Ktory operator ponuka najlacnejsi pausal a vyhodne?

Operátori v UK. Top-up karta. Tescom Mobile. Je možné použiť český/slovenský mobil v UK?

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287
RegistrovanýCOLON Pon Sep 12, 2005 8:32 pm

Ktory operator ponuka najlacnejsi pausal a vyhodne?

Poslať od dagda » Uto Feb 07, 2006 4:11 pm

mam takyto plan: banka mi nechce dat debit kartu, pokial nevykonavam nejaku mesacnu platbu (podla mna uplna nelogika, asi by sa to skor hodilo do temy o nezmysloch v uk). tak som si zmyslela, ze si vybavim novy mobil na pausal. typ telefonu je teraz vedlajsi. mne ide hlavne o to, aby som neplatila za to, co nevyuzijem. a ja s mobilom naozaj netrham rekordy v uctoch. raz do mesiaca topup za 20, niekedy aj 10 staci a pohoda. bola som v jednom obchode, kde sa mi aj snazili vyjst v ustrety, ale tolko informacii hned na mna, ze som nevedela, kde mi hlava stoji. chcela som si to vyhladat na nete, pekne v klude si to premysliet. ale zatial mi to nacitava rozne stranky, ale predmetne info sa mi este nedostalo.

tak sa pytam tu veci znalych, ci niekto nema prehlad: chcem co mozno najlacnejsi pausal, ale nie zase off peak. viete niekto, u ktoreho operatora by som pochodila? a na ako dlho sa zaviazem platit mesacne?

alesifan
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 17
RegistrovanýCOLON Pia Júl 15, 2005 9:33 pm
BydliskoCOLON Putney, London
CONTACTCOLON

Re: ktory operator ponuka najlacnejsi pausal a vyhodne?

Poslať od alesifan » Uto Feb 07, 2006 4:35 pm

Pre mna je momentalne najvyhodnejsi Web'n'Walk 200 z T-mobile.

200min kecy + 40MB webu

cena:

# Just £16 /Month
(for 12 months)
# 18 month contract
Half price in months 1-9 and 16-18 (full price £35 in months 10 -15)

+ odporucam k tomu zobrat Nokiu N70 (abo ece pockat na N80? ;-)

- £16 /Month (resp. full price £35 in months 10 -15) je zlava ak objednavas cez net, ale na to aby si to takto dostala, musis mat cisty credit check, ale to je uz iny pribeh...

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Uto Feb 07, 2006 4:38 pm

jeziiiisi kriste!
ten link to natiahol celu stranku aj pod reklamu.

admini, prosimvas pekne, urobte s tym nieco! nevidim text!

alesifan
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 17
RegistrovanýCOLON Pia Júl 15, 2005 9:33 pm
BydliskoCOLON Putney, London
CONTACTCOLON

Poslať od alesifan » Uto Feb 07, 2006 4:49 pm

dagda píšeCOLONjeziiiisi kriste!
ten link to natiahol celu stranku aj pod reklamu.

admini, prosimvas pekne, urobte s tym nieco! nevidim text!
Tak, tak, to je preto, ze pouzivas Firefox (tak ako ja ;-) a nie IE (ako zvysok sveta ;-) Bomo, mali by ste si to tu fixnut, dlhe linky treba prehnat cez wrap funkciu (v IE je to lepsie, ale nie o vela)

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Uto Feb 07, 2006 5:43 pm

mozilla je lepsia nez ie. menej hluposti pusti z toho sialeneho sveta tu. ;)

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Re: naco pausal ?

