Internetbanking v UK bankach

Banky, bankové účty, presun financií na SK, otvorenie účtu v UK banke...

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
chee
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Uto Nov 02, 2004 7:33 pm

Internetbanking v UK bankach

Poslať od chee » Uto Nov 02, 2004 8:06 pm

Mozete sa niekto podelit o skusenosti s internetbankingom anglickych bank? Chystam sa otvorit si ucet a pomohlo by aspon info, ktorych bank sa v tomto smere vyvarovat alebo naopak, ktore odporucate.

Diky.

Miriam
Member
Member
PríspevkyCOLON 65
RegistrovanýCOLON Pia Apr 30, 2004 5:27 pm
BydliskoCOLON St. Albans

Poslať od Miriam » Uto Nov 02, 2004 9:18 pm

Ahoj,

ja osobne pouzivam first direct, ktora je sama osebe internetovou bankou, takze som spokojna, online stavy uctu a kreditky, platby, trvale prikazy, mobil banking, phone banking - slusny standard. Osobne si vsak myslim, ze vacsina kamennych bank bude mat standartne dobry internet banking, dnes by to uz mala byt bezna sluzba - vacsina ludi si asi bude vyberat banku na zaklade inych kriterii (uroky, etc.)

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Uto Nov 02, 2004 10:36 pm

Ja mam ucet v Barclays a NatWest, k obom je i internet banking, ale nepouzivam ho na nic, len na kontrolu stavu uctu a nastavenie direct debitu. Na Slovensku som inet banking pouzival skoro denne, no v UK mi ho netreba, akosi mi je zbytocny, pretoze vsetko funguje bez neho.

Ja by som si banku vybral podla inych kriterii (napriklad ake platobne karty ponukaju, ci maju pobocku v mieste mojho bydliska/pracoviska, ci su otvoreni i v sobotu, atd.) a nie podla internet bankingu.

lubo
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 373
RegistrovanýCOLON Str Apr 07, 2004 12:10 am
BydliskoCOLON SW1A 1AA
CONTACTCOLON

Poslať od lubo » Uto Nov 02, 2004 10:42 pm

O tejto teme sme sa uz bavili tuto:
http://www.londyn.sk/forum/viewtopic.php?t=219

Nemyslim si, ze sa tu da nieco nove vymysliet. Vsetky banky maju internetbanking-y funkciami dost podobne, co komu vyhovuje najlepsie je dost individualne. Na bezne veci ako kontrola zostatku a sem-tam nejaky prevod je to myslim uplne jedno.

BUTTON_POST_REPLY