Volanie na SK z O2 Pay-As-You-Go karty

Operátori v UK. Top-up karta. Tescom Mobile. Je možné použiť český/slovenský mobil v UK?

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
elle
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 28
RegistrovanýCOLON Sob Feb 26, 2005 1:58 pm

O2

Poslať od elle » Sob Mar 05, 2005 4:26 pm

Napisem ti ako funguje O2 a ty sa rozhodni. Mne sa pausal platit nechcelo a tak som si kupila simku O2 za 10 libier, dobila som si kredit - dalsich 10 libier.
Cez vikend od rana bieleho do vecera mozem volat na pevnu linku za 2p za min - musis vsak najskor vytocit cislo 08707990990 - tam sa ti ozve automat a potom si vytocis cislo, kde chces volat.

Cez tyzden mozem volat na mobil (aj Eurotel aj Orange) po 20 hodine za 20p za min - najskor vsak treba vytocit cislo 08707477277.

Cez tyzden po 20 sa da volat aj na pevnu linku - cez hore spomenute cislo - nie som si ista kolko to stoji, ale max 20p za min.

No a ak chces telefonovat velmi vela - potom ti odporucam, aby si poslal SMS v tvare: Talk a lot more na cislo 21300. (to je fakt dobre)
O2 ta vyzve, aby si si dobil kredit v hodnote 30 libier a ked tak spravis dostanes 300 volnych vikendovych a vecernych (po 20 cez tyzden) minut, ktore ti budu platit 1 mesiac - 30 libier, ktore si si dobil mas stale v kredite (nezmiznu ti). To su SMS, ktore mi poslala O2 - v praxi to vsak funguje omnoho lepsie, lebo namiesto slubovanych 300 minut volas neobmedzene, len musis dodrzat cez casovy interval (vikendy a vecery). Ja som takto telefonovala uplne zadarmo 2 mesiace - potom mi to zrusili - mozem si to vsak obnovit, ak si znova dobijem 30 libier.
Vramci TALK A LOT MORE mas SMS do zahranicia za 10p a volania aj cez den su zvyhodnene.
Takto mozes zadarmo volat na vsetky anglicke cislo, ale aj domov ak pouzijes hore uvedene cisla. Dokonca mne uz tento program skoncil - sms mam stale za 10p a domov cez tyzden po 20 volam za 10p za min. Program som si nepredlzila, lebo mam kredit 20 libier - ked ho miniem urcite si to znovu aktivujem.:)
Najlepsie na tom je, ze O2 za to, ze som si dobila 30 libier naraz mi dala kredit 10 libier - len tak. To su sluzby.:)
elle

radissimo
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 20
RegistrovanýCOLON Pon Sep 13, 2004 11:50 am
BydliskoCOLON Glasgow

08707990990 je podvod

Poslať od radissimo » Pon Mar 07, 2005 6:37 pm

Nechcem tu zbytocne chaosovat ale vyskusal som toto cislo a vobec to nebolo za 2p!
Ked som si to prepocital tak to vyslo ovela viac ako 10p ktore platim za vecerne a vikendove hovory cez O2/sluzba international calls/. Vyskusajte az ked budete mat maly kredit aby vam to vela nezozralo...
A napiste niekto vase skusenosti.

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
RegistrovanýCOLON Str Nov 10, 2004 9:19 pm
BydliskoCOLON Londyn (Kingston)
CONTACTCOLON

Re: 08707990990 je podvod

Poslať od adamko » Uto Mar 08, 2005 3:50 pm

radissimo píšeCOLONNechcem tu zbytocne chaosovat ale vyskusal som toto cislo a vobec to nebolo za 2p!
Ked som si to prepocital tak to vyslo ovela viac ako 10p ktore platim za vecerne a vikendove hovory cez O2/sluzba international calls/. Vyskusajte az ked budete mat maly kredit aby vam to vela nezozralo...
A napiste niekto vase skusenosti.
A dodrzal si podmienky? Karta O2, volanie len cez vikendy! Na tom cisle sa ozyva nejaka sadzba,ale tej netreba verit.
Ja som cez to volal pred tyzdnom v sobotu asi o 20hod a bolo to tych 2p/min

radissimo
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 20
BydliskoCOLON Glasgow

NIC MOC

Poslať od radissimo » Pon Mar 14, 2005 6:14 pm

Ak sa vam to podari tak je to fajn,ale inac vecsinou sa prerusi spojenie po 10 sek,alebo to proste nejde. A kazde zavolanie vam znizuje kredit,lebo aj ked sa nedovolate ubere vam to dost kreditu /nie 2p za minutu/.treba to este testovat...napiste ake mate skusenosti.mozno mimo peak-time je to fajn...

