pouzivanie O2 na slovensku

Operátori v UK. Top-up karta. Tescom Mobile. Je možné použiť český/slovenský mobil v UK?

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
pjelinek
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 23
RegistrovanýCOLON Str Júl 12, 2006 6:25 pm

pouzivanie O2 na slovensku

Poslať od pjelinek » Str Nov 22, 2006 12:37 pm

Ahojte. Momentalne som v UK ale chystam sa na vianoce na slovensko. Potreboval by som zistit ako je to s pouzivanim O2 Pay and Go na Slovensku. Je mozne ju pouzivat aj na slovensku s tym ze si v UK aktivujem roaming? Ako na to? A plati sa za to nejaky poplatok? Prichadzajuce hovory na slovensku su potom zdarma? Dik moc za odpoved !!!

zaza
Member
Member
PríspevkyCOLON 63
RegistrovanýCOLON Ned Apr 03, 2005 4:53 pm
BydliskoCOLON Batovka

Re: pouzivanie O2 na slovensku

Poslať od zaza » Str Nov 22, 2006 12:59 pm

pjelinek píšeCOLONAhojte. Momentalne som v UK ale chystam sa na vianoce na slovensko. Potreboval by som zistit ako je to s pouzivanim O2 Pay and Go na Slovensku. Je mozne ju pouzivat aj na slovensku s tym ze si v UK aktivujem roaming? Ako na to? A plati sa za to nejaky poplatok? Prichadzajuce hovory na slovensku su potom zdarma? Dik moc za odpoved !!!
Roaming si aktivovat nemusis, ak ti karta funguje v UK, mala by ti fungovat vo vsetkych krajinach EU

Tu je link na ceny hovorov z UK:
http://www.o2.co.uk/international/trave ... aygoprices

pjelinek
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 23
RegistrovanýCOLON Str Júl 12, 2006 6:25 pm

Poslať od pjelinek » Pia Dec 01, 2006 10:41 am

Dik moc za odpoved, je to presne to co som hladal. Akorat som si vsimol, ze v krajinach EU tam vobec nieje uvedene slovensko (akorat Slovenia) ale myslim ze to plati aj pre slovensko i ked zase nas zabudli uviest v zozname krajin EU. Inak ako sa mas v Laucestone? Ja som v Plymouthe takze viem aj kde je Lauceston a je to blizko Plymouthu. Dik a nech sa ti dari v UK. Cau

zaza
Member
Member
PríspevkyCOLON 63
RegistrovanýCOLON Ned Apr 03, 2005 4:53 pm
BydliskoCOLON Batovka

Poslať od zaza » Pia Dec 01, 2006 11:21 am

pjelinek píšeCOLONDik moc za odpoved, je to presne to co som hladal. Akorat som si vsimol, ze v krajinach EU tam vobec nieje uvedene slovensko (akorat Slovenia) ale myslim ze to plati aj pre slovensko i ked zase nas zabudli uviest v zozname krajin EU. Inak ako sa mas v Laucestone? Ja som v Plymouthe takze viem aj kde je Lauceston a je to blizko Plymouthu. Dik a nech sa ti dari v UK. Cau
Ja som uz bola s O2 kartou doma, v pohodicke fungovala.
Prave dnes ideme do Londyna a z Londyna domov :)...Na par mesiacov...Tak sa tesim...
(ospravedlnujem sa za offtopic)

DUGi
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 14
RegistrovanýCOLON Ned Júl 09, 2006 12:28 pm
BydliskoCOLON South Wales

O2 na SK

Poslať od DUGi » Štv Dec 07, 2006 1:12 am

Neviem ci to este fici, ale dala sa kedysi aktivovat sluzba MYEUROPE a potom ked si mimo UK (EU) platis za hovory 35p hocikde v ramci EU. Ja som si to aktivoval a v pohode mi to fungovalo v Barcelone dokonca do uk nemusis davat ani predvolbu. Na SK mi fungovali SMSky a volat som nemohol, zevraj barred :( v Mexiku mi SMS fungovali, volat som neskusal. Inac ked si v zahranici mas tusim 1 min hovor a 1 sms zadara kazdy tyzden, aspon taka sms mi dosla od O2, ked som bol v Mexiku :) Snad to plati aj pre ostatne krajiny.

BUTTON_POST_REPLY