Skúsenosti s kúpou mobilu na paušál cez internet

Operátori v UK. Top-up karta. Tescom Mobile. Je možné použiť český/slovenský mobil v UK?

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
clausss
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Ned Okt 30, 2005 6:21 pm

Skúsenosti s kúpou mobilu na paušál cez internet

Poslať od clausss » Ned Nov 06, 2005 5:49 pm

ahojte,chcel by som sa opytat ako je to s kupou mob.telefonu na monthly contract cez net,napr.on-line O2 staci zaplatit cez net a telefon vam poslu domov alebo sa treba aj nejako preukazat....
dik

LENKA_B
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 21
RegistrovanýCOLON Pon Feb 07, 2005 2:20 pm
BydliskoCOLON East London
CONTACTCOLON

Poslať od LENKA_B » Štv Nov 17, 2005 10:43 pm

Normalne.
Vyplnis udaje, zaplatis kreditkou alebo debetkou a za dva alebo viac dni (podla ponuky a stranky) ti mobil pride postou domov. Moji spolubyvajuci si kupili vsetci takto mobily a casto je internetova ponuka vyhodnejsia ako priamo v obchode, ak aj ja si planujem takto kupit mobil.
Jedine co ma zatial brzdi je, ze zatial mam O2 PAYG a vyuzivam lacne volanie cez telediscount, ktore mi odratava z predplatenych minut na PAYG (uz to tu bolo spomenute a funguje to super). Len neviem, ci mi z Telediscount budu odratavat z predplatenych minut aj z inych sieti... Neviete niekto?

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
RegistrovanýCOLON Str Nov 10, 2004 9:19 pm
BydliskoCOLON Londyn (Kingston)
CONTACTCOLON

Poslať od adamko » Uto Nov 22, 2005 1:55 am

LENKA_B píšeCOLONNormalne.
Vyplnis udaje, zaplatis kreditkou alebo debetkou a za dva alebo viac dni (podla ponuky a stranky) ti mobil pride postou domov. Moji spolubyvajuci si kupili vsetci takto mobily a casto je internetova ponuka vyhodnejsia ako priamo v obchode, ak aj ja si planujem takto kupit mobil.
Jedine co ma zatial brzdi je, ze zatial mam O2 PAYG a vyuzivam lacne volanie cez telediscount, ktore mi odratava z predplatenych minut na PAYG (uz to tu bolo spomenute a funguje to super). Len neviem, ci mi z Telediscount budu odratavat z predplatenych minut aj z inych sieti... Neviete niekto?
a o akych predplatenych minutach pises lenka? Ty si nieco predplacas? Ved ich mozes mat zadarmo 100 any network any time (o2 300)

Danniel
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Sob Sep 11, 2004 3:41 pm
BydliskoCOLON Reading,Lower Earley

Poslať od Danniel » Pia Jan 20, 2006 11:43 pm

Ja som si takto cez net objednal novy fon z Carphone w.Je to na o2 a mam 1000 minut volania mesacne offline,ale len na o2 + 25 minut anyone + 100sms,cele za dvacku/mes.Obavam sa ze to neminiem.Kupoval som to hlavne kvoli SE W800i.No vlastne,este som nic neplatil,lebo bol"free".Podstatne je,ze som musel zaklamat aby som ho dostal,kedze tu este nie som tri roky,co vyzaduju.Tak len keby niekto nevedel prejst cez tuto kolonku(pobyt nad tri roky),tak sa to da:))
Teraz ma este napadlo,ze by sa mozno dalo to cislo na volanie na sk mobily 08707477277 pouzit takisto, ako ked volam na pevnu cez 08707990990.Vyskusam,uvidim,napisem.Ak niekto viete,napiste.

LENKA_B
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 21
RegistrovanýCOLON Pon Feb 07, 2005 2:20 pm
BydliskoCOLON East London
CONTACTCOLON

Poslať od LENKA_B » Str Jan 25, 2006 5:05 pm

Danniel,
Aj ja som si kupila mobil z Carphone a ani som nemusela klamat. Jednoducho som napisala SK adresu a SK post code a preslo to.

BUTTON_POST_REPLY