Lacné telefonovanie cez T-com z UK na Slovensko

Operátori v UK. Top-up karta. Tescom Mobile. Je možné použiť český/slovenský mobil v UK?

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
armor1
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 29
RegistrovanýCOLON Pia Aug 06, 2004 10:10 am

Lacné telefonovanie cez T-com z UK na Slovensko

Poslať od armor1 » Ned Mar 26, 2006 10:17 pm

Takže pri hľadaní nejakého lacného volania na Slovensko, keďže na 02 zdraželo, som už prestával veriť, že niečo nájdem. No potom to prišlo a neuveríte odkiaľ. Práve ... ction=home
Ja som to uz trošku študoval a vyzerá to dosť dobre. Napísal som im či nebude problém s IP, ale potom som zistil, že je to tam na stránke - prenositelnost.
Takže ak zistíte niečo nové, alebo sa to podarí mne tak to tu určite dajte.
PS: čo Vás vychádza volanie z O2 teraz - zdraželi?

mrqua
Member
Member
PríspevkyCOLON 51
RegistrovanýCOLON Pia Dec 17, 2004 2:24 pm
BydliskoCOLON PE3 6AY
CONTACTCOLON

Re: Super - telefonovanie cez internet na Slovensko za facku

Poslať od mrqua » Ned Mar 26, 2006 11:39 pm

armor1 píšeCOLONTakže pri hľadaní nejakého lacného volania na Slovensko, keďže na 02 zdraželo, som už prestával veriť, že niečo nájdem. No potom to prišlo a neuveríte odkiaľ. Práve ... ction=home
Ja som to uz trošku študoval a vyzerá to dosť dobre. Napísal som im či nebude problém s IP, ale potom som zistil, že je to tam na stránke - prenositelnost.
Takže ak zistíte niečo nové, alebo sa to podarí mne tak to tu určite dajte.
PS: čo Vás vychádza volanie z O2 teraz - zdraželi?
Takze:
Pozeral som to a nie je to zle, lenze ako to uz byva zvykom , hacik je v tom ze za zriadenie si uctuju 299,- bez DPH (je to sice len jednorazovy poplatok ale je)

Potom musis mesacne platit:
Mesačný poplatok Cena v Sk bez DPH
S DSL pripojením 399,00
Bez DSL pripojenia 499,00

To by stale slo,ale co ma hneva je Poplatky za spojenia: 1.5 Sk
Nakoniec sa mi nepodarilo nikde najst Slovensko v ktorej je zone (v Bonus zone je napr. Cesko), takze mam pocit ze na strankach telekomunistov su uvedene len ceny volania smerom zo Slovenska von, t.j. volanie napr. do UK je v celku v pohode, ale co ak budem chciet vyuzivat volanie z UK->SK, kolko budem platit?

Ja pouzivam por roka Skype (Broadband, laptop, Bluetooth handsfree):
Info: http://www.skype.sk/
Do Anglicka mozes zo Slovenska volat na pevnu linku za SKK 0.761 s DPH
A z Anglicka na Sk za 2.4 Sk s DPH (a to sla cena myslim hore z 1.5 Sk/min)

Zaver:
Nie je to zla ponuka, len to treba riadne zistit ako je to z prenositelnostou, ci nebudu chciet dalsie poplatky, ci sa musim nejako zmluvne viazat u T-Com a pod..

armor1
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 29

pokracovanie

Poslať od armor1 » Pon Mar 27, 2006 12:29 am

takze za zriadenie je to 1 SK - http://www.t-com.sk/Default.aspx?CatID= ... ction=home
platit budes ak mas DSL od T-comu - 399Sk bez DPH
ak nechces mat od nich DSL - tak 499Sk bez DPH.

to o spojovacom poplatku som nenasiel. Neviem teda ci je. Ale aj ked hej, tak ak si zoberiem ze tak v sobotu volam domov hodinku tak 0,6 x 60 minut + 1,5 = 37,5.
Doteraz z 02 to bolo za hodinku zhruba 60Sk.
Inac zajtra sa nejak pokusim zistit nieco viac a dam potom vediet.
Este tiez skusim zistit ci sa to da vsetko zriadit cez net, alebo tam musi clovek osobne. Sak to nejak pojde - dufam

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
RegistrovanýCOLON Str Nov 10, 2004 9:19 pm
BydliskoCOLON Londyn (Kingston)
CONTACTCOLON

Re: Super - telefonovanie cez internet na Slovensko za facku

Poslať od adamko » Pon Apr 03, 2006 7:49 pm

Momentalne z o2 pay as u go, cez vikendy na sk pevnu linku 5p/min

armor1
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 29

Doplnenie informacii

Poslať od armor1 » Str Apr 12, 2006 10:06 pm

Takže Hlas cez internet som si dal zaviest. Zriadenie ma stalo 1Sk pridelili mi tel. cislo 069........ a sluzi aj na volanie aj na prijimanie hovorov. Dostal som 1000 (0,6 Sk\min} predplatenych minut na volania na pevnu linku po prevolani tych 1000 minut to vychadza 1,5 bez DPH na pevnu. Na mobil myslim to je 4,5. Takze super.

BUTTON_POST_REPLY