Ako je to s pracou a financiami v Birminghame?

Banky, bankové účty, presun financií na SK, otvorenie účtu v UK banke...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

Drummond
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
RegistrovanýCOLON Pia Apr 13, 2007 4:51 pm
CONTACTCOLON

Ako je to s pracou a financiami v Birminghame?

Poslať od Drummond » Uto Sep 18, 2007 9:55 am

Je tu niekto kto pracuje v birmingham viete mi nieco povedat o tomto meste ake to tam je finance ako s robotou?A viete tam o nejakej agenture alebo o nejakej skupinke slovakou ktora tam ponuka vybavenie prace za pomoc vopred dakujem.

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
RegistrovanýCOLON Sob Mar 25, 2006 2:24 am
BydliskoCOLON Reading

Re: =====BIRMINGHAM=====

Poslať od qth » Uto Sep 18, 2007 10:36 am

Bham je mesto celkom v pohode. Je druhe najvascie v UK (po Londyne) takze kto ma rad velke mesta a vela moznosti bude tu ako doma. Plus ubytovanie tam nie je take drahe ako v Londyne. Izba v sharehouse sa da najst uz od nejakych 50 na tyzden (a mozno aj menej). O slovenskych agenturach neviem nic, anglickych je tu celkom dost (kopec ich sidli v cente mesta na New Street a okoli) len nie je jednoduche sa v nich zaregistrovat (dost casto chcu aspon rocne skusenosti z pracou v UK a aspon 2 odporucania), na druhu stranu po lete ked studaci odisli (odleteli) sa tu uvolnilo zopar miest a ked sa prejde clovek po meste tak vidi inzerat na pracu vyveseny vo vyklade obchodu celkom casto.
Co sa tyka financi tak odhadom vascina prac bude za minimalnu mzdu, hoci ta by sa teraz niekdy mala zvysovat (neviem kolko je aktualna a ani ta zvysena takze to si budes musiet zistit sama).
Mne osobne sa celkom pacili casti Oldbury, Dudley a okolie centra, ale zase byval som v Nortfielde a to bola celkom dost diera.

BUTTON_TOPIC_LOCKED