Volajte na Slovensko na pevnu linku aj mobily (zdarma?)

Operátori v UK. Top-up karta. Tescom Mobile. Je možné použiť český/slovenský mobil v UK?

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Petrik77
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 19
RegistrovanýCOLON Pon Apr 25, 2005 9:33 pm

Volajte na Slovensko na pevnu linku aj mobily (zdarma?)

Poslať od Petrik77 » Pia Mar 03, 2006 12:40 pm

Pozrite si tuto zaujimavu sluzbu: http://www.yourcallworld.com/
Ide o to, ze z väcsiny mobinych sieti v UK sa da uskutocnit hovor na cislo 07744 456 007 ako volanie do inej mobilnej siete v UK,ktore sa Vam uctuje ako obycajny hovor do inej mobilnej siete v UK. Potom volite napr. slovenske tel. cislo. Podla informacie v zozname krajin sa takto na Slovensko dovolate od pondelka do piatka 24 hod. denne. Takze asi cez vikendy to fungovat nebude. Uzivatelia siete Tree ale takto volat nemozu. Ale je tam riesenie aj pre nich. Avsak ich to stoji asi 10 p za minutu. Prehlad podporujucich operatorov GSM sieti najdete na horeuvedenej stranke. Pozor z vase volne minuty sa zacnu odratavat ihned po zapocati hovoru na cislo 07744 456 007, cize ak by Vam na Slovensku nikto nezdvihal aj napr. 2 minuty, tak sa to tak ci tak rata ako 2 min. hovor + cas vytocenia slov. cisla.

Using your inclusive mobile minutes, calls to International numbers from your mobile could be free!

By dialling the mobile access number: 07744 456 007 [normally treated the same as any other UK mobile number], then dialling your International destination number, should do the trick.

Some networks will charge, such as Three Network Here, but check to see if your network is listed and maybe use one of the free SIM's from a Network that qualifies...

lutoncanka
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 22
RegistrovanýCOLON Uto Nov 22, 2005 5:17 pm

Poslať od lutoncanka » Pia Mar 03, 2006 12:56 pm

Nie je to zadarmo, lebo aj hovor na Uk mobil nieco stoji, mna napr. az 35p. A ten, kto vola cez svoje predplatene minuty, si ich tiez musel najprv zaplatit. Alebo ma niektory pausal uplne neobmedzene hovory na UK mobil?

Petrik77
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 19
RegistrovanýCOLON Pon Apr 25, 2005 9:33 pm

Poslať od Petrik77 » Sob Mar 04, 2006 12:52 am

No naozaj to nie vstci mozu mat zadarmo, ale predsalen niektori ano. Napr. ja som si zobral pausal 200 min., aby som dostal k tomu aj telefon. Pre mna tieto hovory su zadarmo, lebo tychto 200 min. (a niektori maju 1000 minut a viac ) nemam sancu ako minut pocas mesiaca, a ak ich neminiem a nedaju sa mi uz ani preniest do dalsieho mesiaca, tak mi proste prepadnu. Suma sumarum, ked vyuzijem predplatne minuty, ktore by mi inak prepadli, tak tie hovory mam prakticky zadarmo.
Samozrejme, ze mozete argumentovat, ze zadarmo aj tak nie su, ale ked mam nieco prebytocne a neviem to inak vyuzit, tak je to stale skvela alternativa, ako usetit peniaze, lebo inak by som musel volat za dodatocne peniaze.

