pay-pal ucet

Banky, bankové účty, presun financií na SK, otvorenie účtu v UK banke...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Tanka
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 22
RegistrovanýCOLON Pon Jún 12, 2006 4:20 pm
BydliskoCOLON South London

pay-pal ucet

Poslať od Tanka » Uto Sep 05, 2006 9:53 pm

Prave sa pokusam zalozit si pay-pal ucet, vlozila som si tam cislo mojho angl. uctu a cakam na overenie. Nie je mi vsak jasne ako zistim cislo mojho pay-pal uctu. Musim tam potom pridat aj cislo mojej platobnej karty alebo to nie je nutne? Nie som ziadny PC genius, mozno som nieco prehliadla,viete mi prosim Vas niekto poradit ako to funguje? Vdaka

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Re: pay-pal ucet

Poslať od xaxa » Uto Sep 05, 2006 10:10 pm

Tanka píšeCOLONPrave sa pokusam zalozit si pay-pal ucet, vlozila som si tam cislo mojho angl. uctu a cakam na overenie. Nie je mi vsak jasne ako zistim cislo mojho pay-pal uctu. Musim tam potom pridat aj cislo mojej platobnej karty alebo to nie je nutne? Nie som ziadny PC genius, mozno som nieco prehliadla,viete mi prosim Vas niekto poradit ako to funguje? Vdaka
Neviem, ci ti je jasne, ze paypal ucty su identifikovane pomocou emailu, ktory si zadala pri vytvoreni. T.j. ked ti niekto plati, tak zada tvoju emailovu adresu.

Tanka
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 22
RegistrovanýCOLON Pon Jún 12, 2006 4:20 pm
BydliskoCOLON South London

pay-pal ucet

Poslať od Tanka » Uto Sep 05, 2006 10:39 pm

Tak to som si myslela, len pri jednej internetovej platbe mi vyskocilo okno pay-pal account, tak som myslela ze moj ucet bude identifikovany aj nejakym cislom. to tam mam vlozit moju emailovu adresu zadanu v pay-pal? Vdaka

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Re: pay-pal ucet

Poslať od xaxa » Uto Sep 05, 2006 10:47 pm

Tanka píšeCOLONTak to som si myslela, len pri jednej internetovej platbe mi vyskocilo okno pay-pal account, tak som myslela ze moj ucet bude identifikovany aj nejakym cislom. to tam mam vlozit moju emailovu adresu zadanu v pay-pal? Vdaka
Ked ides platit z tvojho paypal uctu tak ta presmeruje na stranku paypal,kde sa normalne prihlasis (s emailom a heslom) a dalej pokracujes cez stranku paypal.

Ked chces aby ti niekto zaplatil na paypal ucet, das mu len svoju emailovu adresu.

BUTTON_POST_REPLY