www.18866.co.uk - lacné hovory na Slovensko

Operátori v UK. Top-up karta. Tescom Mobile. Je možné použiť český/slovenský mobil v UK?

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Dusan
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 229
RegistrovanýCOLON Ned Jún 20, 2004 2:09 pm
BydliskoCOLON Sheffield
CONTACTCOLON

www.18866.co.uk - lacné hovory na Slovensko

Poslať od Dusan » Ned Jún 20, 2004 2:38 pm

Ak mate v UK pevnu linku, potom zarucene najlacnejsie volania na Slovensko a inde su cez http://www.18866.co.uk/ hovor stoji iba 1p/min + 1p spojovaci polatok - hocikedy - ak volate z pevnej linky na pevnu linku.
a 15p/min + 1p z pevnej linky v UK na slovensky mobil

Pouzivam tuto sluzbu uz pol roka a som velmi spokojny. Casto volam do zahranicia CR, Australia. Za cenu 1p(60hal.) - je to este lacnejsie ako mestsky hovor na Slovensku.

Poplatoky platite cez kredt/debit kartu a vsetky detaily hovorov ako aj cenu vidite online uz po niekolkych minutach po dokonceni hovoru.

Ceny hovorov na pevnu linku v UK su uz 0.5p = 30halierov/min.
a na mobily od 2p/min.
Da sa zaregistrovat aj mobil a potom budete platit national tarif (to number 0844) co je uz od 5p/min.(zalezi od operatora) + 1p/min na pevnu linku na slovensko. cize dohromady 6p/min +1p spojovaci poplatok.

niet co dodat... kedy na Slovensku sa bude dat volat do zahranicia za cenu 60halierov???

Dusan

mike2star
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 81
RegistrovanýCOLON Str Apr 28, 2004 12:45 pm
CONTACTCOLON

super

Poslať od mike2star » Ned Jún 20, 2004 6:11 pm

Tak ludia,
tomu hovorim informacia. Pochvala!
Diky Dusan,
Mike

Dusan
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 229
BydliskoCOLON Sheffield
CONTACTCOLON

Poslať od Dusan » Sob Júl 24, 2004 11:47 pm

Od stredy 21/07/2004 uz zvysili http://www.18866.co.uk/ poplatky na Slovensko a do Polska z 1p/min. na 2p/min. :(

Ostatne krajiny zostavaju nezmenene!!!. Asi zistili ze je uz vacsi dopyt, tak postupne zdvihaju ceny. Zase len my Slovaci musime preplacat... :(

No este vzdy je to nalacnejsie telefonovanie z UK.

Pamilka
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
RegistrovanýCOLON Uto Sep 14, 2004 8:04 pm

Re: Najlacnejšie hovory na Slovensko z pevnej siete a z mobi

Poslať od Pamilka » Štv Sep 23, 2004 6:42 pm

Zaslechla jsem něco o sim kartě od o2, která se dá koupit v trafice asi za L15. A volani o vikendu do ČR (a asi i SR) stoji 1p/min. Je to skutečně takhle nebo tam jestě nějaka informace chybí? Díky

Wicanpe
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Pia Sep 03, 2004 1:30 pm

RE: Pamilka

Poslať od Wicanpe » Pia Sep 24, 2004 3:34 pm

Pokial mas na mysli Pay & Go kartu od O2, tak o ziadnej takejto akcii som nepocula. Ak chces u O2 usetrit na medzinarodnych hovoroch, registruj si sluzbu International Talk & Text Bolt On za £4.99 a za hovory na pevne linky do krajin EU (vratane CZ a SK) budes platit 35p/10p (peak/off-peak) namiesto doterajsich £1.50. Hovory na mobily su samozrejme drahsie (+25p/min.)