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
RegistrovanýCOLON Str Nov 10, 2004 9:19 pm
BydliskoCOLON Londyn (Kingston)
CONTACTCOLON

Poslať od adamko » Pon Mar 20, 2006 8:35 pm

lutoncanka píšeCOLONNie je to zadarmo, lebo aj hovor na Uk mobil nieco stoji, mna napr. az 35p. A ten, kto vola cez svoje predplatene minuty, si ich tiez musel najprv zaplatit. Alebo ma niektory pausal uplne neobmedzene hovory na UK mobil?
no ja osobne mam zadarmo 250 min na pay as u go karte :) staci dobit 15libier mesacne (tie ostanu) a tie horeuvedene benefity mozes cerpat 100 min anytime, a 150min offpeak time (vsetko su to cross network)
tu kartu kupis za 1 libru na nete.....

lutoncanka
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 22
RegistrovanýCOLON Uto Nov 22, 2005 5:17 pm

Poslať od lutoncanka » Pon Mar 20, 2006 9:34 pm

staci dobit 15libier mesacne (tie ostanu)
Ved dobre, ale co urobim s tym kreditom co sa mi bude hromadit? Ja neprevolam za mesiac ani 3 libry (telefonujem cez internet)

sisuleinka22
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 46
RegistrovanýCOLON Štv Nov 04, 2004 8:44 pm

Poslať od sisuleinka22 » Pon Mar 20, 2006 10:22 pm

adamko píšeCOLON
lutoncanka píšeCOLONNie je to zadarmo, lebo aj hovor na Uk mobil nieco stoji, mna napr. az 35p.
no ja osobne mam zadarmo 250 min na pay as u go karte :) staci dobit 15libier mesacne (tie ostanu) a tie horeuvedene benefity mozes cerpat 100 min anytime, a 150min offpeak time (vsetko su to cross network)

chces povedat ze mas zadarmo za 15 libier na pay as u go 150 minut a nie 250min....? teda tak tam pisu na mudrych strankach kyslikovej spolocnosti :o)

sisuleinka22
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 46

Poslať od sisuleinka22 » Pon Mar 20, 2006 10:24 pm

A veru vobec to nie je zadarmo kedze ti to berie tarifu ako do cross siete co stoji veru aj 40p za minutu...podla toho aky operator. Takze falosny poplach!

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
CONTACTCOLON

Poslať od adamko » Uto Mar 21, 2006 7:05 pm

lutoncanka píšeCOLON
staci dobit 15libier mesacne (tie ostanu)
Ved dobre, ale co urobim s tym kreditom co sa mi bude hromadit? Ja neprevolam za mesiac ani 3 libry (telefonujem cez internet)
Mozes to potom niekomu predat :) Ale tebe prezradim,ze na to existuje jedna finta cize to staci urobit raz a potom dalsie mesiace pouzivas tu fintu :) Viac skor privatne na mail lebo tu nechcem kazit moralku na fore :)

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
CONTACTCOLON

Poslať od adamko » Uto Mar 21, 2006 7:07 pm

sisuleinka22 píšeCOLON
adamko píšeCOLON
lutoncanka píšeCOLONNie je to zadarmo, lebo aj hovor na Uk mobil nieco stoji, mna napr. az 35p.

chces povedat ze mas zadarmo za 15 libier na pay as u go 150 minut a nie 250min....? teda tak tam pisu na mudrych strankach kyslikovej spolocnosti :o)
kyslik pise: ak dobijes 15 libier mesacne dostanes 150 offpeak minut, ak dobijes 30 libier, dostanes 300 offpeak minut

tych 250 co pises je mozno za bolt on ktory tusim stoji 4.99 a tieto minuty platia len do kyslikovej siete offpeak

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
CONTACTCOLON

Poslať od adamko » Uto Mar 21, 2006 7:11 pm

sisuleinka22 píšeCOLONA veru vobec to nie je zadarmo kedze ti to berie tarifu ako do cross siete co stoji veru aj 40p za minutu...podla toho aky operator. Takze falosny poplach!
neviem sice na co reagujes,ale to co uvadzam ja funguje, vcera som volal na slovensky mobil a kredit mam stale rovnaky (cez horeuvedene cislo) Ak volas offpeak najskor sa odratava tych 150 a az potom z tych 100peak

sisuleinka22
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 46

Poslať od sisuleinka22 » Str Mar 22, 2006 5:36 pm

Ragovala som na pociatocny prispevok Petrik77. To co si ty pisal je pravda :o) to viem..

BUTTON_POST_REPLY