otvorenie uctu v banke Lloyds

Banky, bankové účty, presun financií na SK, otvorenie účtu v UK banke...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
enulka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Sob Máj 27, 2006 3:45 pm

otvorenie uctu v banke Lloyds

Poslať od enulka » Štv Nov 09, 2006 7:20 pm

Ma niekto z vas skusenosti s bankou Lloyds. Otvorila som si v nej ucet cca pred mesiacom. Vsetko bolo v poriadku az do chvile, kym odo mna zialali potvrdenie o mojej adrese a bydlisku narodenia potvrdene a ambasady alebo nejakeho najvyssieho kontrolneho uradu...Ostala som v pomykove...nasledne mi prisiel vypis, ze mi zablokovali ucet. Ked som sa bola informovat v banke, ospravedlnili sa a zrusili mi ucet. Vraj si ho mam otvorit znova...Ma niekto taketo skusenosti s bankami v Anglicku...dakujem

stoffa
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
RegistrovanýCOLON Pon Okt 23, 2006 5:12 pm

Poslať od stoffa » Štv Nov 09, 2006 7:38 pm

Dost velke problemy robili mne a mojim kamosom pri otvarani uctu v BANK OF SCOTLAND. Chceli tam taktiez nejaky doklad o sucasnej adrese. Faktury sme nemali pisane na seba pretoze sme nemali povybavovane ostatne ormality. Po cca 3mesiacoch sa nam vsak nejak podarilo a ucty potom uz boli v pohode.

balco
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 24
RegistrovanýCOLON Str Feb 01, 2006 1:42 pm
CONTACTCOLON

Poslať od balco » Štv Nov 09, 2006 7:53 pm

ja mam v lloyds ucet a zatial som spokojny. bracho mal otvoreny ucet v hsbc a po dvoch rokoch mu ho bez udania dovodu zrusili. len sa rozhodlli a poslali mu sek. nezistovali sme pricinu. A este napisali, ze uz si u nich nebude nikdy moct otvorit ucet...
podla mna (ako sa to tu uz milion krat pisalo) zalezi od cloveka, ktory vam otvara ucet....

catka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
RegistrovanýCOLON Štv Aug 17, 2006 2:31 pm
BydliskoCOLON Tunbridge Wells,Kent

Poslať od catka » Pia Nov 10, 2006 1:59 pm

Ahoj,

ked som si v roku 2004 chcela otvorit ucet v Lloyds Bank, nemali jednoducho povedane zaujem. Napriek tomu ze som mala pracu na plny uvazok aj stalu adresu. Ucet som potrebovala lebo moj zamestnavatel mi prve 3 mesiace platil sekom ale neskor potreboval aby som mala otvoreny ucet. Lloyds ani NatWest mi nevysli v ustrety a nesnazili sa pochopit moju situaciu. V HSBC- BEZ PROBLEMOV. Otvorili ucet a vydali mi credit aj debit card. PS: myslim ze tiez zalezi na aku osobu budes mat stastie.

mathias6850
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 41
RegistrovanýCOLON Ned Júl 09, 2006 5:29 am

Ucet v Lloyds

Poslať od mathias6850 » Pia Nov 10, 2006 6:25 pm

Ja som si pred tyzdnom otvoril ucet v banke Lloyds v Bournemouth. Nemal som ziadne problemy. Zamestnavatel mi vydal Proof of Address ktore bolo nevyhnutne na otvorenie uctu. Po prvej navsteve banky som si s bankovym uradnikom dohodol stretnutie na ktorom mi otvoril bez problemov ucet.

lair
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 351
RegistrovanýCOLON Ned Feb 13, 2005 10:38 pm
BydliskoCOLON Bexhill-on-Sea

Ucet v Lloyds

Poslať od lair » Pon Dec 11, 2006 10:51 pm

Ahojte. Takze mame cerstvu spravicku o banke Lloyds. Sprava hovori, ze od dnesneho dna tato banka umoznuje otvorenie uctu pre cudzincov a to len na zaklade pasu, nie je potrebne preukazat ziadne ine dokumenty, ako ucty za elektrinu, potvrdenie o mieste bydliska od landlorda, proste nic okrem pasu. Ci je za vedenie uctu nejaky mesacny poplatok, sa v clanku neuvadza. Zdroj:
EVENING STANDARD 11.12.2006

Otino
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 95
RegistrovanýCOLON Pia Máj 13, 2005 11:57 am
BydliskoCOLON Plymouth, UK

Poslať od Otino » Pon Dec 11, 2006 11:55 pm

No ja mam podobnu skusenost s Lloyds. Ked som si tam isiel otvorit ucet, chceli odo mna pomaly vysvedcenia so zakladnej skoly. Kvoli jednemu uctu sa tam so mnou 1/2hod natahovali a ked nakoniec chceli, aby im moja sefka poslala doklad o jej ucte (cislo a kde ho ma vedeny, asi aby sa za mna zarucila?), tak som tam uz neprisiel. Asi som vyzeral nie moc hodny ich dovery.
Dalsia banka bola HSBC. Pridem tam, vravia mi, ze potrebuju doklad o tom, kde pracujem a aky velky mam prijem a doklad o tom, kde mam bydlisko. Ako naschval som prave tieto dva doklady so sebou mal (po trapeni z Lloyds). Po predlozeni tychto dvoch dokladov som mal ucet zriadeni asi za 4min...
Ale toto sa pausalizovat neda, asi to bude naozaj o tom, na akeho uradnuka natrafite. Ja som mal stastie. Dufam ze aj ty, enulka.
Oto

mrvik
Member
Member
PríspevkyCOLON 76
RegistrovanýCOLON Pon Jan 23, 2006 1:23 am
BydliskoCOLON BARNET

Poslať od mrvik » Uto Dec 12, 2006 5:51 am

Ja som zas V LLoyds pochodil uplne bezproblemovo, len som im ukazal vypis z uctu z Tatrabanky ktory mi posielaju do UK na UK adresu a obciansky a bolo- 5 min ucet, karty, vsetko

DenisaB
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 36
RegistrovanýCOLON Uto Mar 15, 2005 8:44 am
BydliskoCOLON Slovensko

Poslať od DenisaB » Uto Dec 19, 2006 6:00 pm

mne v Lloyds tiez robili problemy pri otvarani uctu este pred dvoma rokmi. Trvalo to strasne dlho, asi na trikrat mi dohadovali stretnutie, od mojho zamestnavatela prv chceli aby mi dal doklad ze tam pracujem, fajn dala som im to. Potom si zmysleli ze chcu aby na tom liste bolo farebne logo firmi a do tretice uz ked mali aj to chceli aby tam bolo oslovenie ,,Mila Lloyds banka,,
Tak taka je to moja skusenost s touto bankou.
nie prilis ruzova.

Denisa
Denisa

BUTTON_POST_REPLY