Volanie cez O2 za 1p/min

Operátori v UK. Top-up karta. Tescom Mobile. Je možné použiť český/slovenský mobil v UK?

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Zoli
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Uto Mar 08, 2005 9:18 pm
BydliskoCOLON Crumlin

Volanie cez O2 za 1p/min

Poslať od Zoli » Uto Mar 08, 2005 9:25 pm

Kto chce telefonovat na Slovensko - pevnu linku za 1p/min. Nech si kupi O2 - pay as you go. Ces cislo 08444 280 280. Plati len cez vikend.
Cudujem sa ze to este neviete...

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
RegistrovanýCOLON Str Nov 10, 2004 9:19 pm
BydliskoCOLON Londyn (Kingston)
CONTACTCOLON

Re: Volanie cez O2 za 1p/min

Poslať od adamko » Str Mar 09, 2005 7:43 pm

Zoli píšeCOLONKto chce telefonovat na Slovensko - pevnu linku za 1p/min. Nech si kupi O2 - pay as you go. Ces cislo 08444 280 280. Plati len cez vikend.
Cudujem sa ze to este neviete...
Ja sa zase cudujem tej cene co uvadzas, pretoze kazdy predsa vie, ze z O2 sa vola na SK za 2p/min aj to len cez vikendy.
Overil si si to aspon co pises?

hazy
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Sob Mar 05, 2005 7:36 pm

cudujete sa?

Poslať od hazy » Str Mar 09, 2005 8:33 pm

noooo...aj ja sa cudujem :o))))

rvg
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 30
RegistrovanýCOLON Uto Aug 31, 2004 7:27 pm
BydliskoCOLON Birmingham

Ako to je s O2 ?

Poslať od rvg » Str Mar 16, 2005 11:25 am

Vcera som si pozeral web stranku O2. Kedze sa o tom pisalo vo fore a kamos ju pouziva (O2 - PAYG) na telefonovanie do JAR ( za dost lacno) tak som chcel zistit ako to funguje. Na ich stranke maju moznost volat cez International Talk & Text.
Pre EU 10p cez vikend a evening ,ale dole pod ciarou je napisane ze hoci SR a CZ patri do EU este stale sa bude volat za tarifu Rest of Europe co je 25p za min eve/weekend. Volal som do O2 a povedali mi to iste. ( nebol som si isty ci to uz nahodou nejako nezmenili).
Mohli by ste mi povedat vase skusenosti s tymto. Alebo to cislo na ktore volate a prepajate sa na SK mobli/pevna. O co vlastne ide . Co je to za sluzbu. Hadam ste pochopili o com hovorim. Diki za odpoved.

emmm
Member
Member
PríspevkyCOLON 62
RegistrovanýCOLON Str Aug 31, 2005 10:26 pm
BydliskoCOLON ANO
CONTACTCOLON

Re: Ako to je s O2 ?

Poslať od emmm » Uto Okt 04, 2005 11:14 pm

rvg píšeCOLONMohli by ste mi povedat vase skusenosti s tymto. Alebo to cislo na ktore volate a prepajate sa na SK mobli/pevna. O co vlastne ide . Co je to za sluzbu. Hadam ste pochopili o com hovorim. Diki za odpoved.
neviem ci som dobre pochopil ale pokial len chces lacno volat na slovac tak ja volam cez cislo 08707990990 a je to okolo 2p na minutu ale len cez vikend a na pevnu linku. mozes volat cez o2 (nieje to sluzba operatora o2) alebo z telefonnej budky.
inak myslim ze pokial sa pozries vo fore tak najdes strasne moc cisel takze je z coho vyberat.

BUTTON_POST_REPLY