Roaming Eurotel-u v UK

Operátori v UK. Top-up karta. Tescom Mobile. Je možné použiť český/slovenský mobil v UK?

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Beyonce104
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 12
RegistrovanýCOLON Str Aug 25, 2004 10:36 am

Roaming

Poslať od Beyonce104 » Ned Aug 29, 2004 8:45 am

No tak ja mam doma Eurotel.Keby som si aktivovala roaming tak aku siet by som mala v UK?Poradite mi?Diky :)

otik
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 44
RegistrovanýCOLON Ned Máj 02, 2004 9:19 pm
BydliskoCOLON Kings Cross
CONTACTCOLON

ceny ET

Poslať od otik » Ned Aug 29, 2004 1:13 pm

Mam od kamosa co robi v ET dokumenty o vsetkych roamingovych partneroch aj s cenami, posli mi maila a preposlem ti tie dokumenty mozes si spravit prehlad. je to tak mesiac stare. neviem ci sa nieco odvtedy zmenilo... Skoda ze sa sem neda pripojit priloha so suborom k sprave v diskusii...

Beyonce104
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 12

Roaming-siet Vodafone

Poslať od Beyonce104 » Pon Aug 30, 2004 8:50 am

Diky ze ste mi poradili velmi si to cenim.Oplati sa mi uzivat siet Vodafone?Ma lacnejsie smsky.Citala som tu ze orange je lepsi ma dobru siet no co uz.Mate skusenost s vodafone?Diky.

Beyonce104
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 12

Smsky

Poslať od Beyonce104 » Uto Aug 31, 2004 10:20 am

Ja fakticky chcem posielat SMS-ky z UK mojim znamym a pozerala som si na Euroteli cenniky tak to vyzeralo ze vodafone ma lacnejsie sms. :?: Tak teraz fakt neviem,ale asi zoberiem ten vodafone.Asi som si sama poradila:)

Beyonce104
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 12

SIM karta

Poslať od Beyonce104 » Str Sep 01, 2004 9:10 am

Nevadi bomo ved mylit sa je ludske:).Ano mam v plane si aktivovat roaming a uzivat Vodafone lebo ako som uz spominala ma lacne sms.V UK sa zdrzim asi tak 8-9 dni cize anglicku simku by som nepotrebovala asi.dufam ze mi vystaci kredit.Diky aj tak za radu.

otik
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 44
CONTACTCOLON

;o)

Poslať od otik » Štv Sep 02, 2004 1:08 am

;o)) Ak raz bude na londyne hlasovanie o najfunny diskusiu tak tato rozhodne vyhra ;o))))

Beyonce104
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 12

Naj funny forum

Poslať od Beyonce104 » Štv Sep 02, 2004 10:25 am

bomo diky ti za radu a sorry ze som ta otravovala takymito blbostami.Ozaj otik co je tu take funny?

otik
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 44
CONTACTCOLON

Re: Naj funny forum

Poslať od otik » Pia Sep 03, 2004 1:57 am

Beyonce104 píšeCOLONOzaj otik co je tu take funny?
Ze bomo ti vzdy poradil a vzdy ked si mu odpovelada tak si nahodou spomenula okolonosti ktore uplne zmenili situaciu ;o) Vlastne len suhra okolnosti, ked si to precitas cele tak to vyznie vcelku komicky ;o)

Beyonce104
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 12

Forum v ktorom je svanda

Poslať od Beyonce104 » Sob Sep 04, 2004 9:00 am

Nuz otik mas fakticky pravdu.Asi kladiem prilis vela otazok a prilis to zamotam:).No chcela som moju dilemu vyriesit.Nuz aspon ze som ti zdvihla naladu nie?:D

GSMguru
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 16
RegistrovanýCOLON Ned Okt 24, 2004 4:10 pm

Re: Roaming

Poslať od GSMguru » Ned Okt 24, 2004 9:47 pm

Beyonce104 píšeCOLONNo tak ja mam doma Eurotel.Keby som si aktivovala roaming tak aku siet by som mala v UK?Poradite mi?Diky :)
Za istych podmienok sa da vybavit tzv.viazany roaming za podmienky ze si si ista ktoru siet v UK preferujes ... dovodom su zvyhodnene tarify hovorov ,sms...
GSMguru
GSMguru

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Str Okt 27, 2004 9:50 am

GSMguru píšeCOLONOzvi sa sukromne...
Toto vyzera ako nieco, co by sa operatorom a policii nepacilo.
Ak to je legalne, napis to tu pre vsetkych. Ak je to ciernota, tak sa neobtazuj.

GSMguru
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 16

Poslať od GSMguru » Str Okt 27, 2004 11:52 am

bomo píšeCOLON
GSMguru píšeCOLONOzvi sa sukromne...
Ďakujem, ale nepotrebujem.

Príspevky typu "ZA ISTYCH PODMIENOK", ktoré nevieš napísať sem do fóra, majú nulovú informačnú hodnotu.
Ak je potrebne nieco zariadit treba sa ozvat sukromne...

GSMguru
GSMguru

GSMguru
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 16

Poslať od GSMguru » Str Okt 27, 2004 6:28 pm

bomo píšeCOLON
GSMguru píšeCOLONAk je potrebne nieco zariadit treba sa ozvat sukromne...
GSMguru
Ak je niečo potrebné zariadiť, tak sa to dá spraviť legálne, nie tajnostkársky a nie je potrebné obracať sa na neznáme osoby cez fórum súkromne. Prosím, takého príspevky "obráťte sa na mňa súkromne" sem do fóra už nepíš. Pokiaľ tvoje príspevky nebudú mať žiadnu informačnú hodnotu, tak ich zmažeme.
tajnostkarsky vyzera cele forum nenasiel som jediny kontakt alebo adresu ci t.cislo a na icq si len bomo bomo takze neviem kto je vacsi tajnostkar podla mna by si chcel vediet nejake infosky hlavne ty no musis sa ozvat sukromne...

GSMguru
GSMguru

BUTTON_POST_REPLY