Darujem O2 SIM karty Pay As You Go (PAYG)...

Operátori v UK. Top-up karta. Tescom Mobile. Je možné použiť český/slovenský mobil v UK?

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Otino
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 95
RegistrovanýCOLON Pia Máj 13, 2005 11:57 am
BydliskoCOLON Plymouth, UK

Darujem O2 SIM karty Pay As You Go (PAYG)...

Poslať od Otino » Pon Jan 09, 2006 12:53 pm

Ahojte vsetci, podarilo sa mi objednat si online tie akciove SIM karty O2 PAYG (300 free sms mesacne do vsetkych UK sieti pri dobyti kreditu min. £10 mesacne). Chcel som ich darovat trom kamaratkam, akoze prekvapenie, no kym som sa dostal k netu a kym som ich objednal, chvilu mi to trvalo. Kym mi prisli, to tiez trvalo par tyzdnov. No a ked som volal kamoskam, tak tie si uz davno kupili ine karty a v oblasti, kde su nie je signal O2. Takze nakoniec som bol prekvapeny ja.
Ak mate zaujem, poslite mi sukromnu spravu s vasou adresou. Ja vam tie SIMky poslem. Ale kazdemu len jednu. Nie vsetky naraz.
S pozdravom Oto

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
RegistrovanýCOLON Str Nov 10, 2004 9:19 pm
BydliskoCOLON Londyn (Kingston)
CONTACTCOLON

Re: Darujem O2 SIM karty Pay As You Go (PAYG)...

Poslať od adamko » Pon Jan 09, 2006 11:45 pm

Otino píšeCOLONAhojte vsetci, podarilo sa mi objednat si online tie akciove SIM karty O2 PAYG (300 free sms mesacne do vsetkych UK sieti pri dobyti kreditu min. £10 mesacne). Chcel som ich darovat trom kamaratkam, akoze prekvapenie, no kym som sa dostal k netu a kym som ich objednal, chvilu mi to trvalo. Kym mi prisli, to tiez trvalo par tyzdnov. No a ked som volal kamoskam, tak tie si uz davno kupili ine karty a v oblasti, kde su nie je signal O2. Takze nakoniec som bol prekvapeny ja.
Ak mate zaujem, poslite mi sukromnu spravu s vasou adresou. Ja vam tie SIMky poslem. Ale kazdemu len jednu. Nie vsetky naraz.
S pozdravom Oto
Komu by sa od teba neuslo, nech ide na http://www.chooseaprize.com/ a po zaregistrovani mu priamo z o2 poslu zdarma az 4 sim karty na jednu adresu

Otino
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 95
RegistrovanýCOLON Pia Máj 13, 2005 11:57 am
BydliskoCOLON Plymouth, UK

Poslať od Otino » Uto Jan 10, 2006 2:23 pm

Po SIMkach sa zaprasilo, uz su vsetky poslane. Ak mate zaujem, skuste ten tip od Adamka. Vela stastia.
Oto

BUTTON_POST_REPLY