Zdarma telefonovanie cez Internet na pevne linky na SK

Operátori v UK. Top-up karta. Tescom Mobile. Je možné použiť český/slovenský mobil v UK?

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
mteplan
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9
RegistrovanýCOLON Uto Nov 22, 2005 10:32 pm

Zdarma telefonovanie cez Internet na pevne linky na SK

Poslať od mteplan » Uto Jan 10, 2006 10:32 am

Dnes som nasiel na portale www.zive.sk clanok o softe ktory umoznuje volat na Slovenske pevne linky zadarmo cez internet. Program stahujte na adrese: http://www.voipstunt.com/en/download.html

E N J O Y!!!

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 4:14 pm
BydliskoCOLON Le Plessis Pate, France
CONTACTCOLON

Poslať od sidzej » Uto Jan 10, 2006 10:45 am

Je tam sice napisane toto:
To counter misuse of our network we have limited these free calls to a maximum of 1 minute for our trial users. If you want to enjoy UNLIMITED FREE CALLS to these destinations, you have to become a fully registered user by buying ?5,- worth of credit to top up your account. This ?5,- credit deposit will remain as long as you are calling the free destinations.
...ale aj tak vdaka. Oplati sa to vyskusat, najma tym, ktori nemozu volat do SK cez SKYPE.

mteplan
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9
RegistrovanýCOLON Uto Nov 22, 2005 10:32 pm

Ohladne dlzky hovoru

Poslať od mteplan » Uto Jan 10, 2006 10:49 am

Keby ste si precitali ten clenok na www.zive.sk tak je tam napisane ze mozno v buducnosti to bude limitovane ale momentalne nie je, mam to overene.MT

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 4:14 pm
BydliskoCOLON Le Plessis Pate, France
CONTACTCOLON

Re: Ohladne dlzky hovoru

Poslať od sidzej » Uto Jan 10, 2006 10:55 am

mteplan píšeCOLONKeby ste si precitali ten clenok na www.zive.sk tak je tam napisane ze mozno v buducnosti to bude limitovane ale momentalne nie je, mam to overene.MT
Tak som si to precital, mas pravdu, zatial je to zadarmo:

VoipStunt sa napriek tomu, že je označený ako betaverzia, počas testovania správal stabilne a aj kvalita hovoru bola vynikajúca. Užívateľom zostáva len dúfať, že bezplatnosť hovorov na pevné linky nejaký ten čas vydrží.

Keby aj nevydrzala, tak za 5 euro jednorazovy poplatok mozu ludia volat aj cely rok do SK :)
Cital som aj diskusiu a tam pise par ludi, ze to skusali "testovat". Jeden z prispevkov hovori:

Takze co som ja odskusal, tak sa da telefonovat do FREE sieti 40 minut na kazdu registraciu. Ale zaujimave bolo aj to, ze som si mohol registrovat len 5 uctov z mojho compu, potom to hlasilo chybu 22, ze registration denied ci co :)

BUTTON_POST_REPLY