Výber z bankomatu z Lloyds účtu v cudzom bankomate

Banky, bankové účty, presun financií na SK, otvorenie účtu v UK banke...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
listonoz
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 40
RegistrovanýCOLON Ned Okt 22, 2006 11:57 am

Výber z bankomatu z Lloyds účtu v cudzom bankomate

Poslať od listonoz » Str Júl 18, 2007 2:02 pm

mam ucet v lloyd, idem do uk ale tam kam idem neni lloyd - budem platit poplatky za vyber z ineho bankomatu? maju nejaku partnerksu abnku alebo nieco take kde to bude stat najmenej?vdaka za pomoc

dzou
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 10
RegistrovanýCOLON Sob Jún 10, 2006 12:32 am

re otazka

Poslať od dzou » Str Júl 18, 2007 2:39 pm

vybery v kazdom bankomate hociakej banky mas zdarma.... Su ale spoplatnene cash machine. Tie ale nezastresuju banky... vacsinou na cerpackach alebo v malych obchodikoch

kazisvet
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 498
RegistrovanýCOLON Pia Mar 03, 2006 1:31 pm
BydliskoCOLON BA - Petrzalka/Southsea
CONTACTCOLON

Re: re otazka

Poslať od kazisvet » Str Júl 18, 2007 2:58 pm

dzou píšeCOLONvybery v kazdom bankomate hociakej banky mas zdarma.... Su ale spoplatnene cash machine. Tie ale nezastresuju banky... vacsinou na cerpackach alebo v malych obchodikoch
a kazdy taky bankomat ta musi vopred upozornit, ze za vydaj hotovosti si stiahne poplatok. Takze ak budes mat moznost, vyber si iny, alebo pouzi cashback v obchode.
nerob inym to, co nechces, aby ini robili tebe :)

listonoz
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 40

Poslať od listonoz » Str Júl 18, 2007 3:53 pm

dzou píšeCOLONvybery v kazdom bankomate hociakej banky mas zdarma.... Su ale spoplatnene cash machine. Tie ale nezastresuju banky... vacsinou na cerpackach alebo v malych obchodikoch
dik,tak to je super, som rada, lebo vsak na slovensku sa plati ked vyberas z ineho bankomatu, tak som si myslela ze je to tak aj tam

kazisvet
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 498
RegistrovanýCOLON Pia Mar 03, 2006 1:31 pm
BydliskoCOLON BA - Petrzalka/Southsea
CONTACTCOLON

Poslať od kazisvet » Štv Júl 19, 2007 9:28 am

listonoz píšeCOLON dik,tak to je super, som rada, lebo vsak na slovensku sa plati ked vyberas z ineho bankomatu, tak som si myslela ze je to tak aj tam
V tomto je UK bankovnictvo uplne super oproti slovenskemu, ziadne poplatky za zakladne bankovnictvo (ziadne uctovne polozky, mesacne poplatky za vedenie uctu, poplatky za vydanie kariet a pod.).
Mam v UK ucty v 4 bankach, niekolko debitiek a kreditiek a este som za rok a pol nezaplatil ani penny na poplatkoch, co sa o slovensku neda povedat, platim jak najaty. Ved aj preto som zredukoval pocet slovenskych uctov a bankovych sluzieb na absolutne minimum.
nerob inym to, co nechces, aby ini robili tebe :)

listonoz
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 40

Poslať od listonoz » Sob Júl 21, 2007 3:52 pm

kazisvet píšeCOLON
listonoz píšeCOLON dik,tak to je super, som rada, lebo vsak na slovensku sa plati ked vyberas z ineho bankomatu, tak som si myslela ze je to tak aj tam
V tomto je UK bankovnictvo uplne super oproti slovenskemu, ziadne poplatky za zakladne bankovnictvo (ziadne uctovne polozky, mesacne poplatky za vedenie uctu, poplatky za vydanie kariet a pod.).
Mam v UK ucty v 4 bankach, niekolko debitiek a kreditiek a este som za rok a pol nezaplatil ani penny na poplatkoch, co sa o slovensku neda povedat, platim jak najaty. Ved aj preto som zredukoval pocet slovenskych uctov a bankovych sluzieb na absolutne minimum.
a plati to aj v severnom irsku? lebo tam su same irske banky..zaidna lloydka ani nic take..aspon tam kam sa chystam..

BUTTON_POST_REPLY