Volajte zadarmo na SK,CZ mobil alebo pevnu linku cez net

Operátori v UK. Top-up karta. Tescom Mobile. Je možné použiť český/slovenský mobil v UK?

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
RegistrovanýCOLON Str Nov 10, 2004 9:19 pm
BydliskoCOLON Londyn (Kingston)
CONTACTCOLON

Volajte zadarmo na SK,CZ mobil alebo pevnu linku cez net

Poslať od adamko » Sob Jan 21, 2006 12:42 am

Uz nejaky ten tyzden to funguje neobmedzene, cez tento sikovny programik (odskusane hodinovymi hovormi na mobil v CZ a SK v january)

http://wengofiles.wengo.fr/wengophone/W ... p-0.99.exe

tak stahujte a volajte do bezvedomia :) (ale zas prehanat to nemusite)

(kym to ide...)

jess
Member
Member
PríspevkyCOLON 53
RegistrovanýCOLON Pon Okt 10, 2005 10:15 pm
BydliskoCOLON MAN
CONTACTCOLON

Re: Volajte zadarmo na SK,CZ mobil alebo pevnu linku cez net

Poslať od jess » Sob Jan 21, 2006 12:55 am

tak stahujte a volajte do bezvedomia :) (ale zas prehanat to nemusite)

a ako to presne funguje?

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
CONTACTCOLON

Poslať od adamko » Sob Jan 21, 2006 1:00 am

jendoducho

stiahnut,zaregistrovat, odconfirmnut email, prihlasit sa, a spravit lubovolne dlhy hovor kdekolvek na svete, Mne prave fungovali aj mobili v UK.

A este som zabudol, ze dostanete 1 euro kredit, ktore pocas toho lubovolne dlheho hovoru vie ist do minusu akokolvek velkeho, potom treba novu registraciu :) Ja som bol na -8.5 eura.

brushie
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 116
RegistrovanýCOLON Pia Apr 01, 2005 12:41 pm
BydliskoCOLON Lee On The Solent, Hampshire, UK
CONTACTCOLON

Poslať od brushie » Sob Jan 21, 2006 12:36 pm

Ano, ten soft je funkcny, funguje obdobne ako SKYPE, akurat ze vam nabehne bonus 1? kredit. Ked to vycerpate, tak sa musite znovu registrovat(stale novy email), ked to chcete dalej "zneuzivat". Samozrejme kredit sa da dobit, ale ceny volania na Slovensko su v porovnani so SKYPE vysoke.

VENGO: pevna: GBP 0.060, mobil: GBP 0.300 incl. VAT

VENGO: CZ: pevna: GBP 0.014, mobil: gbp 0.220 incl. VAT

peter2
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 18
RegistrovanýCOLON Uto Nov 29, 2005 1:31 pm

Poslať od peter2 » Sob Jan 21, 2006 1:10 pm

adamko píšeCOLONjendoducho

stiahnut,zaregistrovat, odconfirmnut email, prihlasit sa, a spravit lubovolne dlhy hovor kdekolvek na svete, Mne prave fungovali aj mobili v UK.

A este som zabudol, ze dostanete 1 euro kredit, ktore pocas toho lubovolne dlheho hovoru vie ist do minusu akokolvek velkeho, potom treba novu registraciu :) Ja som bol na -8.5 eura.
hmm....len pocujem stale toho komu volam, a oni mna nie...vies poradit??

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
CONTACTCOLON

Poslať od adamko » Sob Jan 21, 2006 1:19 pm

peter2 píšeCOLON

zeby si mal nieco s mikrofonom?

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
CONTACTCOLON

Poslať od adamko » Sob Jan 21, 2006 1:20 pm

brushie píšeCOLONAno, ten soft je funkcny, funguje obdobne ako SKYPE, akurat ze vam nabehne bonus 1? kredit. Ked to vycerpate, tak sa musite znovu registrovat(stale novy email), ked to chcete dalej "zneuzivat". Samozrejme kredit sa da dobit, ale ceny volania na Slovensko su v porovnani so SKYPE vysoke.

VENGO: pevna: GBP 0.060, mobil: GBP 0.300 incl. VAT

VENGO: CZ: pevna: GBP 0.014, mobil: gbp 0.220 incl. VAT
je to urcene ako jednorazovka na velmi dlhy hovor domov, na to to je idealne :) pouzivat to do buducna asi nikomu neradim kvoli cenam

peter2
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 18
RegistrovanýCOLON Uto Nov 29, 2005 1:31 pm

Poslať od peter2 » Sob Jan 21, 2006 1:45 pm

adamko píšeCOLON
peter2 píšeCOLON

:} prese, mal som ...ale problem vyrieseny...
ale je tu druhy, ked si chcem vytvorit novy account, tak mi vypisuje unknown error....takze novy account sa mi uz neda vytvorit :[

zeby si mal nieco s mikrofonom?

monty
Member
Member
PríspevkyCOLON 55
RegistrovanýCOLON Pon Aug 22, 2005 9:07 pm
BydliskoCOLON Brighton,Hove

Poslať od monty » Sob Jan 21, 2006 3:01 pm

..no neviem ako vam,no mne tam nejaka teta nieco
rozprava a potom je ticho..:((help,pls!!!

