Potrebujem radu ohladne iban code v Lloyds

Banky, bankové účty, presun financií na SK, otvorenie účtu v UK banke...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
dony
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 14
RegistrovanýCOLON Štv Júl 26, 2007 7:09 pm

Potrebujem radu ohladne iban code v Lloyds

Poslať od dony » Pia Sep 21, 2007 5:12 pm

Ahojte, prosim Vas poradte mi kde alebo ak niekto vie ako mam zistit IBAN code v Lloyds Banke.
Potom este by som Vas poprosil aj ak viete cislo Lloyds Banky (ako napr. cislo Tatra Banky v SR je 1100).
Dakujem Vam velmi pekne.

fedjo
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 42
RegistrovanýCOLON Uto Feb 01, 2005 3:10 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od fedjo » Pia Sep 21, 2007 8:52 pm

Oba kody by si mal vycitat zo svojho vypisu z uctu.

Cislo banky/pobocky (sort code) mas aj na svojej platobnej karte (6 cisel), alebo najdi na ich stranke svoju pobocku.

IBAN inak jedine v banke, alebo cez phone bankinkg - ak ho mas aktivovany - je to totiz jedinecne cislo tvojho uctu pre medzinarodny prevod, v ktorom je zahrnuty aj sort code.

bajka
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 345
RegistrovanýCOLON Pia Sep 10, 2004 3:14 pm

Re: Potrebujem radu ohladne iban code v Lloyds

Poslať od bajka » Pia Sep 21, 2007 11:52 pm

dony píšeCOLONAhojte, prosim Vas poradte mi kde alebo ak niekto vie ako mam zistit IBAN code v Lloyds Banke.
Len doplnim, co uz bolo napisane. IBAN (International Bank Accoun Number) najdes na vypise z uctu dole malym pismom. Ak vypis nemas, tak najistejsie bude skocit si na pobocku, alebo zavolat na cislo 0845 3 000 000, resp. +44 121 695 6952. Viac sa docitas na stranke Lloyds.
Pre istotu si vypytaj aj SWIFT code, mozno ho budes potrebovat (malo by to byt LOYDGB2L, ale over si to).

Kvoli predstave, ale velmi to nepomoze, sa IBAN vytvara takto: GBkk BBBB SSSS SSCC CCCC CC, kde B = kod banky, S = sort code, C = cislo uctu, k = neviem co (je to napr. GB29 LOYD 300009 02936318)
dony píšeCOLONPotom este by som Vas poprosil aj ak viete cislo Lloyds Banky (ako napr. cislo Tatra Banky v SR je 1100).
Banky v UK nemaju svoje jedinecne cislo ako banky na Slovensku, ale kazda pobocka ho ma ine a vola sa "sort code" (napr. 12 34 56). Zavisi od toho, kde bol vytvoreny ucet. Mozno ale myslis hore spominany SWIFT code banky LOYDGB2L, ktory sa pouziva pre medzinarodne prevody.

BUTTON_POST_REPLY