Danniel
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Sob Sep 11, 2004 3:41 pm
BydliskoCOLON Reading,Lower Earley

Konecne riesenie

Poslať od Danniel » Sob Mar 19, 2005 2:55 pm

Najlacnejsie sa da kupit karta O2 na www.carphonewarehouse.com/comme... tam za 4,99.Objednal som ju v pondelok a prisla v stredu.Nabil som si kredit na www.o2.co.uk/productsservic... .Mimochodom na tej stranke sa da dobijat do vsetkych networks.Dnes,cize cez vikend,som volal na cislo 08707990990 15 minut a 1 sec. a spapalo mi to 31p.
Takze s kludom sa da povedat ze to zerie tych 2p za minutu.
Treba,ale povedat ze za prvu minutu to zhltlo 5p co je asi spojovaci poplatok.
Takze to funguje.Kartu beriem na Easter domov aby som si ju naklonoval a mohol pouzivat zaroven so svojou Orange bez vyberania a vypinania mobilu.
To je moj plan.
Danniel

radissimo
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 20
BydliskoCOLON Glasgow

Klonovanie SIM?Danniel?

Poslať od radissimo » Sob Mar 19, 2005 4:43 pm

SOrry ze davam technicku analfabeticku otazku,ale naco je dobre klonovanie karty a ako sa to robi? Dikes za odpoved.R

Danniel
Member
Member
PríspevkyCOLON 64

Poslať od Danniel » Pon Mar 21, 2005 11:02 am

Nez by som Ti to zlozito vysvetloval tak si radsej zadaj klonovanie sim karty na google a vyhodi Ti to vela stranok.Ale v zasade je to max. 8 sim kariet na 1,medzi ktorymi potom prepinas a volas zo siete ktorej chces a mas ju naklonovanu na tej klonovacej karte.Stoji to asi 1500sk za klon.kartu a asi 300sk za naklonovanie jednej original sim karty.

Danniel
Member
Member
PríspevkyCOLON 64

Klonovanie sa nepodarilo.

Poslať od Danniel » Sob Apr 09, 2005 2:47 pm

Takze moje velke klonovacie plany mi nevysli.Nepodarilo sa naklonovat ani jednu angl.kartu z dvoch(O2,Orange).Jedine Prima by sa dala co som odmietol.
Tak som si priniesol stary mobil a volam z neho.
Danniel

mogul
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 23
RegistrovanýCOLON Štv Okt 14, 2004 12:21 pm

funguje to!

Poslať od mogul » Str Apr 13, 2005 3:22 pm

ja volam len cez vikendy, kupil som si prazdnu sim O2 za 3.99 od poulicneho predavaca v tottenhame, zaregistroval som ju - cize mi poslali kredit 2.50, potom som dokupil este 10 quid kredit, volam cez cislo 08444 280 280 a kostuje to 2p za min! aj ked teta hovori na zacaitku nieco o 4p neverte jej!
volam 10minut za 20p. no problem

Marik
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Štv Máj 26, 2005 4:30 pm

Re: Klonovanie sa nepodarilo.

Poslať od Marik » Pon Júl 18, 2005 9:31 pm

Danniel píšeCOLONTakze moje velke klonovacie plany mi nevysli.Nepodarilo sa naklonovat ani jednu angl.kartu z dvoch(O2,Orange).Jedine Prima by sa dala co som odmietol.
Tak som si priniesol stary mobil a volam z neho.
Danniel
A divis se kdyz pouzivaji jiny sifr. system nez A3A8 :) No smula, klonovani brzy vymizi i v cr/sr:(

BUTTON_POST_REPLY