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
CONTACTCOLON

Poslať od adamko » Sob Jan 21, 2006 9:26 pm

monty píšeCOLON..no neviem ako vam,no mne tam nejaka teta nieco
skus zopakovat registraciu, odconfirmnut ich email, nema to preco neist ked ti vzdy daju to 1 euro....a cislo uvadzat ako 00421....

bajka
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 345
RegistrovanýCOLON Pia Sep 10, 2004 3:14 pm

Poslať od bajka » Pon Jan 23, 2006 11:26 am

monty píšeCOLON..no neviem ako vam,no mne tam nejaka teta nieco
Aj mne rozpravala az kym som "nekonfirmla" email, cize klikla na linku, ktoru mi poslali v maily.

mr.key
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Pon Aug 01, 2005 3:38 pm
BydliskoCOLON Martin - London (Stockwell) od 16.sep. 2005
CONTACTCOLON

Poslať od mr.key » Pon Jan 23, 2006 4:45 pm

No mne sa prvy krat podarilo po konfirmacii mailu zavolat ale uz pri dalsej registracii bud bola nejaka chyba pri odoslani udajov na stranke alebo potom uz pri samotnom volani sa ozvyval hlas tety blabotajucej cosi po francuzsky a nasledne bol hovor ukonceny... Neviete ci to nie je nejak sledovane a logovane aj vzhladom na IP adresu z ktorej sa pokusate tuto sluzbu pouzit? Lebo nech som robil co som robil uz na druhy krat to neslo ani za nic a to som vytvoril este asi dalsie 3 registracie nove...

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
CONTACTCOLON

Poslať od adamko » Pon Jan 23, 2006 7:47 pm

mr.key píšeCOLONNo mne sa prvy krat podarilo po konfirmacii mailu zavolat ale uz pri dalsej registracii bud bola nejaka chyba pri odoslani udajov na stranke alebo potom uz pri samotnom volani sa ozvyval hlas tety blabotajucej cosi po francuzsky a nasledne bol hovor ukonceny... Neviete ci to nie je nejak sledovane a logovane aj vzhladom na IP adresu z ktorej sa pokusate tuto sluzbu pouzit? Lebo nech som robil co som robil uz na druhy krat to neslo ani za nic a to som vytvoril este asi dalsie 3 registracie nove...
no treba skusit zmazat adresar wengo, v zlozke "document and setting\uzivatel" kde sa uchovavaju predosle registracie, nie som si tym isty ci to je naozaj potrebne,ale ja som to pre istotu zmazal a ide mi to druhy krat v pohode.

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
CONTACTCOLON

Poslať od adamko » Štv Jan 26, 2006 11:00 pm

Tak ze nakoniec sa daju spravit 3 registracie na jednu IP, potom treba z inej IP adresy spravit registraciu a toto vytvorene konto pouzit na tej starej IP adrese a malo by to fungovat takto donekonecna, kym si to tam ti francuzi neuvedomia :)

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 4:14 pm
BydliskoCOLON Le Plessis Pate, France
CONTACTCOLON

Poslať od sidzej » Ned Jan 29, 2006 4:33 pm

mr.key píšeCOLON...potom uz pri samotnom volani sa ozvyval hlas tety blabotajucej cosi po francuzsky a nasledne bol hovor ukonceny...
Teta vravi po francuzsky, ze nemozes volat dane cislo. Vravi to v pripade volania napr. SK mobilneho cisla. Na pevnu linku tu stale funguje, ale na SK mobil sa uz zadarmo volat neda.

Asi zistili, ze Adamko volal SK mobilne cisla od rana do vecera, tak to zrusili :)

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
CONTACTCOLON

Poslať od adamko » Ned Jan 29, 2006 5:19 pm

sidzej píšeCOLON
mr.key píšeCOLON...potom uz pri samotnom volani sa ozvyval hlas tety blabotajucej cosi po francuzsky a nasledne bol hovor ukonceny...
Teta vravi po francuzsky, ze nemozes volat dane cislo. Vravi to v pripade volania napr. SK mobilneho cisla. Na pevnu linku tu stale funguje, ale na SK mobil sa uz zadarmo volat neda.

Asi zistili, ze Adamko volal SK mobilne cisla od rana do vecera, tak to zrusili :)
Ako stary moj, prave som to skusal a vsetko funguje ako ma, aj slovenske mobili, mozno nieco nerobis spravne, alebo zeby prave teba uz blokli?:) neprehanal si to? :)

jojo
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 26
RegistrovanýCOLON Štv Apr 29, 2004 9:16 am

Poslať od jojo » Pon Jan 30, 2006 2:24 pm

uz sa nedava free credit ale 0.20euro na jeden ucet
takze neprehana

stevof
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 10
RegistrovanýCOLON Štv Feb 02, 2006 10:03 pm
CONTACTCOLON

Poslať od stevof » Pia Feb 03, 2006 1:55 am

takze, mobil uz nejde :( pevna este ano. na kolko to tipujete? aj VoipStunt fungoval (cca. 3 dni) zdarma na slovenske pevne linky a potom sa vycerpal testovaci limit na slovenskej brane.

Milankoo
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Štv Okt 11, 2007 12:51 pm

Poslať od Milankoo » Štv Okt 11, 2007 1:03 pm

No ja som sa zaregystroval a este my nedosiel ani mail,ani nic neukazuje mi ani ze by som am mal dajake euro co s tym mam robit???????????

brightonak
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 91
RegistrovanýCOLON Sob Júl 14, 2007 5:48 pm
CONTACTCOLON

Poslať od brightonak » Štv Okt 11, 2007 1:13 pm

Milankoo píšeCOLONNo ja som sa zaregystroval a este my nedosiel ani mail,ani nic neukazuje mi ani ze by som am mal dajake euro co s tym mam robit???????????
uz nic. Bol to len startovaci bonus. Ta akcia uz pravdepodobne vyprsala.
brightonak

BUTTON_POST_REPLY