Akcia Easymobile je spät-za 1 libru 21, az 26 librovy kredit

Operátori v UK. Top-up karta. Tescom Mobile. Je možné použiť český/slovenský mobil v UK?

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Petrik77
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 19
RegistrovanýCOLON Pon Apr 25, 2005 9:33 pm

Akcia Easymobile je spät-za 1 libru 21, az 26 librovy kredit

Poslať od Petrik77 » Ned Máj 28, 2006 5:27 pm

www.easymobile.com modifikoval dnes zasa akciu, ak si kupite SIM cez internet za 1 libru daju Vam 19,66 libier kredit zdarma (teda dokopy 20,66 librovy kredit).
Easymobile je vyhodny, ak si napr. 2 ludia su vzajomne volat - volania v ramci easymobile siete su len za 3p na minutu (sekundova tarif. od 1 sekundy), hovor do inej siete je 15p/min., SMS v ramci easymobile je len 1p a do inej siete len 5p.

Akcia plati do 06. juna 2006 a vraj len 1 SIM na uzivatela (no ale v skutocnosti si mozete kupit kolko chcete kariet). Ak uvediete cislo ineho uzivatela easymobile ako referenciu, daju Vam a aj jemu kazdemu po 5 libier kredit zdarma k tomu. Ak neviete cislo nikoho znameho s Easymobile cislom, tak mozete dat napr. toto cislo 07962487701 . Ak si kupujete napr. 2 karty, tak druhu si registrujte na ine meno a dajte si referenciu na tu prvu kupenu. Takze budete referovat sam seba pri druhej karte(oficialne ale sam seba referovat nemozete).

Este upozornujem na zadrhel tu pri easymobile je - ak nepouzijes pocas 3 mesiacov min. 5 libier z kreditu, tak ti z neho za kazdy nasledovny mesiac strhnu 75 p. Zistil som, ze hovory a SMS do zahranicia sa daju uskutocnovat, len si Aktivujete funkciu automaticky kredit (tu treba mat na nho kreditnu kartu) min. suma, ktoru si uz prvykrat strhnu a navysia vam nou kredit ja 10 libier.
A ako si mozete zavolat do zahranicia bez aktivacie medzinarodnych hovorv. Na SK napr. 15p/min - aj na mobil : pozrite si viewtopic.php?t=3075

Za zrusenie SIM si uctuju 5 libie z Vasho kreditu na SIM karte. Na nejakom angl. fore som cistal, ze si tuto ciastku uctuju pri kazdom zruseni, ale neviem to potvrdit ani vyvratit, lebo kartu som si este nerusil. Hoci v podmienkach maju napisane, ze si to zauctuju, iba ak chcete vratit zaplateny kredit na SIM. Ak by niekto kartu neplanoval dlhodobejsie pouzivat, tak odporucam, ked Vas 21 librovy kredit prevolate, tak si kartu zruste, aby ste sa nahodou nedostali do minusu, by ich mohlo napadnut ten minus od Vas vymahat.

Nasledovny text je len dodatocna a nepodstatna informacia:
Ak by ste chceli ziskat este viac (s dodatocnou miernou namahou) a to cca 8 libier naviac, ale nie na kredite na SIM karte, ale cez www.quidco.com , tak sa treba najskor zaregistrovat na quidco, najst si v zozname cashback partnerov easymobile, kliknut na link easymobilu v quidcu a nasledne si objednat SIM kartu v okne, ktore sa vam otvori cez refer link. Quidco vyplaca cashback iba na paypal ucet a trva to dost dlhu dobu.
Naposledy upravil 5 dňa Petrik77, celkovo upravené 0

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
RegistrovanýCOLON Str Nov 10, 2004 9:19 pm
BydliskoCOLON Londyn (Kingston)
CONTACTCOLON

Re: Akcia Easymobile je spät za 1 libru 16 az 21 librovy kre

Poslať od adamko » Ned Máj 28, 2006 8:23 pm

Petrik77 píšeCOLONwww.easymobile.com ma zasa akciu, ak si kupite SIM cez internet za 1 libru daju Vam 15 libier kredit zdarma (teda dokopy 16 librovy kredit).
Easymobile je vyhodny, ak si napr. 2 ludia su vzajomne volat - volania v ramci easymobile siete su len za 3p na minutu (sekundova tarif. od 1 sekundy), hovor do inej siete je 15p/min., SMS v ramci easymobile je len 1p a do inej siete len 5p.

Akcia plati do 31. maja 2006 a vraj len 1 SIM na uzivatela (no ale v skutocnosti si mozete kupit kolko chcete kariet). Ak uvediete cislo ineho uzivatela easymobile ako referenciu, daju Vam a aj jemu kazdemu po 5 libier kredit zdarma k tomu. Ak neviete cislo nikoho znameho s Easymobile cislom, tak mozete dat napr. toto cislo 07962487701 . Ak si kupujete napr. 2 karty, tak druhu si registrujte na ine meno a dajte si referenciu na tu prvu kupenu. Takze budete referovat sam seba pri druhej karte(oficialne ale sam seba referovat nemozete).

