Volanie na Slovensko z UK (T-Mobile)

Operátori v UK. Top-up karta. Tescom Mobile. Je možné použiť český/slovenský mobil v UK?

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
zaza
Member
Member
PríspevkyCOLON 63
RegistrovanýCOLON Ned Apr 03, 2005 4:53 pm
BydliskoCOLON Batovka

Volanie na Slovensko z UK (T-Mobile)

Poslať od zaza » Pia Mar 10, 2006 8:40 pm

ahojte, mozno tu uz taka tema bola, ale opakovanie matkou mudrosti :-)
prosim vas, da sa volat aj z T-Mobile lacno na pevnu linku na Slovensko?
ak ano, budem vdacna za akekolvek informacie.
dakujem

dona006
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Sob Sep 30, 2006 7:51 pm
BydliskoCOLON Beblaveho 14,811 01,Bratislava

Poslať od dona006 » Sob Sep 30, 2006 9:03 pm

ja to klasika ako pri romingu...........jedna minuta 30 sk,sms 15 sk a vodafon sa najviac oplati a platis vsetky hovory ktore ti pridu.......
som 4 den v anglicku robim tu aupair..........mozte mi poradit co sa len da???????????diky

brushie
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 116
RegistrovanýCOLON Pia Apr 01, 2005 12:41 pm
BydliskoCOLON Lee On The Solent, Hampshire, UK
CONTACTCOLON

Poslať od brushie » Sob Sep 30, 2006 10:15 pm

No je dost podstatne, ci mas na mysli UK T-mobile alebo SK T-mobile, ked mas na mysli UK T-mobile, ci mas PayAsYouGo(volas na SVK a platis ako by si volala na UK mobil inej siete) or Pay Monthly(volas na SVK v ramci predplatenych min.). Toto by ti malo pomoct:
http://www.yourcallworld.com/more.aspx

anita
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 39
RegistrovanýCOLON Pia Jún 25, 2004 6:01 pm

Poslať od anita » Ned Okt 01, 2006 8:25 pm

brushie, ja mam t-mobile ale aj ked mas contract tak na SVK nevolas v ramci predplatenych minut. Rata sa to samostatne ako volanie do zahranicia - prve 3 mesiace nie je tato sluzba mozna - az po 3 mesiacoch si ju mozes aktivovat. Cini to asi £0.43 za minutu na mobil. Najvyhodnejsie je volanie z pevnej linky cez telediskount cislo - to stoji asi 4p per minute na pevnu linku a na mobil zavisi od operatora - mna to stoji 12p na mobil v SVK. Inak staci trosku spravit si prieskum a porovnat ceny a pozriet tuna na zopar stranok a vyjde ti co je asi najvhodnesie.

brushie
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 116
RegistrovanýCOLON Pia Apr 01, 2005 12:41 pm
BydliskoCOLON Lee On The Solent, Hampshire, UK
CONTACTCOLON

Poslať od brushie » Ned Okt 01, 2006 8:47 pm

anita píšeCOLONbrushie, ja mam t-mobile ale aj ked mas contract tak na SVK nevolas v ramci predplatenych minut. Rata sa to samostatne ako volanie do zahranicia - prve 3 mesiace nie je tato sluzba mozna - az po 3 mesiacoch si ju mozes aktivovat. Cini to asi £0.43 za minutu na mobil.
No neviem ci hovorime o tom istom, pretoze aj keby to nemalo byt cez 07744 200 007 zdarma tak to bude nejako spec. spoplatnene.(urcite nie ako volanie do zahranicia) Inac to operator berie za mormalne UK mobilne cislo, t.j. nasledne volanie na SVK(landline,mobil) je v ramci predpl. min.
anita píšeCOLONNajvyhodnejsie je volanie z pevnej linky cez telediskount cislo - to stoji asi 4p per minute na pevnu linku a na mobil zavisi od operatora - mna to stoji 12p na mobil v SVK.
No ja pouzivam landline TalkTalk a volam na SKV landline uplne zdarma s predvolbou 18418.
anita píšeCOLONInak staci trosku spravit si prieskum a porovnat ceny a pozriet tuna na zopar stranok a vyjde ti co je asi najvhodnesie.
Ano rozhodne si treba prestudovat viac for a mozno ked si prestudujes toto:
http://www.yourcallworld.com/more.aspx
tak zistis ze s T-mobile contractom sa da volat ako na landline tak na mobilne cisla do "celeho" sveta - FREE within/our inclusive cross network minutes.

anita
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 39
RegistrovanýCOLON Pia Jún 25, 2004 6:01 pm

Poslať od anita » Pon Okt 02, 2006 7:48 pm

diky brushie o tejto moznosti som nevedela.
Inak o Talk Talk viem ja som pre nich robila, ale ich customer service je hrozny. Ked robili migracie tak to bolo o krk - totiz mali sme problemy, ze sme chargovali ludom 2x to iste. Ale uz je po migraciach aspon myslim, lebo uz tam nerobim.

BUTTON_POST_REPLY