Dusan
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 229
BydliskoCOLON Sheffield
CONTACTCOLON

Poslať od Dusan » Pia Sep 24, 2004 10:44 pm

Zaslechla jsem něco o sim kartě od o2, která se dá koupit v trafice asi za L15. A volani o vikendu do ČR (a asi i SR) stoji 1p/min.
O tom neviem..., ale je mozne volat do Ciech z mobila na pevnu linku za 1p, ovsem ak mas mobil na kontrakt a si zaregistrovana na www.18866.co.uk. V ramci volnych minut mozes vytocit Londynske cislo(cize sa ti postupne odpisuju volne minuty), cez ktore ta prepoji do zahranicia od 1p/min, je to podobne ako keby si vytacala z pevnej linky 18866 a potom cislo do zahranicia.
Ak mas Pay as you go - tak potom platis tarifu hovoru na pevnu linku + 1p/min do Ciech. Cize ta to bude stat iba o 1p viacej ako normalny hovor z mobila na pevnu linku tu v UK.

Dusan
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 229
BydliskoCOLON Sheffield
CONTACTCOLON

Zvysenie cien na Slovensko a do Ciech

Poslať od Dusan » Ned Okt 03, 2004 12:35 pm

Takze je tu o5 zvysovanie cien volani cez sluzbu www.18866.co.uk
Na Slovensko Vas 1min hovoru bude stat uz 3p a do Ciech 2p/min. Polsko ostava zatial na 2p/min.
Cim viacej telefonujete, tym viacej budu zdvihat ceny :))
Mali by sme teraz volat do Rakuska, tam je to este stale za 1p. (a tiez im zdvihnut tarifu ;)

fezoj
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Štv Okt 07, 2004 9:01 pm

lacné volania

Poslať od fezoj » Štv Okt 07, 2004 9:10 pm

lacne volania cez internet z celeho a po celom svete,
len si treba predplatit minuty a stiahnut softver, (zatiaľ som neskúšal)
tu je par adries:

http://www.iconnecthere.com usa - 1,2sk; eu - 2,5sk; eu mobil 11-13sk
http://www.pccall.com usa - 1,33sk; eu - 2 - 3,5sk; eu mobil 22 - 30sk
http://www.net2phone.com usa - 3,4sk; eu - 2,8sk; eu mobil 8,5 - 11sk
http://www.go2call.com usa - 1,2sk; eu - 1,4sk; eu mobil 11sk
http://www.addavoice.com usa - 1,2 podla programu; eu - 2,1sk; eu mobil 14-17sk

GSMguru
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 16
RegistrovanýCOLON Ned Okt 24, 2004 4:10 pm

Poslať od GSMguru » Ned Okt 24, 2004 8:36 pm

Pre istotu ak ste prehliadli alebo mysleli na nieco ine...
v tomto strese je opakovanie matkou mudrosti...

http://www.londyn.sk/forum/viewtopic.php?t=567

GSMguru
GSMguru

martin
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 7
RegistrovanýCOLON Uto Júl 27, 2004 9:59 pm

Poslať od martin » Sob Okt 30, 2004 10:26 pm

opat zdrazenie 4p/min na Slovensko.

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Pon Nov 01, 2004 7:42 pm

Ach, tak mna vcera konecne presla trpezlivost s doterajsim sposobom telefonovania na Slovensko (calling card). Po prestudovani mojho BT billu a stranok tuto spominanaj firmy som sa zaregistrovala. Este som neskusala volat, takze uvidime o mesiac. :-). Urcite to ale je financne vyhodnejsie. Presnejsie to ale budem komentovat teda az neskor.
Cim viacej telefonujete, tym viacej budu zdvihat ceny :))
Dusan, je si myslim ze toto zvysovanie cien moze mat nieco spolocne aj s pazravostou Slovenskych Telekomunikacii. Ved aj tie uctuju za prepojenie a tak, nie? Takze ich zvysovanie cien pre firmu 18866 moze mat na svedomi toto zvysovanie cien pre zakaznikov, nemyslis? Lebo podla mna je dost nelogicke zvysovat ceny tak kde tie rastie zakaznicka komunita. Hm...