Este upozornujem na zadrhel tu pri easymobile je - ak nepouzijes pocas 3 mesiacov min. 5 libier z kreditu, tak ti z neho za kazdy nasledovny mesiac strhnu 75 p. Zistil som, ze hovory a SMS do zahranicia sa daju uskutocnovat, len si Aktivujete funkciu automaticky kredit (tu treba mat na nho kreditnu kartu) min. suma, ktoru si uz prvykrat strhnu a navysia vam nou kredit ja 10 libier. Za zrusenie SIM si uctuju 5 libie z Vasho kreditu na SIM karte. Teda ak by niekto kartu neplanoval dlhodobejsie pouzivat, tak odporucam, ked Vas 21 librovy kredit prevolate a zostava Vam uz iba napr. 5 libier, tak si kartu zruste, aby ste sa nahodou nedostali do minusu, by ich mohlo napadnut ten minus od Vas vymahat.

Nasledovny text je len dodatocna a nepodstatna informacia:
Ak by ste chceli ziskat este viac (s dodatocnou miernou namahou) a to cca 10 libier naviac, ale nie na kredite na SIM karte, ale cez www.quidco.com , tak sa treba najskor zaregistrovat na quidco, najst si v zozname cashback partnerov easymobile, kliknut na link easymobilu v quidcu a nasledne si objednat SIM kartu v okne, ktore sa vam otvori cez refer link. Quidco vyplaca cashback iba na paypal ucet a trva to dost dlhu dobu.
vyznas sa chlape,dik za info,aj ked to tu uz bolo spominane par tyzdnov dozadu, ja sam ich pouzivam a nestazujem si, free kreditu mam dost do konca leta a potom to tu aj tak zabalim :)

Loptos
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
RegistrovanýCOLON Ned Máj 28, 2006 11:30 pm
BydliskoCOLON Londyn (Kilburn)

Poslať od Loptos » Pon Máj 29, 2006 12:32 am

Petrik77 píšeCOLONZa zrusenie SIM si uctuju 5 libie z Vasho kreditu na SIM karte. Teda ak by niekto kartu neplanoval dlhodobejsie pouzivat, tak odporucam, ked Vas 21 librovy kredit prevolate a zostava Vam uz iba napr. 5 libier, tak si kartu zruste, aby ste sa nahodou nedostali do minusu, by ich mohlo napadnut ten minus od Vas vymahat.
z policy easymobile:
Account closure & withdrawal of funds from your account L5
If you close your account with easyMobile.com & have a remaining balance you want to withdraw, it will be subject to a L5 charge. This covers our cost in relation to paying you the money by cheque or bank transfer.

Ak tomu spravne rozumiem tak L5 budu mat tendenciu strhnut len v tom pripade ak mi na ucte zostane zmysluplny kredit, ktory by mi refundovali spat, ci uz sekom abo prevodom.
Opravte ma ak to chapem inak. Samozrejme ked sa
budete blizit s kreditom k L0 tak to bude treba zrusit alebo topupnut.

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
CONTACTCOLON

Poslať od adamko » Pia Jún 30, 2006 10:49 pm

Loptos píšeCOLON
Petrik77 píšeCOLONZa zrusenie SIM si uctuju 5 libie z Vasho kreditu na SIM karte. Teda ak by niekto kartu neplanoval dlhodobejsie pouzivat, tak odporucam, ked Vas 21 librovy kredit prevolate a zostava Vam uz iba napr. 5 libier, tak si kartu zruste, aby ste sa nahodou nedostali do minusu, by ich mohlo napadnut ten minus od Vas vymahat.
z policy easymobile:
Account closure & withdrawal of funds from your account L5
If you close your account with easyMobile.com & have a remaining balance you want to withdraw, it will be subject to a L5 charge. This covers our cost in relation to paying you the money by cheque or bank transfer.

Ak tomu spravne rozumiem tak L5 budu mat tendenciu strhnut len v tom pripade ak mi na ucte zostane zmysluplny kredit, ktory by mi refundovali spat, ci uz sekom abo prevodom.
Opravte ma ak to chapem inak. Samozrejme ked sa
budete blizit s kreditom k L0 tak to bude treba zrusit alebo topupnut.
Planujem tuto simku prestat pouzivat, proste to vybrat z telefonu a niekam daleko zahodit, zaujima ma teda ako si oni mozu odo mna nieco vymahat? Uz ani nebudem v anglicku na tej adrese,stahujem sa na sk, maju na to nejake moznosti? samozrejme ze by som nevyuzil tu ich moznost za 5 libier (nechcem im robit vydavky s bankou:)) Ak niekto vie ako to v takom pripade funguje rad si to precitam, inak teraz je akcia 3 libry zaplat a 33 kredit :) kto este nema nech rychlo kupuje

