedat ze prevod je zdarma, jedine ze UK banka si prerata eura na libry a suma musi byt do 100 eur aby bola bez poplatkov (ja uctujem podstatne menej)
v testovacom prevode som poslal zo slovenskeho mbanku do anglickej HSBC 10 centov
cena za prevod v mbanku: €0
cena za prijatie platby v HSBC: £0
suma po prepocte kurzov: 9 penci
a hlavne sa netreba nikde registrovat kedze uz vsetci mame moneybookers a paypal...

krtek
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 762
RegistrovanýCOLON Uto Aug 07, 2007 2:47 pm
BydliskoCOLON London HA2

Poslať od krtek » Pon Júl 04, 2011 2:51 pm

grief:
opal transfer spamuje vsechny ceskoslovenska fora, Na pohybech pridal taky vetsi pocty prispevku a kdyz jsme mu je smazali, tak si vytvarel falesne identity kde vystupoval jako jejich zakaznik ktery byl velmi spokojeny s jejich sluzbama.
Ja jsem mu teda smazal uplne vsechny, ani ten jeden jsem mu nenechal :-)

Uz jen tento pristup spamovat vsude velmi hovori o serioznosti firmy.

BUTTON_POST_REPLY