Stravovanie v zamestnaní

Vaše skúsenosti s britským jedlom a pitím.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
NickName
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
RegistrovanýCOLON Sob Júl 10, 2004 10:47 pm

Poslať od NickName » Str Júl 21, 2004 1:46 am

Mozno sa admin nenahneva, ak nebudem hlasovat, kedze este nie som v UK. Ale s predchadzajucim postom ma napadla otazka, ako je to tam s nosenim si vlastneho obeda do prace? Su na to zamestnavatelia pripraveni (chladnicka na jedlo, ktore si clovek rano so sebou donesie, mikrovlnka na prihratie)? Je to normalne/bezne, alebo skor vynimocne?
Pripadne mavaju vascie firmy nieco ako svoju 'restauraciu', kde sa da kupit teple jedlo (za vyhodnejsie cenu ako mimo, prip dotovane firmou)?

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Str Júl 21, 2004 9:29 am

My sme mala firma, mame tu zariadenu kuchynu, kde si mozeme pripravit vlastny obed. Samozrejme, nezvykne sa tu na obed vyvarat, len nieco jednoduche - polotovar zohriat v mikrovlnke a tak. Kavu a nealko napoje mame zadarmo.

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Uto Júl 27, 2004 2:41 am

ako je to tam s nosenim si vlastneho obeda do prace? Su na to zamestnavatelia pripraveni
Povacsine ano. UK ma sandwichovu kulturu, kde sa obeduje nasa desiata. :-). Minimum zamestanatelov pojde az tak daleko ze ti poskytne obed. :-(. Vsetko je na zamestanavatelovi, niekedy nedostanes ani drink, inde mas "zdarma" vsetko.
Od hladu ale urcite nezomries. :-).

BUTTON_POST_REPLY