Loptos
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
RegistrovanýCOLON Ned Máj 28, 2006 11:30 pm
BydliskoCOLON Londyn (Kilburn)

Poslať od Loptos » Ned Júl 02, 2006 12:25 am

adamko píšeCOLON
Planujem tuto simku prestat pouzivat, proste to vybrat z telefonu a niekam daleko zahodit, zaujima ma teda ako si oni mozu odo mna nieco vymahat? Uz ani nebudem v anglicku na tej adrese,stahujem sa na sk, maju na to nejake moznosti? samozrejme ze by som nevyuzil tu ich moznost za 5 libier (nechcem im robit vydavky s bankou:)) Ak niekto vie ako to v takom pripade funguje rad si to precitam, inak teraz je akcia 3 libry zaplat a 33 kredit :) kto este nema nech rychlo kupuje
Koser bude tu SIM zrusit na ich webe cez tvoj account, kedze v podmienkach je ze SIMka je majetkom Easymobile, a tak ako pise vyssie Petrik77, ze po 3 mesiacoch a kazdy dalsi mesiac nepouzivania ti scucnu 75p, co po tom ako ju zahodis a odficis moze narast/klesnut do nimi povoleneho debetu a potom ta mozu zacat nahanat. Ak si tu SIM kupoval na svoju kartu/ucet v banke tam im budu urcite vediet poskytnut fotokopiu tvojho pasu. Ci sa im to oplati neviem, neskusal som, avsak nikdy nevies ako dlho ta nehaju ladom a potom ti to spocitaju. Moj nazor je - zrus to tak ako to pozaduju.

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
CONTACTCOLON

Poslať od adamko » Pon Júl 03, 2006 11:27 pm

Loptos píšeCOLON
adamko píšeCOLON
Koser bude tu SIM zrusit na ich webe cez tvoj account, kedze v podmienkach je ze SIMka je majetkom Easymobile, a tak ako pise vyssie Petrik77, ze po 3 mesiacoch a kazdy dalsi mesiac nepouzivania ti scucnu 75p, co po tom ako ju zahodis a odficis moze narast/klesnut do nimi povoleneho debetu a potom ta mozu zacat nahanat. Ak si tu SIM kupoval na svoju kartu/ucet v banke tam im budu urcite vediet poskytnut fotokopiu tvojho pasu. Ci sa im to oplati neviem, neskusal som, avsak nikdy nevies ako dlho ta nehaju ladom a potom ti to spocitaju. Moj nazor je - zrus to tak ako to pozaduju.
tak som to zrusil, no ale maju to tam nejake divne lebo 5.5 libry kredit po zruseni klesol na -2 ,s tym ze to treba dorovnat do nuly cize dobit min 10...no napisal som im email ze co to ma znamenat tak uvidime....

Petrik77
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 19
RegistrovanýCOLON Pon Apr 25, 2005 9:33 pm

Poslať od Petrik77 » Uto Júl 04, 2006 10:27 pm

adamko píšeCOLON
Loptos píšeCOLON
adamko píšeCOLON
tak som to zrusil, no ale maju to tam nejake divne lebo 5.5 libry kredit po zruseni klesol na -2 ,s tym ze to treba dorovnat do nuly cize dobit min 10...no napisal som im email ze co to ma znamenat tak uvidime....
No kamaratovi spavilo to iste pri zruseni karty, tak ich kontaktoval cez ich help chat. Povedali mu, ze ak si chce zrusit kartu a nechce späť zaplateny kredit (ale nie kredit ziskany zdarma), tak vtedy si vraj uctuju 5 libier, inak nie. No ale ked si to rusil cez internet, tak ina moznost, ako bez vratenia kreditu tam nebola. Opetaor na chate mu ten minus zrusil a teraz ma 0,01 libry balance a SIM kartu mu zrusia bez poplatku.

adamko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 125
CONTACTCOLON

Poslať od adamko » Uto Júl 04, 2006 10:31 pm

Petrik77 píšeCOLON
adamko píšeCOLON
Loptos píšeCOLON
adamko píšeCOLON
No kamaratovi spavilo to iste pri zruseni karty, tak ich kontaktoval cez ich help chat. Povedali mu, ze ak si chce zrusit kartu a nechce späť zaplateny kredit (ale nie kredit ziskany zdarma), tak vtedy si vraj uctuju 5 libier, inak nie. No ale ked si to rusil cez internet, tak ina moznost, ako bez vratenia kreditu tam nebola. Opetaor na chate mu ten minus zrusil a teraz ma 0,01 libry balance a SIM kartu mu zrusia bez poplatku.
mne odpisali na mail ze to mam ignorovat,tak dufam ze neskor z toho nebudu robit problemy. Ked v tom maju chybu tak by ju mali odstranit a nie strasit zakaznikov

BUTTON_POST_REPLY