Easymobile 21 az 26 librovy kredit za 1 libru s novou SIM

Operátori v UK. Top-up karta. Tescom Mobile. Je možné použiť český/slovenský mobil v UK?

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Petrik77
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 19
RegistrovanýCOLON Pon Apr 25, 2005 9:33 pm

Easymobile 21 az 26 librovy kredit za 1 libru s novou SIM

Poslať od Petrik77 » Str Máj 03, 2006 11:19 am

www.easymobile.com ma akciu, ak si kupite SIM cez internet za 1 libru daju Vam 20 libier kredit zdarma (teda dokopy 21 librovy kredit). Akcia plati do 7. maja 2006 a vraj len 1 SIM na uzivatela (no ale mne ich uz prislo cca 5 ks, takze to moc nesleduju). Ak uvediete cislo ineho uzivatela easymobile ako referenciu, daju Vam a aj jemu kazdemu po 5 libier kredit zdarma k tomu. Ak neviete cislo nikoho znameho s Easymobile cislom, tak mozete dat napr. toto cislo 07962487701 .

Nasledovny text je len dodatocna a nepodstatna informacia:
Ak by ste chceli ziskat este viac (s dodatocnou miernou namahou) a to cca 10 libier naviac, ale nie na kredite na SIM karte, ale cez www.quidco.com , tak sa treba najskor zaregistrovat na quidco, najst si v zozname cashback partnerov easymobile, kliknut na link easymobilu v quidcu a nasledne si objednat SIM kartu v okne, ktore sa vam otvori cez refer link. Quidco vyplaca cashback iba na paypal ucet a trva to dost dlhu dobu.
Naposledy upravil 2 dňa Petrik77, celkovo upravené 0

corem
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 8
RegistrovanýCOLON Pon Mar 13, 2006 10:51 pm
BydliskoCOLON London

Poslať od corem » Str Máj 03, 2006 12:22 pm

Ahoj, ja som tam dal Tvoje cislo, tak by Ti potom mal dojst kredit :)
Inak, po kolkych dnoch Ti dosla ta simka? A este, preco sa ten kredit sa vola airtime?
A dik za tip :)

Petrik77
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 19

Poslať od Petrik77 » Str Máj 03, 2006 6:31 pm

corem píšeCOLONAhoj, ja som tam dal Tvoje cislo, tak by Ti potom mal dojst kredit :)
Inak, po kolkych dnoch Ti dosla ta simka? A este, preco sa ten kredit sa vola airtime?
A dik za tip :)
Tak dik ;-)
Ta sim karta mi prisla az po 3 dnoch, podla nich to odosielaju na druhy den, ale teraz, ked maju tu akciu, tak si myslim ze to bude trvat tak cca 3-4 dni. Airtime credit a slovensky kredit je uplne to iste.
Naposledy upravil 1 dňa Petrik77, celkovo upravené 0

Petrik77
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 19

Poslať od Petrik77 » Str Máj 03, 2006 6:36 pm

Este upozornujem na zadrhel tu pri easymobile je - ak nepouzijes pocas 3 mesiacov min. 5 libier z kreditu, tak ti z neho za kazdy nasledovny mesiac strhnu 75 p. Zistil som, ze hovory a SMS do zahranicia sa daju uskutocnovat, len si Aktivujete funkciu automaticky kredit (tu treba mat na nho kreditnu kartu) min. suma, ktoru si uz prvykrat strhnu a navysia vam nou kredit ja 10 libier. Za zrusenie SIM si uctuju 5 libie z Vasho kreditu na SIM karte. Teda ak by niekto kartu neplanoval dlhodobejsie pouzivat, tak odporucam, ked Vas 26 librovy kredit prevolate a zostava Vam uz iba napr. 5 libier, tak si kartu zruste, aby ste sa nahodou nedostali do minusu, by ich mohlo napadnut ten minus od Vas vymahat.
Okrem ineho som zistil, ze pravidlo jednu SIM na zakaznika moc nesleduju, takze mne prisli obidve SIM karty nmou objednane.

Petrik77
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 19

Poslať od Petrik77 » Sob Máj 06, 2006 10:44 am

Takze akciu predlzili do 7.5.2006.
A este ak by niekto chcel zrusit kartu a ma na nej kredit viac, ako 5 libier, tak mu tento rozdiel uhradia na jeho platobnu kartu, cize mu ho vratia. To sa netyka kreditu ziskaneho zdarma napr. v tajto akcii.

BUTTON_POST_REPLY