on-line banking NatWest

Banky, bankové účty, presun financií na SK, otvorenie účtu v UK banke...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
zima
Member
Member
PríspevkyCOLON 56
RegistrovanýCOLON Pon Máj 03, 2004 7:00 pm
BydliskoCOLON London [Edgware]
CONTACTCOLON

on-line banking NatWest

Poslať od zima » Uto Nov 14, 2006 4:03 pm

neviete mi poradit, ako poslem z uctu peniaze na ucet na moneybookers? Neviem tam najst normalnu polozku cez ktoru by som sa nejako posunula v pred. Diky.

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 4:14 pm
BydliskoCOLON Le Plessis Pate, France
CONTACTCOLON

Poslať od sidzej » Uto Nov 14, 2006 4:18 pm

Po prihlaseni klikni na:

PAYMENTS -> (Single payments) MAKE A PAYMENT -> ADD A NEW PAYEE -> PLEASE RECORD THE ACCOUNT DETAILS HERE

Tam uz potom zadas udaje moneybookers uctu.

zima
Member
Member
PríspevkyCOLON 56
CONTACTCOLON

Poslať od zima » Uto Nov 14, 2006 4:45 pm

ahoj, dakujem za odpoved, ale potial ako vravis som sa dostala aj predtym akurat, ze tam som skoncila pretoze nechapem ake cislo uctu a sort code tam mam dat.

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 4:14 pm
BydliskoCOLON Le Plessis Pate, France
CONTACTCOLON

Poslať od sidzej » Uto Nov 14, 2006 4:55 pm

Si vobec zaregistrovana na moneybookers? Ak ano, tak tam si klikni na UPLOAD FUNDS, vyber si bank account a tam mas details, ktore musis pouzit.
Udaje su nasledovne:
Account holder: Moneybookers Ltd.
Bank: Lloyds TSB
City/Town: London
Account number: 02645038
Sort / Bank Code: 300009
Account currency: GBP
Reference: XXXXXXX - your user ID - must be provided

pankac
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 306
RegistrovanýCOLON Str Feb 23, 2005 10:05 pm
BydliskoCOLON Twickenham

Poslať od pankac » Uto Nov 14, 2006 5:06 pm

Zadas tam cislo uctu a sort code ktore najdes v moneybookers, ked kliknes na upload money. V pripade, ze ti to ukazuje namiesto UK uctu v Lloyds ucet v slovenskej banke, tak potom sa priamo na ich stranke ten UK ucet nedozvies (moneybookers totiz predpoklada, ze budes posielat peniaze iba z cudziny na domovsky ucet (ktory mas v tej istej krajine ako adresu uvedenu pri registracii), takze ak si si moneybookers konto zakladala s UK adresou, tak ako primarny ucet si budes moct zvolit iba UK ucet a bude ti to ukazovat iba slovensky ucet moneybookers. Nicmene... fungovat to bude tiez, t.j. ak vies cislo uctu moneybookers v UK (pripadne ti ho poslu ked im posles email) a posles tam peniaze tak ti casom nabehnu na moneybookers ucet)
Inak pozri aj sem, tie cisla uctov tu uz niekto uvadzal (radsej si ich ale asi najprv over...a hlavne nezabudni uviest spravny reference number aby to nedoslo niekomu inemu :)

zima
Member
Member
PríspevkyCOLON 56
CONTACTCOLON

Poslať od zima » Uto Nov 14, 2006 5:12 pm

Dakujem, dakujem uz som to pochopila a poslala som skusobne 15 libier na moneybo. ale kedy sa tam objavia netusim :o))

kazisvet
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 498
RegistrovanýCOLON Pia Mar 03, 2006 1:31 pm
BydliskoCOLON BA - Petrzalka/Southsea
CONTACTCOLON

Poslať od kazisvet » Str Nov 15, 2006 5:34 am

zima píšeCOLONDakujem, dakujem uz som to pochopila a poslala som skusobne 15 libier na moneybo. ale kedy sa tam objavia netusim :o))
tak 3-4 dni to trva v anglicku. Ked sa to posiela z Lloyds TSB,tak je to rychlejsie, 1-2 dni. Takze tym co chcu posielat peniaze cez moneybookers odporucam zalozit si ucet aj v lloyds tsb.
nerob inym to, co nechces, aby ini robili tebe :)

BUTTON_POST_REPLY