security number

Banky, bankové účty, presun financií na SK, otvorenie účtu v UK banke...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Yocos
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 33
RegistrovanýCOLON Str Okt 11, 2006 3:56 pm
BydliskoCOLON Banska Bystrica

security number

Poslať od Yocos » Pia Okt 20, 2006 2:42 pm

ked volam do loydky tak si pyta dake security number,pozeram do papierov ale nemozem ho najst.KDE JE lebo to cislo na 2.strane karty mi nechce brat!!!! a este 1 vecicka :Vzdy ked volam na servis tak nevem co uzrobim zle ale najskor si pyta 8 miestne cislo a potom sort code.Zadam acont number a sort code a zas som u advisora.Jak je to mozne?

zaza
Member
Member
PríspevkyCOLON 63
RegistrovanýCOLON Ned Apr 03, 2005 4:53 pm
BydliskoCOLON Batovka

Re: security number

Poslať od zaza » Pia Okt 20, 2006 4:10 pm

Yocos píšeCOLONked volam do loydky tak si pyta dake security number,pozeram do papierov ale nemozem ho najst.KDE JE lebo to cislo na 2.strane karty mi nechce brat!!!! a este 1 vecicka :Vzdy ked volam na servis tak nevem co uzrobim zle ale najskor si pyta 8 miestne cislo a potom sort code.Zadam acont number a sort code a zas som u advisora.Jak je to mozne?
Security number nenajdes napisane nikde, to cislo si si mal zapamatat :)
Poziadaj o nove, povedz, ze si to stare zabudol.
To druhe celkom nechapem, aky je to problem

Yocos
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 33

Poslať od Yocos » Pia Okt 20, 2006 6:12 pm

to je problem call centra.Tam zavolam,potom ma prepoji k administrat. ten zacne hovorit rychlo po SKOTSKO-ANGLICKYM.A nakonec mu nic nerozumem.

zaza
Member
Member
PríspevkyCOLON 63
BydliskoCOLON Batovka

Poslať od zaza » Pia Okt 20, 2006 6:30 pm

Yocos píšeCOLONto je problem call centra.Tam zavolam,potom ma prepoji k administrat. ten zacne hovorit rychlo po SKOTSKO-ANGLICKYM.A nakonec mu nic nerozumem.
Myslis take nieco ako PhoneBank...chces si zistit stav na ucte a transankcie??? Lebo ak hej, tak teraz ta vzdy prepoji k operatorovi...

Yocos
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 33

Poslať od Yocos » Pon Okt 23, 2006 3:41 pm

no to len chcem vedet kolko mam na ucte.Kartu na SR pouzit nemozem,vypisi sem nechodia a vyberat s tej karty peniaze nechcem!Staci len vedet kolko tam je!!!

zaza
Member
Member
PríspevkyCOLON 63
BydliskoCOLON Batovka

Poslať od zaza » Pon Okt 23, 2006 9:38 pm

Yocos píšeCOLONno to len chcem vedet kolko mam na ucte.Kartu na SR pouzit nemozem,vypisi sem nechodia a vyberat s tej karty peniaze nechcem!Staci len vedet kolko tam je!!!
No kedze volas zo Slovenska, tak si ta chcu poriadne preverit...
Nemas Internet Banking zriadeny? To by ti v mnohom pomohlo...ak si ale nepamatas ten security code, tak si nezistis stav na ucte....
Nikdy som neskusala zistovat stav cez bankomat na Slovensku, myslim, ze to nejde...mozes asi iba vyberat...
Tak asi tak...

Yocos
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 33

Poslať od Yocos » Ned Okt 29, 2006 7:11 pm

tak vyberem co sa da!

Marlowe
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 204
RegistrovanýCOLON Sob Apr 16, 2005 4:22 pm
BydliskoCOLON Westminster

Poslať od Marlowe » Ned Okt 29, 2006 9:24 pm

Yocos píšeCOLONtak vyberem co sa da!
Ak mas debitku tak "vyberem co sa da" nie je velmi vhodny pristup, lebo pri debitke ta ta-ktora banka pri normalnom ucte zvycajne pusti do minusu. Takze pozor na to.
Nic v zlom, ale cely ten Tvoj pristup mi pripada dost zvlastny, ak nie nezodpovedny...

Yocos
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 33

Poslať od Yocos » Pon Okt 30, 2006 7:32 am

no ono ma to minusu nechce pustit.kolko sa da vybrat vyberem.A co sa tika pristupu-tak ono to clovek.Ked mu nic nevedia povedat.Ked mi dosla karta,tak povedali-NA TU MAS!VYBERAJ!

BUTTON_POST_REPLY