Dusan
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 229
BydliskoCOLON Sheffield
CONTACTCOLON

Poslať od Dusan » Uto Nov 02, 2004 2:06 am

Takze uz je jedno cez ake cislo volate na Slovensko, ceny su uz vsade rovnake :(
www.call18866.com, www.telestunt.co.uk, www.call1899.com www.Telediscount.co.uk, www.telesavers.co.uk, www.budgetcom.co.uk ,

Dusan, je si myslim ze toto zvysovanie cien moze mat nieco spolocne aj s pazravostou Slovenskych Telekomunikacii
Neviem, ST si urcite uctuju za prepojenie, no neviem kolko. To, ze cena bola 1p, bolo preto, lebo bola dotovana. Taku cenu si nikto nemoze dovolit dlhodobo, dokonca ani local calls nie su za taku cenu cez BT. Dalo s cakat, ze cim viacej ludi sa prihlasi, tym budu postupne zvysovat ceny. Teraz uz maju dost zakaznikov, tak si mozu drzat ceny rovnako ako ostatne spolocnosti. Ale niet sa co cudovat, ved rok mali cenu za 1p :)
Do Polska a Ceska sa da este volat za 1p cez niektore spomenute stranky, ale tiez to bude otazka casu, kedy ceny pojdu hore.
Za 1p na Slovensko uz asi tak skoro nebude, samozrejme ak nepride ina nova firma na trh alebo ako akcie pre stalych zakaznikov.

Zuzi
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
RegistrovanýCOLON Ned Aug 15, 2004 3:25 pm

lacne volanie na Slovensko

Poslať od Zuzi » Pon Nov 15, 2004 1:27 pm

Ahojte.Ak mate kartu od O2,tak cez toto cislo 0870 799 0990 sa da volat na Slovensko cez VIKEND len za 2p.Takze vsetci O2-ci sa mozu tesit.Pozdravujte doma....))

Dusan
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 229
BydliskoCOLON Sheffield
CONTACTCOLON

Poslať od Dusan » Pon Nov 15, 2004 10:19 pm

Zuzi,
Aku to mas kartu. Pay&Go alebo na kontrakt? Pretoze standardna cena P&G na pevnu linku cez vikend je 10p/min, alebo 25p/za prve 3min. a potom 2p/min.
No vyskusam cez vikend :)

Inak najlepsie porovnanie jednotlivych cien hovorov cez rozne telefonne spolocnosti do vsetkych krajin najdete tuna :
http://www.ourfavouritecompanies.com/Weekend/

Zuzi
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
RegistrovanýCOLON Ned Aug 15, 2004 3:25 pm

Poslať od Zuzi » Uto Nov 16, 2004 1:17 pm

Kartu mam Pay&Go,neviem presne kolko to stiahne za vytocenie spominaneho cisla,mozno to bude do tych 20p,ale potom je to uz 2p/min.Hlbsie som to nezistovala,kedze to funguje a je to za babku...Cez vikend to trva trochu dlhsie dovolat sa na to cislo,no je to otazka trpezlivosti a takych 5 minut.

DIAMANTINKA
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 22
RegistrovanýCOLON Str Máj 05, 2004 12:11 pm
BydliskoCOLON LONDON - HAMMERSMITH

T - MOBILE

Poslať od DIAMANTINKA » Pia Nov 19, 2004 5:28 pm

CAUTE...

A aku vyhodu ma T-mobile (one2one) = pay as u go?

Da sa aj od nich volat lacnejsie?

Dakujem vopred za odpovede.

Diamantinka

Dusan
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 229
BydliskoCOLON Sheffield
CONTACTCOLON

