Operátori v UK a čo je to TOP UP karta

Operátori v UK. Top-up karta. Tescom Mobile. Je možné použiť český/slovenský mobil v UK?

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
mike2star
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 81
RegistrovanýCOLON Str Apr 28, 2004 12:45 pm
CONTACTCOLON

Operátori v UK a čo je to TOP UP karta

Poslať od mike2star » Str Apr 28, 2004 1:13 pm

Ahoj všetci,
rád by som nadhodil tému výhodnosti/nevýhodnosti jednotlivých mobilných operátorov v Londýne. Viem, že je to pomerne komplexná záležitosť, ale ak máte skúsenosti, prosím stručne zhodnoťte podľa nasledovných kritérií:
1. cena
2. rozsah služieb v balíku
3. signál, dostupnosť, preťaženie sietí
4. prístup k zákazníkovi

Orientujte sa v prípadných radách prioritne na služby typu "pay-as-you-go". Čo je Top-UP Card?

Za prípadne odpovede ďakujem,
Milan

zima
Member
Member
PríspevkyCOLON 56
RegistrovanýCOLON Pon Máj 03, 2004 7:00 pm
BydliskoCOLON London [Edgware]
CONTACTCOLON

Poslať od zima » Uto Máj 04, 2004 8:20 pm

tiez preferujem orange, nieze vedome, ale s orange som bola spokojna doma, cize moja automaticka volba bola prave pre orange.
Inak [b]bomo[/b] dik za radu ohladom top up karty, mam ju uz strasne davno a nikdy som nevedela co s nou, preto este jedna moja otazka, na akom cisle ju zaregistrujem? dik :o]

zima
Member
Member
PríspevkyCOLON 56
RegistrovanýCOLON Pon Máj 03, 2004 7:00 pm
BydliskoCOLON London [Edgware]
CONTACTCOLON

Poslať od zima » Uto Máj 04, 2004 10:51 pm

bomo, dakujem velmi pekne, konecne nemusim dobijat vzdy minimalne za dvacku :o]

mike2star
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 81
CONTACTCOLON

pomaranc

Poslať od mike2star » Sob Máj 29, 2004 5:21 pm

Ahoj vsetci,
chcem sa vam pochvalit. Riadil som sa radou velaskuseneho Boma a siel sa pozriet do orange. Pridem tam, sympaticky cernoch mi podava ruku, pyta sa ako sa mam (samozrejme ze ho to nezaujimalo) a tak sa ho hned pytam ze ake maju ceny mesacnych pausalov. Pozrie na mna a spyta sa, ze kedy chcem aktivovat telefon... Zdvihnem svoje bolsevikovske obocie a opatrne naznacujem ze na buduci mesiac. On neopartne vravi: Why not now? Ja sibalsky odpovedam: Nemam so sebou potrebne dokumenty. On potmehudsky zdvihne obocie usmeje sa a povie: Mate so sebou passaporte? Ja: Ano. Mate so sebou platobnu kartu a cislo uctu? Ja: Ano. Povodne chcel aj proof of address ale potom na to nejako pozabudol, a proste som mu nadiktoval moju adresu.
Najvacsia sranda na tom je to ze presne v ten del mali novu akciu, nazyvanu double 400, co znamena ze za 50libier na mesiac mozete volat 800 minut do akejkolvek siete (vratane pevnych liniek, odkazovej sluzby a vsetkym inym operatorom), anytime. Dostal som motorolu v500, ktorej zhave fotky z invexu som si pozeral vcera na technet.cz ;o)

Doba viazanosti 12 mesiacov, po 4 mesiacov mozem zmenit pausal akymkolvek smerom. Takze po 5 minutach ako som vosiel do obchodu po cennik som odchadzal s perfektnym telefonikom a 800 minutami.
Tomu hovorim biznismen!

Milan
P.S.: Orange, Camden Phones, Camden Town Tube Station

lubo
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 373
RegistrovanýCOLON Str Apr 07, 2004 12:10 am
BydliskoCOLON SW1A 1AA
CONTACTCOLON

Poslať od lubo » Sob Máj 29, 2004 5:39 pm

V tom istom orangi ta ista motorola na PAYG stoji £130, so simkou bez pausalu a viazanosti. Myslim, ze aj ten cernoch bol spokojny s biznisom:)

Order
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Štv Jún 17, 2004 2:39 pm

Poslať od Order » Štv Jún 17, 2004 2:46 pm

Ale vies kazdy si mysli, ze po dvoch minutachu urobi dobry biznis. Ved chlapcisko pochopi, ze UK je KAPITALIZMUS a nikto mu nic zadara neda iba ho po slovensky povedane OKABATI. Tak Slovaci nenechajte sa len tak lahko OKABATIT xi, xi.
Cool

mike2star
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 81
CONTACTCOLON

mudre hlavky

Poslať od mike2star » Sob Jún 19, 2004 11:59 pm

Cau chlapci,
vy ste mi ale mudri. Preco ste to nenapisali skor???
Mozno to poznate: Po bitke je kazdy general.
Teraz uz viem, ze sa to dalo zariadit aj inac a lepsie; ale v tom case pre mna bolo podstatne, ze som dostal pekny telefom a dostatok minut na to aby som si mohol zhanat dobry job ako divy. ked som si to zratal, kolko dam za top upy na mobil, tak mi to stale vychadzalo dobre.

Zhrniem:
kapitalizmus je vsade, lebo vsetci chceme zarabat.
Dalsia vec je co chceme a co pre to sme ochotni v momentalnej situacii obetovat.

Nabuduce, prosim nesetrite radami ked sa pytam, nie vtedy ked su mi uz k nicomu. ked tak pripojte aspon nejake rozumne instrukcie, nech sa z mojej "chyby" mozu poucit aj ostatni.

BTW: Nic v zlom.

Mike

shifter
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 30
RegistrovanýCOLON Uto Jún 22, 2004 1:50 pm
BydliskoCOLON BA

Poslať od shifter » Štv Aug 05, 2004 9:45 am

Virgin mobile je dost lacne... www.virgin.com/mobile
SMSky v ich sieti len za 3p, co je vyhoda ak do UK idete viaceri zo SK a potrebujete spolu co najlacnejsie komunikovat. Hovory 15p, po 5 minutach uz len 5p. SMS na Slovensko 20p. Pokrytie slusne, sem-tam vo vlaku sa signal strati, ale len vynimocne. GPRS, MMS tiez dostupne.

otik
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 44
RegistrovanýCOLON Ned Máj 02, 2004 9:19 pm
BydliskoCOLON Kings Cross
CONTACTCOLON

a co freshka?

Poslať od otik » Štv Aug 19, 2004 2:43 pm

No ja som si kupil predvcerom Fresh kartu. No vlastne nekupil lebo je zadarmo netusil som co je zac ale potreboval som kartu a tato bola zadara tak som si povedal ze ju testnem. Musel som ju len TOP-UPnut na 10£. Ceny maju tiez dobre 15p kedykolvek kamkolvek a 5p text kedykolvek a tiez kamkolvek(uk). Free voicemail. A siet je tiez T-mobile. Freshku zrejme spiskal Carphone warehouse s T-mobilom a da sa top-upnut len v carphone warhausoch alebo telefonicky ci netom kreditkou alebo debitkou. www.freshmobile.co.uk

BUTTON_POST_REPLY