z O2 na SK pevnu linku a sms

Operátori v UK. Top-up karta. Tescom Mobile. Je možné použiť český/slovenský mobil v UK?

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
egres
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Štv Jún 22, 2006 11:39 pm

z O2 na SK pevnu linku a sms

Poslať od egres » Štv Jún 22, 2006 11:43 pm

Aku kartu O2 si mam kupit, ked chcem volat na pevnu linku na slovensko cez neake zvyhodnene cislo cez vikendy lacnejsie? zaroven sa chcem spytat na to cislo a co to momentalne stoji.. Chcel by som to skombinovat s posielanim sms na O2.. nechcem pausal.. to zvyhodnene cislo je lepsie nez international bolt on v O2?

sonyza
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Pia Júl 08, 2005 11:25 pm

Re: z O2 na SK pevnu linku a sms

Poslať od sonyza » Pia Jún 23, 2006 12:30 am

egres píšeCOLONAku kartu O2 si mam kupit, ked chcem volat na pevnu linku na slovensko cez neake zvyhodnene cislo cez vikendy lacnejsie? zaroven sa chcem spytat na to cislo a co to momentalne stoji.. Chcel by som to skombinovat s posielanim sms na O2.. nechcem pausal.. to zvyhodnene cislo je lepsie nez international bolt on v O2?
Cawes, to cislo funguje z akejkolvek O2 karty. Pri volani z pausalu O2 sa to odpocitava z volnych minut - v podstate sa da volat zadarmo ako v UK. Pay as you GO - cez weekend cca 4p/ min (teda v nedelu, neviem kolko presne je to v sobotu).

egres
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3

Poslať od egres » Pia Jún 23, 2006 8:51 am

a ake je to cislo? alebo to ma kazdy rozdielne?
pri Pay as you go je vyhodne textanytime.. alebo international bolt on ci viac sa oplati to cislo za 4p?

egres
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3

Poslať od egres » Pia Jún 23, 2006 9:22 am

a este question.. nie je vyhodnejsie volat z budky cez Go bananas kartu?

BUTTON_POST_REPLY