Poslať od Dusan » Sob Jan 15, 2005 11:33 pm

a mame tu dalsie zvysenie telefonatov na Slovensko cez www.18866.co.uk 5p/min.
Tak uz to nie je najlacnejsia spolocnost, ale ako som si vsimol, vacsina stranok takisto zvysila cenu na 5p/min. okrem niekolkych. No podla mna postupne vsetky spolocnosti zvysia cenu na 5p/min :(

zaza
Member
Member
PríspevkyCOLON 63
RegistrovanýCOLON Ned Apr 03, 2005 4:53 pm
BydliskoCOLON Batovka

novinky

Poslať od zaza » Str Mar 08, 2006 3:29 pm

ahojte, nema niekto najnovsie informacie o cenach?
ja mam O2 a telefonujem cez cheapestcall....na zaciatku mi operatorka povie, ze cena za minutu je 3p....ale nie je to tak, lebo po pol hodine telefonovania som lahsia o 1.50 libry. Dakujem za akekolvek informacie....
btw...ked si kazdy mesiac ten isty den dobijem 10 libier, tak dostanem 100 minut zadarmo...takze prvych sto minut vzdy miniem na volanie domov :-D

Octanboy
Member
Member
PríspevkyCOLON 53
RegistrovanýCOLON Pon Nov 28, 2005 2:52 am
BydliskoCOLON Fleet, Hampshire
CONTACTCOLON

Re: RE: Pamilka

Poslať od Octanboy » Štv Mar 09, 2006 9:39 am

Wicanpe píšeCOLONPokial mas na mysli Pay & Go kartu od O2, tak o ziadnej takejto akcii som nepocula. Ak chces u O2 usetrit na medzinarodnych hovoroch, registruj si sluzbu International Talk & Text Bolt On za £4.99 a za hovory na pevne linky do krajin EU (vratane CZ a SK) budes platit 35p/10p (peak/off-peak) namiesto doterajsich £1.50. Hovory na mobily su samozrejme drahsie (+25p/min.)
Já jen opravím, že do ČR na pevnou z O2 karty po tomto výše uvedeném postupu je to 7p/min kdykoliv!

elle
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 28
RegistrovanýCOLON Sob Feb 26, 2005 1:58 pm

Poslať od elle » Štv Mar 09, 2006 1:19 pm

elle

zizou7
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pia Mar 10, 2006 5:53 pm

lacné volania

Poslať od zizou7 » Sob Mar 11, 2006 6:07 pm

Ahojte... neviem či je to ešte aktuálne, keďže od decembra 05 som doma, ale ja som volával z o2 na Slovensko a myslím že to šlo do celej EU, tuším za 2p/min... bolo to z PAY AS U GO karty a bolo treba zavolať jedno z týchto no. 08445660660 abo 08444280280 potom hneď bez zbytočného počúvania operátorky celé číslo 00421.... a stlačiť mriežku! POZOR je to volanie na pevnú linku! Sorry je to taká neokresaná info a aby som nezabudol, používal som to len cez weekend, nikdy som to neskúšal mimo, takže ako to funguje cez týždeň nemám ani šajnu!
Snáď to niekomu pomôže ak to vôbec ešte funguje... GOOD LUCK...

kazisvet
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 498
RegistrovanýCOLON Pia Mar 03, 2006 1:31 pm
BydliskoCOLON BA - Petrzalka/Southsea
CONTACTCOLON

Re: lacné volania

Poslať od kazisvet » Sob Apr 29, 2006 4:21 pm

Ja osobne pouzivam pay as go kartu od mobile world (da sa kupit cez net alebo v carphone warehouse) a tam je volanie na slovensku pevnu linku 7p/m a na mobil 20p/m. sms na slovensko 15p. uk volania su 15p/m a UK sms za 7p.
Podla mna je to velmi slusna cena, hacik je tam akurat v tom, ze nepoznate aktualny kredit, aby ste ho vedili tak si musite zavolat. da sa uz dobit aj cez net alebo cez sms, po zaregistrovani na www.mobileworld.co.uk
nerob inym to, co nechces, aby ini robili tebe :)

alesifan
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 17
RegistrovanýCOLON Pia Júl 15, 2005 9:33 pm
BydliskoCOLON Putney, London
CONTACTCOLON

Poslať od alesifan » Uto Máj 02, 2006 6:07 pm

Najlepsie co mozte urobit, je kliknut na: http://www.niftylist.co.uk/calls/ - tam najdete vsetko co potrebujete...

BUTTON_POST_REPLY