Telefonovanie z O2 uk (Pay&Go) na Slovensku

Operátori v UK. Top-up karta. Tescom Mobile. Je možné použiť český/slovenský mobil v UK?

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
sad47
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Sob Jan 10, 2009 6:48 pm

Telefonovanie z O2 uk (Pay&Go) na Slovensku

Poslať od sad47 » Sob Jan 10, 2009 7:00 pm

Neviete niekto co je potrebne k tomu, aby som zo svojej O2 UK Pay&Go karty mohol volat doma na Slovensku?

Teraz mozem posielat a prijmat SMS, prijmat hovory - ale nikam sa nedovolam... Na display mi to vypise hlasku "odchadzajuce hovory blokovane" (alebo nieco v tom zmysle), a vytacanie sa hned ukonci.
Skusal som to na dvoch O2uk kartach na SVK a nefungovalo to ani na jednej. Zaujimave je, ze ked som to skusal v Grecku - vsetko fungovalo.

Na SVK mi to automaticky vyberie Orange. Skusal som sa manualne pripojit na T-Mobile -> NO ACCESS ; a O2sk sa mi po vytoceni cisla ozve chlapik, ze nemam opravnenie na volanie tohto cisla...

Vie niekto poradit kde je problem?

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Re: Telefonovanie z O2 uk (Pay&Go) na Slovensku

Poslať od jaro » Pon Jan 12, 2009 10:35 am

Je to divne, lebo podla stranky O2 by malo byt mozne volat a posielat sms s UK PAYG sim kartou na Slovensku. Inac, ja mam rovnaku skusenost, myslel som si ze O2 proste nema vyrieseny roaming na SK, ale zda sa ze ma, takze ja osobne pred najblizsou cestou na SK zavolam O2 a skusim zistit v com je problem.

durike
Member
Member
PríspevkyCOLON 67
RegistrovanýCOLON Sob Jún 18, 2005 3:33 pm

Poslať od durike » Pon Jan 12, 2009 10:49 am

No neviem, mam tiez O2 a Pay&Go a nemal som ziadny problem s telefonovanim zo Slovenska. Ale aku siet som si na Slovensku nastavil sa ma nepytajte, nepamatam :-)

alexj
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Štv Dec 25, 2008 9:32 am

Poslať od alexj » Sob Mar 28, 2009 1:31 pm

Ja mam na mobile nastavenu O2 sk. Vytukaj *111*# a daj poslat. V priebehu par sekund Ti bude volat dake anglicke cislo. Zodvihnes a vytukas cislo ktore chces volat aj s medzinarodnou predvolbou a stlacis #.

BUTTON_POST_REPLY