Viacero otazok na chat, internet, volanie

Operátori v UK. Top-up karta. Tescom Mobile. Je možné použiť český/slovenský mobil v UK?

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
dzou
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 10
RegistrovanýCOLON Sob Jún 10, 2006 12:32 am

Viacero otazok na chat, internet, volanie

Poslať od dzou » Sob Júl 08, 2006 6:27 pm

1. Chcel som sa opytat, ci niekto moze odporucit nejaky anglicky chat...

2. Dalej cislo na volanie z o2 cez vikendy... Uz tu to viackrat odznelo ale ... 08444398080... je to na pevne linky a poplatok je tam 3p za minutu... co je slusne... si myslim :)

3. Spytat sa na moznost wireless internetu... ci neviete o nejakej akcii. Chcem to k nbooku... Tmobile, Orange etc.

mato.X
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 35
RegistrovanýCOLON Pia Aug 05, 2005 3:35 pm
BydliskoCOLON BOGNOR REGIS (west sussex)
CONTACTCOLON

net

Poslať od mato.X » Sob Júl 08, 2006 10:19 pm

uk chat... to by aj mna hadam zaujimalo...

co sa tyka netu, tak checkni T-mobile... maju celkom v pohode mobilny net... ale je to len spolu s t-mobile pausalom... cize najlacnejsi pavsal 20ł pm + 10ł pm stoji "web´n´walk professional" (near broadband speed + 2GB up/down p.m.)
cize ako mobilny net mi to pripada celkm v pohode varianta... avsak t-mobile nechce napriklad akceptovat SOLO debit card... :(((
--------
nic nie je tak zle ako sa zda a naopak...
po vojne je kazdy general...
--------

kazisvet
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 498
RegistrovanýCOLON Pia Mar 03, 2006 1:31 pm
BydliskoCOLON BA - Petrzalka/Southsea
CONTACTCOLON

Re: net

Poslať od kazisvet » Ned Júl 09, 2006 12:41 pm

mato.X píšeCOLONuk chat... to by aj mna hadam zaujimalo...

co sa tyka netu, tak checkni T-mobile... maju celkom v pohode mobilny net... ale je to len spolu s t-mobile pausalom... cize najlacnejsi pavsal 20ł pm + 10ł pm stoji "web´n´walk professional" (near broadband speed + 2GB up/down p.m.)
cize ako mobilny net mi to pripada celkm v pohode varianta... avsak t-mobile nechce napriklad akceptovat SOLO debit card... :(((
mato, neni pravda. mozes si zobrat len ciste mobil net za 20 mesacne, nemusis mat este pausal k tomu, ale pozor, kontrakt na 18 mesiacov ale 3G data card je free. ja som si to zobral a az na to obmedzenie dat je to ok, ide to cca 330 kbps, v londyne a blizkom okoli (ja som teraz v egham). mimo londyna by som odporucal ocheckovat dostupnost na 3G, lebo ked to ide len na gprs, tak to je na maslu 9napr. v kings lynn).
nerob inym to, co nechces, aby ini robili tebe :)

BUTTON_POST_REPLY