Poslať od dagda » Str Feb 08, 2006 9:08 am

DUGi píšeCOLONPocuj dagdus kup si O2 pay as you go a mas kazdy mesiac 100 min/sms free, ked si nabijes aspon za 10 kazdy mesiac (kredit ti samozrejme ostava a zacne ti ho odratavat az po prevolani/presmskovani) :) ja som si koli tomu kupil novu simku a funguje to, zatial som neminul ani p.
dugi, priatelu, a cital si cely moj uvod? potrebujem nejake mesacne platby vykonavat, aby sa tym zabednencom uracilo dat mi dispozicnu kartu - cize debitku k mojmu vlastnemu uctu a k mojim peniazom. toto je fakt ako druhe kocurkovo. hned po slovensku. robi taketo mihaha kazda anglicka banka, alebo len lloyds?

ale vdaka za postreh. toto som nevedela. budem uvazovat. ;)

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 4:14 pm
BydliskoCOLON Le Plessis Pate, France
CONTACTCOLON

Poslať od sidzej » Str Feb 08, 2006 9:36 am

dagda píšeCOLONrobi taketo mihaha kazda anglicka banka, alebo len lloyds?
Neviem ako ine banky, ale napr. v Barclays daju debetku VISA Electron aj bez nutnosti pravidelnych mesacnych platieb. Skus sa spytat v roznych bankach na podmienky vydania debetnej karty a jednoducho zmen banku. Zbytocne budes platit pausal, ked ho nepotrebujes.

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Str Feb 08, 2006 12:08 pm

sidzej píšeCOLON Neviem ako ine banky, ale napr. v Barclays daju debetku VISA Electron aj bez nutnosti pravidelnych mesacnych platieb. Skus sa spytat v roznych bankach na podmienky vydania debetnej karty a jednoducho zmen banku. Zbytocne budes platit pausal, ked ho nepotrebujes.
vdaka za informaciu. skusim sa opytat. ja som uz aj tymto smerom uvazovala, ze zmenim banku. lenze mam v podvedomi ulozene, ze operky mavaju problemy s otvorenim uctu. preco, to uz neviem, len par znamych ten problem malo. tak som to zavrhla hned na zaciatku. ja som problem nemala vdaka domacemu a mozno aj vyske platu, ktory som na operku mala dvojasobny v tej dobe... ja neviem.
asi je na case prestudovat si temy ohladom otvorenia uctu, vsakano?
:)

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Str Feb 08, 2006 12:11 pm

mala podotazka, dugi:
to si musim kupit novu simku od O2, keby som chcela nasledovat tvoj postup? ale to mam dalsi problem: mam bloknuty mobil, bol kupeny od tesco a mam tesco kartu aj siet. bude ho treba odblokovat. o tom je ale ina tema niekde v telefonovani...

ako z toho von? dostanem aj novy mobil, ked si kupim novu payg?

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Re: O2 PAYGO

Poslať od dagda » Str Feb 08, 2006 12:54 pm

DUGi píšeCOLONJa konkretne som si kupil cez web za 49.99 N6030 a simka bola zadara, ale tu nastava problem ako to kupis ked nemas kartu ze ? :( inac v predajni mi to nechceli takto predat, ze si musim kupit telefon zvlast za 49.99 a simku zvlast za 9.99 tak som sa na nich ... a kupil som si to cez web. Inac ten mobil je bloknuty na O2 samozrejme. Su ako male deti tie tel. spolocnosti, davaju akurat zarobit tym ludom co to odblokovavaju ale aspon sa tocia peniaze ... :)
hm... takze ako to vidim, asi ozaj zajdem za tym indom, dam mu zarobit na odblokovani, zajdem za O2, dam im zarobit na novej karte a vymenim banku.

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Pia Feb 17, 2006 3:06 pm

takze: slimacim tempom nasledujem svoj plan. mobil odblokovany a uz mam novu simku top-up O2. ale chcem si ponechat svoje povodne cislo z tesco siete.
navstivila som stranku O2, ale nemozem sa dopatrat tej moznosti. ani ich e-mailovu schranku nemozem nikde najst, vsetko je tam automaticke a take neosobne... cela stranka sa tvari, ze ma odpoved na kazdu otazku.
vyvolavat im nebudem, este som nezaplatila ziadny kredit. chcela som iba mailom dostat informaciu, ci je pri top-up karte O2 mozne ponechat si cislo ineho operatora a za akych podmienok pripadne. ale nic: temno, tma.

vie to niekto z vas a popripade ako to urobit, ak to mozne je?

BUTTON_POST_REPLY