Platenie kartou nad denny limit ?

Banky, bankové účty, presun financií na SK, otvorenie účtu v UK banke...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
sobvol
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
RegistrovanýCOLON Štv Máj 04, 2006 11:01 pm

Platenie kartou nad denny limit ?

Poslať od sobvol » Uto Aug 22, 2006 11:03 pm

Mam SOLO kartu od HSBC a chcem sa spytat ci mozem kartou platit aj ciastku vacsiu ako je moj limit 200 libier?? Nebudem platit pokutu????

rvg
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 30
RegistrovanýCOLON Uto Aug 31, 2004 7:27 pm
BydliskoCOLON Birmingham

Poslať od rvg » Str Aug 23, 2006 9:24 am

podla mojej skusenosti to nieje mozne. vyebral som peniaze cash a ptoom som xcel nieco zaplatit a nebolo to mozne lebo tro presahovalo moj denny limit.
Samozrejme zalezi na tom ci mas povolene prekrocenie limitu na karte. Ak nie tak sa to proste neda.
V pripade ze to mas povolene tak tam mas poplatok ak to neuhradis do urciteho casu(tyka sa to prekrocenia limitu na bankovom ucte a nie karte).
Samozrejme zalezi aky mas ucet a au akej banky, niektore banky ta spoplatnia okamzite pri prekroceni.

astley
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 12
RegistrovanýCOLON Str Aug 02, 2006 3:17 pm
BydliskoCOLON ipswich

Re: Platenie kartou nad denny limit ?

Poslať od astley » Str Aug 23, 2006 12:16 pm

sobvol píšeCOLONMam SOLO kartu od HSBC a chcem sa spytat ci mozem kartou platit aj ciastku vacsiu ako je moj limit 200 libier?? Nebudem platit pokutu????
To je tvoj limit na vyber hotovosti v priebehu jedneho dna=(24hod).Takze na platby kartou za tovar sa to nevztahuje.Kludne mozes vybrat z bankomatu 200£ a potom napriklad zaplatit za nakup v tescu 40£ atd.Pravda musis tam mat dostatok penazi.

pankac
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 306
RegistrovanýCOLON Str Feb 23, 2005 10:05 pm
BydliskoCOLON Twickenham

Re: Platenie kartou nad denny limit ?

Poslať od pankac » Str Aug 23, 2006 12:34 pm

astley píšeCOLONTo je tvoj limit na vyber hotovosti v priebehu jedneho dna=(24hod).Takze na platby kartou za tovar sa to nevztahuje.Kludne mozes vybrat z bankomatu 200£ a potom napriklad zaplatit za nakup v tescu 40£ atd.Pravda musis tam mat dostatok penazi.
Tak tak.. neviem sice ako je to s limitom na bezhotovostne platby na mojej debitke, ale uz som nou platil auto, co bolo cca 6x tolko ako mam denny limit na cash. Takze ten rozdiel tam je velky...

rvg
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 30
RegistrovanýCOLON Uto Aug 31, 2004 7:27 pm
BydliskoCOLON Birmingham

Poslať od rvg » Štv Aug 24, 2006 9:49 am

Dik za poucenie, musim to checknut volade na strankach barclays. Nebol som si vedomy ze limit je na iba cash.

BUTTON_POST_REPLY