Volanie do SK cez Uk pausalny mobil

Operátori v UK. Top-up karta. Tescom Mobile. Je možné použiť český/slovenský mobil v UK?

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Danniel
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Sob Sep 11, 2004 3:41 pm
BydliskoCOLON Reading,Lower Earley

Volanie do SK cez Uk pausalny mobil

Poslať od Danniel » Sob Mar 05, 2005 1:54 pm

Kamaratka pouziva na volanie do Slovenska pausalny program od O2 kde ma 500 minut off-peak a vola do SK cez Telediscount.Ja uvazujem nad niecim podobnym.Orange ma program 1000 minut off-peak do vsetkych sieti a na landlines za 25 libier,co by vychadzalo len 2,5p za minutu.
Jediny cim som si nie isty je,ci je to cislo na Telediscount povazovane ako landline a je odratavane z mesacneho pausalu
Vyuzivate niekto tento sposob.
Dakujem za pripadne postrehy.
Danniel

bajka
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 345
RegistrovanýCOLON Pia Sep 10, 2004 3:14 pm

Re: Volanie do SK cez Uk pausalny mobil

Poslať od bajka » Str Máj 04, 2005 11:23 am

Pausal mam este len tyzden. Skusala som volat cez Telediscount, ale kedze to bolo cez vikend, tak som si nemohla zistit kolko som prevolala. Lebo tety z customer servis pracuju len cez tyzden.
Na stranke www.o2.co.uk sa mi zobrazilo, ze sa mi odpocitali predplatene minuty a nic viac neplatim. Cize volanie na Slovensko ma zrejme stoji tolko, co do Anglicka a dokonca to funguje aj cez tyzden.
Ale moc tomu este neverim. Kto vie, ci mi na konci mesiaca nieco este nezauctuju. Tiez by som potrebovala pocut od skuseneho, ci to, co vidim na stranke o mojom mobilovom ucte je doveryhodne.

bajka
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 345

Poslať od bajka » Štv Máj 05, 2005 9:02 am

bomo píšeCOLONAké číslo konkrétne to je?
08444 280 280

bajka
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 345

Poslať od bajka » Pia Máj 20, 2005 3:07 pm

bomo píšeCOLONEhm, a ešte aký máš tarif?
Neviem presne, co myslis pod slovom tarif.
Ale teraz uz viem to, co som nevedela predtym, ze na Slovensko mozem volat z O2 pausalu hocikedy, nie len cez vikend a odobera to len predplatene minuty. Nic viac neplatim.
Nakolko sa to oplati zavisi od toho tarifu, na ktory sa asi pytas. Ked vydelim mesacny poplatok predplatenymi minutami a SMSkami, tak to vychadza viac ako 4p/min(resp.2p/min). Cize je to o trochu drahsie nez volanie z O2 Top-up karty.

BUTTON_POST_REPLY